Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od Currahee »

Z toho si nic nedělej náměstku. Já taky zjistil, že když napružím konektory vstřiků, tak se to projeví na zvuku a chodu motoru až druhý den. Holt se aktuální nastavení resetne a adapt hodnoty se upraví :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od StandaS »

majkl1 píše:Třeba to klapne, ale z takovýchto zázračných vyléčení, kdy nevím co a jestli vůbec jsem závadu odstranil, když ani nevím kde byla, jsem krajně nesvůj. Pak nikdy nevím, kde mně kolega nechá :roll:
To je pravda, dělám to také tak a to i v práci. Jednu věc a zjišťuji, jestli se něco změnilo, abych věděl, kde byl problém. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Burak555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 16.08.2008 22:43
Bydliště: Břeclav - Poštorná
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od Burak555 »

majkl1 píše:Třeba to klapne, ale z takovýchto zázračných vyléčení, kdy nevím co a jestli vůbec jsem závadu odstranil, když ani nevím kde byla, jsem krajně nesvůj. Pak nikdy nevím, kde mně kolega nechá :roll:
Jak říkáš! Už je to tady! Už zase nejede, jede, nejede, a ještě se k tomu přidalo, že když nejede, tak mírně ztratí výkon, tak že zrychlení není od podlahy, ale až kolem 1400 až 1500 ot. Podotýkám, že mám nové ventily na turbu i váhy vzduchu! :x

EDIT: Jak se dostanu k čidlům ABS, respektive snímači otáček, spojů a patic co k tomu patří?

Uživatelský avatar
Burak555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 16.08.2008 22:43
Bydliště: Břeclav - Poštorná
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od Burak555 »

ABS pročištěno (patice) a nic! Byl jsem dnes na VAGu a celé auto je čisté jak lilie! Jediná hláška byla sporadická chyba čidla venkovní teploty! Pak při zapínání tempomatu se stále hlásil jako OFF!

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od majkl1 »

Burak555 píše:ABS pročištěno (patice) a nic! Byl jsem dnes na VAGu a celé auto je čisté jak lilie! Jediná hláška byla sporadická chyba čidla venkovní teploty! Pak při zapínání tempomatu se stále hlásil jako OFF!
No tak už přihořívá. Projít ontakty přímo u páčky tempomatu a kabely vedoucí od něj do svorkovnic pod řj motoru. někde to bude "kloktat" :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od StandaS »

majkl1 píše:
Burak555 píše:ABS pročištěno (patice) a nic! Byl jsem dnes na VAGu a celé auto je čisté jak lilie! Jediná hláška byla sporadická chyba čidla venkovní teploty! Pak při zapínání tempomatu se stále hlásil jako OFF!
No tak už přihořívá. Projít ontakty přímo u páčky tempomatu a kabely vedoucí od něj do svorkovnic pod řj motoru. někde to bude "kloktat" :wink:
Jak kloktat? Dneska jsem jel na opravu drážkovače do Loun a také jsem si říkal zlomený kablík a nebo to bude na kontaktu někde kloktat. A co myslíš? Kloktalo, ale jinak. Sundal jsem drážkovač a jeho motor ležel do poloviny utopený ve vodě. :P Tak-že co? Opravdu kloktal, až dokloktal. :P
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od majkl1 »

StandaS píše:
majkl1 píše: No tak už přihořívá. Projít ontakty přímo u páčky tempomatu a kabely vedoucí od něj do svorkovnic pod řj motoru. někde to bude "kloktat" :wink:
Jak kloktat? Dneska jsem jel na opravu drážkovače do Loun a také jsem si říkal zlomený kablík a nebo to bude na kontaktu někde kloktat. A co myslíš? Kloktalo, ale jinak. Sundal jsem drážkovač a jeho motor ležel do poloviny utopený ve vodě. :P Tak-že co? Opravdu kloktal, až dokloktal. :P
Doktor říkal "kloktat" a nikoliv vypít :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Burak555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 16.08.2008 22:43
Bydliště: Břeclav - Poštorná
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od Burak555 »

Tak problém vyřešen!! Vadný snímač rychlosti!! Německá kvalita za 330 ká a je po problému!! Nevím jak s tím souvisí spotřeba, ale šla mi více než o litr dolů!

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od Hallo »

Jaký ten snímač byl ko?Kolegové rikaly ze jedine podle ceho se pocita rychlost je snimac na abs u manualu.

Uživatelský avatar
Burak555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 16.08.2008 22:43
Bydliště: Břeclav - Poštorná
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické zesilování rádia versus tempomat!

Příspěvek od Burak555 »

snímač rychlosti originál u VW číslo 012409191D (měl by být kompatibilní se Superbem)
náhled

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“