Děsny vrzání

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

Re: Děsny vrzání

Příspěvek od probe »

ameron píše:mne zase zacali pred zimou vrzat spolujazdcove dvere a neviem prist na to kde, ide mi to na nervy skusim do nich nieco zabuchnut, mozno to pomoze :-)
pokud dveře tak se podívej jak máš nasazený zámek, jestli to očko nenaráží až do plechu...

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Děsny vrzání

Příspěvek od teekey »

taky praska a taky obcas trochu poplacam, sundani palubky bude urcite jedno z predsevzeti na pristi rok 8)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Děsny vrzání

Příspěvek od ameron »

probe píše:
ameron píše:mne zase zacali pred zimou vrzat spolujazdcove dvere a neviem prist na to kde, ide mi to na nervy skusim do nich nieco zabuchnut, mozno to pomoze :-)
pokud dveře tak se podívej jak máš nasazený zámek, jestli to očko nenaráží až do plechu...
je to mozne tiez som nad tym uvazoval, lebo som na jar rozoberal zamky tak som to mohol zle dat naspat alebo som to mozno zle dotiahol :-). Len sa mi to teraz nechce riesit je zima.

dave.str
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 31.10.2008 19:51

Re: Děsny vrzání

Příspěvek od dave.str »

ameron píše:mne zase zacali pred zimou vrzat spolujazdcove dvere a neviem prist na to kde, ide mi to na nervy skusim do nich nieco zabuchnut, mozno to pomoze :-)
Koukni mezi vejskac a calouneni dveri,ma tam bejt origo lepici paska,kdyz ne tak to v tom miste s oblibou vrze..
Passat 1,9 Tdi 4Motion 96kw + něco k tomu

Uživatelský avatar
lucastone
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 10.03.2008 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Děsny vrzání

Příspěvek od lucastone »

pravě jsem dočalounil spodní část palubky a středový tunel a vrzání je pryč :D tři bezesné noci a je klid :P
Pravidelný sraz VW LAST STŘEDA v měsíci od 18:00 MC DONALD PDY

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Děsny vrzání

Příspěvek od Sundee »

lucastone píše:pravě jsem dočalounil spodní část palubky a středový tunel a vrzání je pryč :D tři bezesné noci a je klid :P

Ako docalounil ? ?co si urobil.. popis.. foto.. hod to sem nech sa vsetci nabazime ....
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“