Rychlomer a palivomer

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Bezdo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 11.07.2018 20:31

Rychlomer a palivomer

Příspěvek od Bezdo »

Nevite nekdo pomoct? Po ceste z prace mi nejprv padl rychlomer. Obcar se rucicka zvedne ale skoro porad na nule. Po par hodinach mi zacal padat i ukazovatel paliva. Dolu pipla rezerva a zas nahoru. Passat b5.5 1.9tdi 96kw

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Rychlomer a palivomer

Příspěvek od JirkaVys »

Nejspíš KO budíky vzhledem k tomu že se tak stalo na dvou místech. Diagnostika řekne více.

Bezdo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 11.07.2018 20:31

Re: Rychlomer a palivomer

Příspěvek od Bezdo »

Kez by to byli budiky. Nevi mi jeste nekdo poradit nejakej servis v chomutove a okoli? Prestehoval sem se pred mesicem a jeste tu neznam nikoho.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Rychlomer a palivomer

Příspěvek od majrek001 »

zkus klubáka Dusanbe http://www.vw-club.cz/memberlist.php?mo ... le&u=27066" onclick="window.open(this.href);return false; Petr Dušek na FB je z Chomutova dělá budíky a elektriku
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

gogovw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 23.06.2009 15:23
Bydliště: Chomutov

Re: Rychlomer a palivomer

Příspěvek od gogovw »

Pokud nefunkční rychloměr a palivoměr houpe, tak zkontroluj čidlo - snímač rychlosti na převodovce, do konektoru se dostává voda a obojí blbne, levá strana převodovky - sundat konektor, vyfoukat konektor snímače vystříkat kontoxem, případně očistit pacičky konektoru v převodovce a zkontrolovat zoxidované kontakty na konektoru s kabelem-vyčistit, přeletovat, myslím si že to bude tímto snímačem, sám se mi objevovala stejná závada.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlomer a palivomer

Příspěvek od tornado1 »

přesně tak, palivoměr se houpe protože budíky nemají signál o rychlosti.. nejsou to dvě závady ale JEDNA! neplette ho! vyčistit konektor na čidle, zkontrolovat kabeláž a až nakonec měnit čidlo!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Bezdo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 11.07.2018 20:31

Re: Rychlomer a palivomer

Příspěvek od Bezdo »

Ok skusim. Jeste sem zjistil ze od kdy to blbne nejde ani tempomat

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlomer a palivomer

Příspěvek od Wíťa »

Však nemůže jít když nevidí rychlost vozu
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“