odemknout ? rozsvítit?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Niky...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 20.11.2008 20:41
Bydliště: Malá Úpa
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od Niky... »

Tak to je parada...přesně tohle jsem hledal. a neví někdo, zda se to dá sehnat někde v Čr? a ne zdlouhavě přes e-bay? díkes

cautions
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 06.10.2007 13:45
Bydliště: Košice SR

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od cautions »

jaros130287 píše:kamarát má octaviu II v plnej výbave a to svietenie má tiež. Ale pochybujem že oktavia II v slabšej výbave to má tieť. Ani som si to nikdy nevšimol
ma to aj oktavka v "slabsej" vybave......je to jedna zo zakladnych funkcii komfortnej jednotky
VW passat B5,5 Variant 2003 1,9TDI 96KW 6 qualt

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od elit »

Niky... píše:Tak to je parada...přesně tohle jsem hledal. a neví někdo, zda se to dá sehnat někde v Čr? a ne zdlouhavě přes e-bay? díkes
ebay zas tak zdlouhavy neni, ale cetl jsem o tom i na ceskych serverech.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
stredis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od stredis »

Chlapi tady to řeší, tak to zkuste pročíst.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=41947
VW Passat 1,9TDI Variant 96kW Tiptronic

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od elit »

Jinak tady jsem se docetl ze to v originale je v aute svetelny senzor a svetla se tak zapinaji pouze v pripade potreby. Tohle asi u tehle relatek bude chybet.

Světelný senzor, jehož stěžejním prvkem je citlivý fotočlánek, hodnotí úroveň okolního osvětlení a v případě potřeby dává pokyn k samočinnému zapnutí tlumených světel. Světelný senzor slouží i funkci "Coming home/Leaving home". Pokud řidič opustí vůz, zůstanou přední mlhová světla, koncová světla a osvětlení registrační značky ještě po určitou dobu svítit a osvětlují posádce cestu k domovním dveřím ("Coming home"). Naopak po odjištění dveřních zámků vozu dálkovým zamykání se tato světla rozzáří a osvětlují cestu k vozu.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od Sundee »

prave ze ta krabicka v prvom odkaze ma aj svetelny senzor. .takze by sa to mal ospustat len ked je tma
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od teekey »

je to nejaky tyden zpet, sem taky koukal v aute na kabliky, jak by se dali propojit presne ve stylu coming/leaving. Spis sem nad tim premyslel, ze bych spojil obrysovky + rozsviceni interieru, pac kdyz auto odemknu, tak se mi rozsviti vnitrek auta...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od Chudej student »

Me by stacilo kdybych prijel,vytahnul klicek a rozsvily se mi predni mlhovky a v momente kdy bych zamknul,tak by zhasly.. to same obracene...zmacknou,rozsvitit,otocit klickem,zhasnout..nevite nekdo jak to udelat?
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Niky...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 20.11.2008 20:41
Bydliště: Malá Úpa
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od Niky... »

Chudej student píše:Me by stacilo kdybych prijel,vytahnul klicek a rozsvily se mi predni mlhovky a v momente kdy bych zamknul,tak by zhasly.. to same obracene...zmacknou,rozsvitit,otocit klickem,zhasnout..nevite nekdo jak to udelat?

Jj přesně tak, takováhle věc by byla super. Já si myslím, že by to nějak šlo. Nějákym propojením kabeláže, i bez té krabičky. Ale jak? to nemám ani páru. :(

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od Chudej student »

Niky... píše:
Chudej student píše:Me by stacilo kdybych prijel,vytahnul klicek a rozsvily se mi predni mlhovky a v momente kdy bych zamknul,tak by zhasly.. to same obracene...zmacknou,rozsvitit,otocit klickem,zhasnout..nevite nekdo jak to udelat?

Jj přesně tak, takováhle věc by byla super. Já si myslím, že by to nějak šlo. Nějákym propojením kabeláže, i bez té krabičky. Ale jak? to nemám ani páru. :(
Prez lampicku?Ta se rozsviti kdyz se vytahne klicek,stejne kdyz se auto otevre D.O. nebo zamkne..otazkou je jestli to jde,co pak otevreni dveri atd...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
H@rrystyl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 20.10.2008 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od H@rrystyl »

Chudej student píše:Prez lampicku?Ta se rozsviti kdyz se vytahne klicek,stejne kdyz se auto otevre D.O. nebo zamkne..otazkou je jestli to jde,co pak otevreni dveri atd...
jj přesne tak ja nad tim taky premyslim ze to udelam na lampičku... ja to řesim s kamarádem už 4 měsice... on dělá diagnostiku atd. a dost tomu rozumí řek mi ze kdybych mel 3C tak mi to za minutu zapne prez noťas ale jelikos mam B5,5 tak mam smulu jde to jen na 3C, Octavii II atd... od roku cca 2006- protoze tyto auta uz maj jinou konfortku...

Uživatelský avatar
deiwis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 28.06.2008 02:02
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od deiwis »

Hele kdyby jsi to objednával nebo měl možnost to sehnat..taky bych to chtěl na pašíka mám rok 2002 TDI 96KW, můj tel 777080648...dííík

Uživatelský avatar
DejvX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South of Bohemia
Kontaktovat uživatele:

Re: odemknout ? rozsvítit?

Příspěvek od DejvX »

Bracha to ma na 3C, funguje to jen za tmy a sera. Ale nemyslim si, ze by se tozvicely mlhovky, zapnou se normalne xenony, aspon myslim. Je to skvela vec, chtel bych to na B5.5 taky :)
Jeste vic se mi na 3C libi prisvicovani za roh, to je fajn zalezitost.
:)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“