parrot v B5.5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: parrot v B5.5

Příspěvek od J.J. »

tak uz mam parrotika v aute, mam na vas ale dotaz. Nevite nekdo jak nastavit to aby display parrota nezobrazoval jmeno operatora? mam nokii 6120c (coz byla take drobna komplikace,protoze se automaticky neumi nacist kontakty ze SIM, ale to jsem vyresil symbianovou aplikaci od nokie pro parrot) Nevim jestli to to vubec jde. mam tam fotku na pozadi a pres to logo a jmeno mobilu je "prd videt" . to jmeno mobilu mi tak neva ale nevim proc mam mit pres cely display VODAFONE CZ :) pokud to neni nutne tak bych to tam nemel.

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: parrot v B5.5

Příspěvek od noxicek »

J.J. píše:tak uz mam parrotika v aute, mam na vas ale dotaz. Nevite nekdo jak nastavit to aby display parrota nezobrazoval jmeno operatora? mam nokii 6120c (coz byla take drobna komplikace,protoze se automaticky neumi nacist kontakty ze SIM, ale to jsem vyresil symbianovou aplikaci od nokie pro parrot) Nevim jestli to to vubec jde. mam tam fotku na pozadi a pres to logo a jmeno mobilu je "prd videt" . to jmeno mobilu mi tak neva ale nevim proc mam mit pres cely display VODAFONE CZ :) pokud to neni nutne tak bych to tam nemel.
no myslim ze to nezmenis. Bude zalezet na firmware telefonu. Me se take ukazoval nazev site, pak mi telefon v opravne vymenili za ten stejny novy,ale s jinym firmware a uz se mi nazev site neukazuje - pouze SIT OK. Nikde jsem moznost tohoto nastaveni nenasel, takze nepredpokladam, ze by s tim slo neco udelat..

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: parrot v B5.5

Příspěvek od Currahee »

Jo tak nějak. Kámoš se mi tam přihlásil s N6230 a ukázala se mu síla signálu, stav baterky a název operátora. Já se připojil s E65tkou a napsalo to síť OK a E65, nic víc. Záleží na FW telefonu 8)
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: parrot v B5.5

Příspěvek od J.J. »

tak silu baterky a signalu tam mam take... no mohli by neco vymyslet v pristim firmware :D jinak ale naprosta spokojenost....nakonec ho mam v levem hornim rohu nad radiem vrsek konci soubezne se spodni hranou stredoveho ofuku topeni. :) mikrofon mam ve stropni stredove lampicce.

Uživatelský avatar
caprisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 29.01.2008 19:08
Bydliště: Ostrava

Re: parrot v B5.5

Příspěvek od caprisek »

Nazdárek, já mám parota v pašíku, ale mám obyčejný, černobílý, třířádkovy. Display mám umístěný v otvoru pro náhraní knoflíky pod vypínačem výstražných světel. Mám udělané z plechu takové elko a přichycené je pod tou záslepkou a na něm ho mám přilepený. Tu ovládací jednotku mám v prostoru pod krytem, pod volantem, tam je dost místa.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“