vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od J.J. »

chtel bych zmenit podsviceni v B5.5 - nemate nekdo seznam s poctem kusu, typu zarovek (delka v mm, W,pocet ledek) co jsou uvnitr -chci si zmenit tak abych si neobjednal nejake blbe... pripadne i link kde objednat. moc dekuju

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od kemo »

Kontaktuj uživatele superfatty. Poradí ti a dodá ledky nejlepší kvality. Já si koupil led sufitky v tuningový kráme a stáli za vyližp***l. Ty co dodává Robert jsou fakt třída. Jestli chceš hodim foto změněného podsvícení.
EX Passat Variant Syncro B5 , 1.9 AFN 81kw (lenochod)
EX T3 Caravelle, 1,9 Wasserboxer DG 57 kW (rv.1985)
VW Lupo 1.4 TDI & BMW X5 E53 3.0D
----- Ein Volk, ein Reich, ein Wagen -----

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od J.J. »

jestli mas tak hod, btw: ten superfatty prodava "hotovky"? nejsem zadny radiamater...ale jen amater co bude rad kdyz vymeni kus za kus :D takze potrebuju finalni produkty...co jen vymenim za soucasne zarovky.

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od kemo »

Vše hotovky. Vytáhneš hodíš za sebe vrazíš nový a svítíš . :mrgreen:
Fotky hodím odpoledne až se vrátim z práce.
EX Passat Variant Syncro B5 , 1.9 AFN 81kw (lenochod)
EX T3 Caravelle, 1,9 Wasserboxer DG 57 kW (rv.1985)
VW Lupo 1.4 TDI & BMW X5 E53 3.0D
----- Ein Volk, ein Reich, ein Wagen -----

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od J.J. »

tak jsem SUPERFATTYmu mu napsal SZ tak uvidim kdy se ozve a zda me "potesi" :)

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od kemo »

J.J. píše:tak jsem SUPERFATTYmu mu napsal SZ tak uvidim kdy se ozve a zda me "potesi" :)
Kvalitou tě určitě potěší. Taky umí i poradit. Ovšem za kvalitu se platí :mrgreen: .
EX Passat Variant Syncro B5 , 1.9 AFN 81kw (lenochod)
EX T3 Caravelle, 1,9 Wasserboxer DG 57 kW (rv.1985)
VW Lupo 1.4 TDI & BMW X5 E53 3.0D
----- Ein Volk, ein Reich, ein Wagen -----

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od juraj_vranak »

no tak na toto tema som ako stvoreny ja.. :roll: :wink: aku chces dat farbu ? ja som dal vsetko do modra :wink:

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od J.J. »

juraj_vranak píše:no tak na toto tema som ako stvoreny ja.. :roll: :wink: aku chces dat farbu ? ja som dal vsetko do modra :wink:
no tak nabidni...me staci "jen bile"....jinak jak je to s odberem - ma to mensi spotrebu nez zarovicky nebo stejne? btw: pokud bys mi mohl sehnat i cervene ledky (12V abych nemusel letovat zadne odpory) do osviceni ofuku tak by to bylo vubec super....tak mi pisni kdyztak SZ a nadhod cenu :wink:

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od juraj_vranak »

J.J. píše:
juraj_vranak píše:no tak na toto tema som ako stvoreny ja.. :roll: :wink: aku chces dat farbu ? ja som dal vsetko do modra :wink:
no tak nabidni...me staci "jen bile"....jinak jak je to s odberem - ma to mensi spotrebu nez zarovicky nebo stejne? btw: pokud bys mi mohl sehnat i cervene ledky (12V abych nemusel letovat zadne odpory) do osviceni ofuku tak by to bylo vubec super....tak mi pisni kdyztak SZ a nadhod cenu :wink:
by som sa hambil neco nabizet tohoto charakteru, pac je to polozka pro mne minimalni :roll: :wink: :lol: to si v klidku dokazes zohnat sam a za par Kč, i v supermarketoch...
co sa tyka led sulfitiek, led T10 parkovaciek a celkovo led , tak je už uplne jedno aky vyrobca, tu nie je moc čo posrat atd... akurat mam vyhradu k T10 led parkovackam, ktore maju zkosenu-plochu hlavicku, tie svietia mizerne, ale do osvetlenia interiera , bocne svetielka osvetlenia vpredu, bohate postacuju... dobre znacky su compass, x-tune ... co sa tyka odberu, tak ledky maju urcite nizsi odber prudu, o tom žadna, dokonca kolkokrat až zanedbatelny odber v mA...co sa tyka podsvietenia ofuku, tot uplne primitivna vec ! kup obyc cervene ledky a co riesis ? na 12V ? no problem, jeden odpor na na katodu snad este zvladnes napajkovat, ne ? kazdy skuseny predavac ti presne povie, aky odpor tam mas dat! myslim, že v priemere je to 680 ohmov, ale posudzuje sa to aj od farby led, nie vsetky maju stejny odber... ja osobne to riesim, ze jednu nozicku na ledke nechavam povodnu a druhu strihnem hned za puzdrom, tak cca 3-4mm a k tomu pajknem odpor, cize odporom si spravim druhu nozicku a hotovo... dioda do auta je k pouziti... samo, ak by si aj tak nahodou chcel hotove, neni problem, kupim, naletujem a poslem ti to :wink: ked tak este napis SZ a nieco vymyslime... co sa tyka interiera, tak budes do B5 urco potrebovat v predu : 2x led s paticou ako v parkovackach, cize T10 a do stredu a do zadu budes potrebovat tie kratsie sufitky... su dva druhy...

