Mizí okraje čísel z displaye!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Mizí okraje čísel z displaye!

Příspěvek od pepanos »

Burak555 píše:
pepanos píše:.Aha.Tak to jde do kelu,to ti pomaloučku svítí na rozloučenou. :evil:
Nestraš! Teď nedávno jsem ho teprve koupil s oblíbenýma 140 tis. kilometrama a na VAGu mi to hodilo že má poctivých 290 tisíc! Zabil bych toho parchanta Teplickýho!!!
Ono se dá čarovat i s VAG kilometrama. :evil: :evil:
Jééé,sorry,já blbě četl.Zaměnil jsem dvojku za jedničku,bylo mi divný,že by někdo smotal jenom 50 000,ale 150 000 tak to asi ten VAG nebyl očarovanej

Uživatelský avatar
Burak555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 16.08.2008 22:43
Bydliště: Břeclav - Poštorná
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizí okraje čísel z displaye!

Příspěvek od Burak555 »

Tak po delším zkoumání jsem zjistil, že když je auto studené, displej svítí normálně a čím víc topím, tím víc mizí! To stejné když bylo teď dva dny hezky a svítilo slunko, tak vevnitř bylo auto rozpálené a displej nebyl téměř vidět, a jak se vychladilo, tak zase svítil normálně! Dá se tomu nějak zabránit (třeba výměnou), nebo to bude dělat každý displej?

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizí okraje čísel z displaye!

Příspěvek od Hallo »

Dá se to vymenit,tady na foru v nabidce prodava nejaky klubak obcas ten display,tusim ze za nej chce kolem 2K..

Uživatelský avatar
Burak555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 16.08.2008 22:43
Bydliště: Břeclav - Poštorná
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizí okraje čísel z displaye!

Příspěvek od Burak555 »

Já bych chtěl prosím konkrétnější odpověď! Dík.

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizí okraje čísel z displaye!

Příspěvek od Adham »

vždyť už ti tady odpověděli....display je v háji....koupit nový,vyměnit a bude po problému :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burak555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 16.08.2008 22:43
Bydliště: Břeclav - Poštorná
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizí okraje čísel z displaye!

Příspěvek od Burak555 »

Burak555 píše:
pepanos píše:to dělá každý LCD,pokud je v mraze,nebo pokud na něj smaží slunce.
Jestli máš nějakej přístroj s LCDdisplejem(PDA nebo tlf.),tak ho hoď přes noc za okno a ráno budeš koukat,jak chudinka zobrazuje.
No jo, ale v tomto případě by se ten diplay zobrazovel stejnoměrně slabě, ale u mně je střed jasný a mizí to od okraje ke středu!
Burak555 píše:
pepanos píše:.Aha.Tak to jde do kelu,to ti pomaloučku svítí na rozloučenou. :evil:
Nestraš! Teď nedávno jsem ho teprve koupil s oblíbenýma 140 tis. kilometrama a na VAGu mi to hodilo že má poctivých 290 tisíc! Zabil bych toho parchanta Teplickýho!!!
pepanos píše:
Burak555 píše: No jo, ale v tomto případě by se ten diplay zobrazovel stejnoměrně slabě, ale u mně je střed jasný a mizí to od okraje ke středu!
Promiň Burak555,to bylo k Honza DJ 8)
Adham píše:vždyť už ti tady odpověděli....display je v háji....koupit nový,vyměnit a bude po problému :wink:
Ta odpověď nebyla pro mně jak vidíš!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“