vnitřní osvětlení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Radik023
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 14.07.2008 11:59
Bydliště: Teplice

vnitřní osvětlení

Příspěvek od Radik023 »

Ahoj všichni,prosím o radu.Ať dělám co dělám nesvítí mi ve vnitř ani jedno světlo,žárovky a pojistky v pohodě,nevíte někdo čím to je?Passat B5,1.9 TDi,mockrát děkuji

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od katsi »

ručně stropní funguje?

Radik023
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 14.07.2008 11:59
Bydliště: Teplice

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od Radik023 »

katsi píše:ručně stropní funguje?
Ani ručně,vůbec nic

Uživatelský avatar
maku b5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 14.10.2008 04:49
Bydliště: Prešov

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od maku b5 »

Radik023 píše:
katsi píše:ručně stropní funguje?
Ani ručně,vůbec nic
mal som ten isty problem a nakoniec to boli prehnite kable pod kobercom. Pod nohami mas komfortnu jenotku hladaj problem tam.Pozri ci mas zatkatu tu dieru zo spodku auta v nosniku.Nemas mokry koberec?

Radik023
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 14.07.2008 11:59
Bydliště: Teplice

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od Radik023 »

maku b5 píše:
Radik023 píše: Ani ručně,vůbec nic
mal som ten isty problem a nakoniec to boli prehnite kable pod kobercom. Pod nohami mas komfortnu jenotku hladaj problem tam.Pozri ci mas zatkatu tu dieru zo spodku auta v nosniku.Nemas mokry koberec?
Děkuju za radu,skouknu to a dám vědět

Radik023
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 14.07.2008 11:59
Bydliště: Teplice

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od Radik023 »

Tak jsem to rozebral ,ale vše vypadá v pořádku,všude sucho a kabely vypadají taky v pořádku.Tak nevím. :(

Uživatelský avatar
Golfis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Budišov u Třebíče
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od Golfis »

Zdravím, já mám ten samý problém, ani ručně mi to nejde zapnout, a nechal jsem si poslat nové komfortky a nejde to stejně. A ještě problém, že když zamykám, tak mi nezablikají blinkry, ale na odemčení ano, to sem taky zkoušel s více komfortkama, a nejde. Jinak seriovou tam mám 1J0 959 799 J , přišla mi jedna ta samá a druhá je 1J0 959 799 AH, jaký je v tom rozdíl??? která je lepší? Prosím o pomoc??

Radik 023- tobě už to funguje?? Vyřešil jsi to nějak??

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od Petrolejový šejk »

maku b5 píše:
Radik023 píše: Ani ručně,vůbec nic
mal som ten isty problem a nakoniec to boli prehnite kable pod kobercom. Pod nohami mas komfortnu jenotku hladaj problem tam.Pozri ci mas zatkatu tu dieru zo spodku auta v nosniku.Nemas mokry koberec?
Kde přesně hledat tu komfortku? je kvůli tomu potřeba demontovat např. sedadlo řidiče nebo něco podobně? Zajímá mě to abych to popřípadě věděl kde to najít.

Uživatelský avatar
Joeseph
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 13.02.2008 19:55
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od Joeseph »

čau,na komfortku musíš demontovat řidičovo sedadlo a pod nohama ji máš.dnes sem to dělal.mám stejný problém.Měl jsem tam trochu mokro-to nevím čím to je,a po zahýbání kabelama tak se to rozvístilo.tak jsem to prostříkal a stejně to blbne.takže budu shánět jinou komfortku.Protože asi se s tím nic neda.nebo co myslíte?

Uživatelský avatar
firemaniac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od firemaniac »

Chce to pořádně projít ty kabely co vedou z komfortní jednotky, taky se mi zdálo, že jsou v pohodě, zatahal jsem za ně a už se mi ukazovali hezky uhnilý, nebát se z nich sundat tu hadrovou lepenku(říkám tomu tak :D ), prohládnout a potom zase obalit, třeba už normální el.izolačkou...

Uživatelský avatar
firemaniac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od firemaniac »

Golfis píše:Zdravím, já mám ten samý problém, ani ručně mi to nejde zapnout, a nechal jsem si poslat nové komfortky a nejde to stejně. A ještě problém, že když zamykám, tak mi nezablikají blinkry, ale na odemčení ano, to sem taky zkoušel s více komfortkama, a nejde. Jinak seriovou tam mám 1J0 959 799 J , přišla mi jedna ta samá a druhá je 1J0 959 799 AH, jaký je v tom rozdíl??? která je lepší? Prosím o pomoc??

Radik 023- tobě už to funguje?? Vyřešil jsi to nějak??

Taky mi to nebliká a nefunguje safe zamykání, přisuzuji to zámku ve dveřích, už je na cestě jiný :mrgreen:

Uživatelský avatar
Golfis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Budišov u Třebíče
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitřní osvětlení

Příspěvek od Golfis »

Zdravím, Tak sem na to vlítl taky a koukl jsem na ty dráty a myslel jsem že snad vyrostu z toho. Jeden spoj uplně vyoxidovanej, a tam je asi 6 drátu svedených do jednoho, a to ede do komfortky a to je to sslavný osvetlení, tak že sem to spojil zpátky pájkou+trosku drátu a začlo to fungovat, a další drátky tam taky jeste byli myslim nejaký 2 slaboučky tak sem to taky spojil, ale nevím na co to bylo... Ale osvetlení funguje tak na půl a zase nevím proč, když ted otevřu řidičovi dveře tak se mi to stejne nerozsvití a ani když otevřu zadní levé, ale pravá strana funguj e dokonale, aji ty svetýlka na zem tak valijou, ale ta levá strana blbne opet, a jeste když zamykám, tak mi nebliknou blinkry, ale když odemykám tak ano, chjo..... Taky jsem myslel že je vše komfortkou tak sem si nechal poslat 2 jiný a dal sem je tam a je to pořád stejné, Ale před tím jsem tam mel komfortku 1J0 959 799 J a ted sem tam dal místo ní né J na konci ale označení - AH , v čem se liší ood ty J ? přišla m e že je lepší ta AH tak sem ji tam dal, protože ta zapínala alarm bezproblému a hned, natožto J ne, ta alarm nechtela zapínat... Už fakt nevím,, ale bylo to tu psáno že pokud není v autě voda, tak je 99% problému takovýchto vyřešených, sere mě ta voda že tam byla:-( :( :( :(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“