Joystick na ovládání zrcátek

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
r2d2x2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02

Joystick na ovládání zrcátek

Příspěvek od r2d2x2 »

Ahoj, dneska přišla mamka, že se ji podařilo ulomit Joystick na ovládání zrcátek. Po chvíli, kdy jsem to nějak ztrávil, tak jsem se šel na to podívat. Vážně se ji to podařilo a teď to prostě nejde ovládat. Chtěl bych se zeptat, co vše se musí vyměnit, případně jestli se to už někomu stalo. Asi to zkusím rozdělat, jenže nevím jak je to tam u té kličky na otevírání dveří zacvaknuté. Díky za info...Ps: možná bych to zkusíl rozdělat a alespoň nastavit zpátky pro mě...než se to vymění

Uživatelský avatar
Huďas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.10.2007 13:16
Bydliště: Praha

Re: Joystick na ovládání zrcátek

Příspěvek od Huďas »

Čau, stalo se mi to také, mám 193 cm a když jsem jednou nastupoval prostě jsem do něj drbl předním kolenem a bum, nevěděl jsem, že jsem si právě vidělal 800 kč :roll: teď už nastupuju s mnohem větší opatrností :lol: ne ale tak normálně já jsem se s tím ne*** ve VW koupil nový joystick za cirka 800 a normál sundal tapec dveří, vycvakl staré joystick (šlo to ztuha ale nakonec se to povedlo) a nasadil nové a už to bylo zase všechno v cajku :wink:
-------------V6 4EVER----------------

Uživatelský avatar
Huďas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.10.2007 13:16
Bydliště: Praha

Re: Joystick na ovládání zrcátek

Příspěvek od Huďas »

Jo a neštěstí bylo že když se mi to stalo, tak jsem měl sklopená zrcátka dolů, obě! :evil: Zkoušel jsem to zpátky přilepit, ale při sebemenším pokusu o nastavení to hned upadlo, pak jsem to zkoušel nějak jehlou a já nevím co ještě, no bez šance, tak jsem rovnou koupil novej. A toho rozdělání se neboj, jen sundáš tapec a vycvakneš :?
-------------V6 4EVER----------------

Uživatelský avatar
r2d2x2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Joystick na ovládání zrcátek

Příspěvek od r2d2x2 »

Huďas píše:Jo a neštěstí bylo že když se mi to stalo, tak jsem měl sklopená zrcátka dolů, obě! :evil: Zkoušel jsem to zpátky přilepit, ale při sebemenším pokusu o nastavení to hned upadlo, pak jsem to zkoušel nějak jehlou a já nevím co ještě, no bez šance, tak jsem rovnou koupil novej. A toho rozdělání se neboj, jen sundáš tapec a vycvakneš :?
Díky moc za info, takže se musí sundat celé obložení dveří? Já myslel, že půjde vycvaknout právě ten celej plast s klikou dveří :/ ... Pokud si to pamatuješ, tak by mi moc pomohlo, kdyby jsi popsal jak kde a co. Nerad bych tam něco zbytečně páčil, když bych mohl vědět zhruba kde a co :o) Jinak moc díky,...

fojt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 13.02.2008 13:57

Re: Joystick na ovládání zrcátek

Příspěvek od fojt »

Ahoj,
dej to na bazar, jeden klubák tady ovladače prodává za dobrou cenu i s dopravou.
Vycvaknutí a rozdělání tapece je tady dobře popsáno, bacha na to - může se ti stát že zlomíš/urveš ty čudle, co drží tapec ve dveřích, jak to budeš vytahovat, tak buď si kup někaké pro případnou výměnu, nebo to necháš tak jak jsem byl nucen já, dva jsou v čudu, ale tapec přiléhá a po přišroubování dole dvěmi šroubky drží. :roll:

P.S. mám 191cm, zlomil jsem to kolenem při nastupování na parkovišti, kdy jsem neměl moc místa :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol:
VW Passat 1.9 TDIPD 85kw variant r.v.2000 (B5)

Tuningsport
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Joystick na ovládání zrcátek

Příspěvek od Tuningsport »

Huďas píše:Čau, stalo se mi to také, mám 193 cm a když jsem jednou nastupoval prostě jsem do něj drbl předním kolenem a bum, nevěděl jsem, že jsem si právě vidělal 800 kč :roll: teď už nastupuju s mnohem větší opatrností :lol: ne ale tak normálně já jsem se s tím ne*** ve VW koupil nový joystick za cirka 800 a normál sundal tapec dveří, vycvakl staré joystick (šlo to ztuha ale nakonec se to povedlo) a nasadil nové a už to bylo zase všechno v cajku :wink:

Ta samá zkušenost :) :) neni k tvé radě víc co dodat :wink:

Uživatelský avatar
klanuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 15.03.2009 22:22

Re: Joystick na ovládání zrcátek

Příspěvek od klanuk »

cau cau ma taky problem s joystickem mam B5 asi tyden a joystick jde jen na spolujezcovo zrcatko i kdyz prepnu na ridicovo a myslim si ze je z nejaky koktavky protoze ma zeleny podsviceni.
pašik 2.3 V5 4MOTION

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“