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od J.J. »

nemam cas litat nekde po obchodech...a u nas v supermarketu ledky a odpory nekoupim.....

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od juraj_vranak »

tak to mas hold smulu... :wink: :lol: tak sa na to vybodni, nemaj cas ani na auto a nemusis nic riesit 8) :wink: :wink: alebo namiesto chatovania tu na fore, skoc do kramu :roll: :roll: :roll: :wink: :lol: krasa a radost vždy nieco stoji ! dokonca niekedy aj čas ! :old: :wink:

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od J.J. »

juraj_vranak píše:tak to mas hold smulu... :wink: :lol: tak sa na to vybodni, nemaj cas ani na auto a nemusis nic riesit 8) :wink: :wink: alebo namiesto chatovania tu na fore, skoc do kramu :roll: :roll: :roll: :wink: :lol: krasa a radost vždy nieco stoji ! dokonca niekedy aj čas ! :old: :wink:
presne tak...proto si radsi objednam tady od "overeneho" klubaka 8)

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od juraj_vranak »

OK .. lenivec 8) :wink: :wink:

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od J.J. »

nevite jaky typ ledky se dava do stropniho osvetleni viz obrazek? Obrázek

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni led-sufitky-počet led,delky..

Příspěvek od ejne »

juraj_vranak píše:
J.J. píše: no tak nabidni...me staci "jen bile"....jinak jak je to s odberem - ma to mensi spotrebu nez zarovicky nebo stejne? btw: pokud bys mi mohl sehnat i cervene ledky (12V abych nemusel letovat zadne odpory) do osviceni ofuku tak by to bylo vubec super....tak mi pisni kdyztak SZ a nadhod cenu :wink:
by som sa hambil neco nabizet tohoto charakteru, pac je to polozka pro mne minimalni :roll: :wink: :lol: to si v klidku dokazes zohnat sam a za par Kč, i v supermarketoch...
co sa tyka led sulfitiek, led T10 parkovaciek a celkovo led , tak je už uplne jedno aky vyrobca, tu nie je moc čo posrat atd... akurat mam vyhradu k T10 led parkovackam, ktore maju zkosenu-plochu hlavicku, tie svietia mizerne, ale do osvetlenia interiera , bocne svetielka osvetlenia vpredu, bohate postacuju... dobre znacky su compass, x-tune ... co sa tyka odberu, tak ledky maju urcite nizsi odber prudu, o tom žadna, dokonca kolkokrat až zanedbatelny odber v mA...co sa tyka podsvietenia ofuku, tot uplne primitivna vec ! kup obyc cervene ledky a co riesis ? na 12V ? no problem, jeden odpor na na katodu snad este zvladnes napajkovat, ne ? kazdy skuseny predavac ti presne povie, aky odpor tam mas dat! myslim, že v priemere je to 680 ohmov, ale posudzuje sa to aj od farby led, nie vsetky maju stejny odber... ja osobne to riesim, ze jednu nozicku na ledke nechavam povodnu a druhu strihnem hned za puzdrom, tak cca 3-4mm a k tomu pajknem odpor, cize odporom si spravim druhu nozicku a hotovo... dioda do auta je k pouziti... samo, ak by si aj tak nahodou chcel hotove, neni problem, kupim, naletujem a poslem ti to :wink: ked tak este napis SZ a nieco vymyslime... co sa tyka interiera, tak budes do B5 urco potrebovat v predu : 2x led s paticou ako v parkovackach, cize T10 a do stredu a do zadu budes potrebovat tie kratsie sufitky... su dva druhy...

myslis ze tieto moje LED parkovacky s skosenou hlavou svietia zle? ( http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... 6&start=45 - su v tomto odkaze ) niejeto europsky vyrobok ale zohnat sa da je kvalitny a hlavne vydrzi vela a dodat nieje problem. a cena je tiez zaujimava.....
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“