ostřikovače světel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
DejvX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South of Bohemia
Kontaktovat uživatele:

Re: ostřikovače světel

Příspěvek od DejvX »

Jenom mala pripomonka....ostrikovace myslim, ze funguji jen pri zapnutych svetlech, tak jestli nahodou problem neni tam :) Jestli treba nemas domontovane samorozviceni a auto nevi o tom, ze mu sviti svetla..............ale neberte me tak vazne, jenom varim z vody :)
:)

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: ostřikovače světel

Příspěvek od StandaS »

DejvX píše:Jenom mala pripomonka....ostrikovace myslim, ze funguji jen pri zapnutych svetlech, tak jestli nahodou problem neni tam :) Jestli treba nemas domontovane samorozviceni a auto nevi o tom, ze mu sviti svetla..............ale neberte me tak vazne, jenom varim z vody :)
Ale vaříš správně. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
cztweety
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 10.07.2008 16:05
Bydliště: Pardubice, Moravany
Kontaktovat uživatele:

Re: ostřikovače světel

Příspěvek od cztweety »

Tak tak. Plne s tebou souhlasim.
Toto jsem taky zjistil. Mel jsem zhasnuto a ostrikovace na svetlech ee ostrikovat.
Pak stacilo rozsviti a uz fungovali jak maji :)
Mam na aute domontovanou automatiku svetel a plne to spolupracuje :D
VW Passat Variant 1.9 TDi PD - 96kW
Geocaching - hra pro mozek, nohy i Vasi GPS
Obrázek

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: ostřikovače světel

Příspěvek od ZALL »

Moje zkušenosti:
Auto jsem koupil a ostřikovače nešli - vadný přídavný motorek, vyměněn a ostřik světel jde
Na auto namontováno automatické rozvěcení světel, má okruh i pro rozsvícení podsvícení palubovky atd. - ostřikovače s ním také spolupracují a fungují

S minulým autem bez ostříku jsem v zimě parkrát stavěl abych světla očistil, ale s ostřikovačema se mi zase stalo, že v -19 mi při jízdě i kapalina do -22 namrzala na světlech a já viděl taky kulový, pak jsem tam nalil do -30 ale už od té doby tolik nemrzlo tak nevím jestli by se to zlepšilo...

Mam také jen 3 litrovou nádržku a ostřik světel dost žere, je to peklo to pořád dolévat :? Ale o odpojení stejně neuvažuji...
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ostřikovače světel

Příspěvek od pepanos »

ZALL píše: s ostřikovačema se mi zase stalo, že v -19 mi při jízdě i kapalina do -22 namrzala na světlech a já viděl taky kulový, pak jsem tam nalil do -30 ale už od té doby tolik nemrzlo tak nevím jestli by se to zlepšilo...
Když s tím autem jedeš,tak je daleko větší zima než když stojíš.Ta -30 by ti pravdšpodobně taky zmrzla.Lepší je -40.

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: ostřikovače světel

Příspěvek od ZALL »

JJ to mi je jasný, ale normálně sem jí nikde nemoh sehnat 8O
Ještě loni sem -40 u nás v pohodě koupil, ale letos sem jí nepotkal nikde, buď sem měl smůlu nebo se změnil nějaký dovozce, fakt nevím...
Když jsem byl v jinejch městech tak sem se většinou stavoval jen v různejch hypermarketech a tam mívaj těch -22 a to je dobrý tak akorát aby to nezamrzalo v nádržce :lol:
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“