pomoc - urval jsem si kliku

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
FeryBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 21.06.2008 20:42
Bydliště: Chodov u KV

pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od FeryBo »

tě pic mam menší problem....i když pro mě možna větší.... včera jsem vzal za kliku a ta mi zustala viset v pozici viz. obrazek,ale stale fungoval ten mechanismus na oteviraní dveří,tak si říkam musim to nafotit a optat se tady co by to mohlo byt,no a jak jsem chtěl otevřít,tak rup no a ruplo to cely,takže ted už ani neotevřu,tak bych se chtěl zeptat,co je tam za mechanismus,co mohlo rupnout,nebo povolit a jak je těžke sundat tapec.......díky
Přílohy
DSC01083.JPG

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od klimbik »

tapec jde sundat. teda ja mam B5 a vylamal jsem kvuli tomu par tech umelohmotnych drzatek, ale kdyz jsem ho dal zpatky, tak vypada neporusene a nepada, tak to neresim.
myslim ze na kliku je pridelano to lanko s hackem, tipoval bych, ze bude ulomeny drzak bovdenu. je to jako na kole u brzd. ale ulomene muze byt samozrejme kde co po ceste toho lanka. nejlepsi sundat ten tapec, je to hrani tak na pul hodky poprve, nez odlames ty nesmysly a pak uz to bude hned :)
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od Currahee »

Hlavně to nesundavej venku, ale při teplotě alespoň 20°C, jinak je urveš všechny!!! Ten plast v nízkých teplotách křehne!
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od StandaS »

Currahee píše:Hlavně to nesundavej venku, ale při teplotě alespoň 20°C, jinak je urveš všechny!!! Ten plast v nízkých teplotách křehne!
Křehne né jen ten plast. :fire:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od cendler »

Klasika vyjelo ti to z jendoho háčku, rozebrat, dát na správné místo a je hotovo, cca 0,5hod práce
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
FeryBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 21.06.2008 20:42
Bydliště: Chodov u KV

Re: pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od FeryBo »

cendler píše:Klasika vyjelo ti to z jendoho háčku, rozebrat, dát na správné místo a je hotovo, cca 0,5hod práce
Fakt???no ale moc se mi tomu nechce věřit že něco vyjelo protože když jsem za to vzal podruhy tak něco spiš křuplo.Horši je to že to nemam kde udělat když mě varuji všichni skrz ty plastovy bazmeky a při mem šikovnem štěsti to schytaji všechny :lol:

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od cendler »

FeryBo píše:
cendler píše:Klasika vyjelo ti to z jendoho háčku, rozebrat, dát na správné místo a je hotovo, cca 0,5hod práce
Fakt???no ale moc se mi tomu nechce věřit že něco vyjelo protože když jsem za to vzal podruhy tak něco spiš křuplo.Horši je to že to nemam kde udělat když mě varuji všichni skrz ty plastovy bazmeky a při mem šikovnem štěsti to schytaji všechny :lol:
Hele je fakt že nějaké urveš, to je jasný, ale dají se normálně koupit v Kelly a stojí 10ks/200kč mám takový pocit, jinak bejttam nemusí, ale potom ti to možná bude vrzat a nebo taky nebude dělat nic a když přijedeš tak se ti klidně na to podívám, ale nezaručuji že nějaký neutrhnu, ale mám zásobu :twisted:
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
FeryBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 21.06.2008 20:42
Bydliště: Chodov u KV

Re: pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od FeryBo »

Super,tak to se určitě stavim jestli budeš mit chvili čas a jestli se daji koupit tak to je parada i když to je jedno protože ty dveře mi stejně vržou.maš SZ

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od klimbik »

cendler píše: Hele je fakt že nějaké urveš, to je jasný, ale dají se normálně koupit v Kelly a stojí 10ks/200kč mám takový pocit, jinak bejttam nemusí, ale potom ti to možná bude vrzat a nebo taky nebude dělat nic a když přijedeš tak se ti klidně na to podívám, ale nezaručuji že nějaký neutrhnu, ale mám zásobu :twisted:
docela me potesilo, ze nejsem sam takovy bastlir, co pul veci znici pri kazde oprave .) (tim nerikam ze jich znicis tolik co ja, ale aspon ze nejsem uplne sam :))
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc - urval jsem si kliku

Příspěvek od cendler »

klimbik píše:
cendler píše: Hele je fakt že nějaké urveš, to je jasný, ale dají se normálně koupit v Kelly a stojí 10ks/200kč mám takový pocit, jinak bejttam nemusí, ale potom ti to možná bude vrzat a nebo taky nebude dělat nic a když přijedeš tak se ti klidně na to podívám, ale nezaručuji že nějaký neutrhnu, ale mám zásobu :twisted:
docela me potesilo, ze nejsem sam takovy bastlir, co pul veci znici pri kazde oprave .) (tim nerikam ze jich znicis tolik co ja, ale aspon ze nejsem uplne sam :))
jde o to že tohle je prostě u VW spotřební zboží, láme se to lehounce a havně určitě jsi to vyděl, jak to vypadá, takže ti je jasný proč se to tak lehce dá zlomit.
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“