(NE)Zamykání

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Moondog
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 29.10.2008 14:21

(NE)Zamykání

Příspěvek od Moondog »

Ahoj,

mám problém s Passatem a jeho zamykáním zevnitř. Zamknou se všechny dveře kromě těch u řidiče. Našel jsem tu, že to může být spínači v zámcích. Nicméně dálkovým ovládáním to funguje. Napdlo mě, jestli to nemůže být nastaveno VAGem.. Co myslíte?

Díky

noiby
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 08.05.2008 01:45
Bydliště: Slovensko, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: (NE)Zamykání

Příspěvek od noiby »

Ahoj myslis ked mas kluc ve spinacke tak ked das rucne na dverach zamkunut tak sa ti zamknu vsetky okrem vodicovych hej ? lebo ak myslis to tak to je v poriadku, tak to ma byt

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: (NE)Zamykání

Příspěvek od Patrik »

Z vlastní zkušenosti řeknu že se na našem Pásovci zamykají i dveře řidiče. Pokud například jedu někde ve městě a jedu v koloně, zamykám se aby mě někdo neukradl :D . Takže na madlu řidiče dát zamknout a je to všechno i kuf zamčený.
EX Passat 3BG US Look

Moondog
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 29.10.2008 14:21

Re: (NE)Zamykání

Příspěvek od Moondog »

Ano myslím tím na madle u řidiče. Taková ta kolébka. Zamkne se vše kromě "mých" dveří...

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: (NE)Zamykání

Příspěvek od Masaryk »

mne sa taky zamykaj vsechny,,tak nekde bude chyba :D ( 99% dverny spinac,ve vagu je bud zamceno nebo odemceno pocas jizdy,nevim ze by tam bylo i jednotlive dvere nastaveni )

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: (NE)Zamykání

Příspěvek od proche77 »

ano,je to jeden z dveřnich spinaču,mě to děla taky.na jaře,jdu nato :P

Uživatelský avatar
Davi-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 23.03.2008 13:34
Bydliště: Brno-venkov

Re: (NE)Zamykání

Příspěvek od Davi- »

Mám stejnej problém, na G4, zamče se pouze u mě a vzadu v pravo, spolujezdec a za mnou zůstává otevřeno.. dost mě to štve, co stojí ten dveřní spínač nevíte někdo? A jak složítá je ta výměna, když mám dodělávanej alarm, bude to mít na to nějaký vliv?
Život je svině a já musim bejt ještě větší, abych si ho užil...

Uživatelský avatar
ETC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 07.10.2008 00:40
Bydliště: -MaRtIn- SK
Kontaktovat uživatele:

Re: (NE)Zamykání

Příspěvek od ETC »

Davi- píše:Mám stejnej problém, na G4, zamče se pouze u mě a vzadu v pravo, spolujezdec a za mnou zůstává otevřeno.. dost mě to štve, co stojí ten dveřní spínač nevíte někdo? A jak složítá je ta výměna, když mám dodělávanej alarm, bude to mít na to nějaký vliv?
to stojí pár korún asi 2-3 eura no vraj sa hodí aj myški od Pc tak si nejakú chyť :) a s alarmom to nemá nič spoločné návod na výmenu som videl kdesi na fore daj hladať
DAS AUTO

Uživatelský avatar
Jirass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: (NE)Zamykání

Příspěvek od Jirass »

Když chci zamknout všechny dveře zevnitř, všechny čudly zajedou, ale oba zadní vzápětí hned vyjedou. Tudíž nemám zavřený zadní dveře. :( Když zamknu klíčem zvenku, vše se zamkne v pohodě. Nemám dálku. Nevím, jestli hledat chybu v obou zadních dveří nebo v ovládacím panelu na dveřích řidiče. Ten jsem už jednou měnil a dělá to pořád.
Passat Variant B8 2.0TDI(CRLB)15 110kw@140kw

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: (NE)Zamykání

Příspěvek od pasikb5 »

mam podobnej problem me to delaji dvere spolujezdce kdyz auto zavru zevnitr tak kolik u spolujezdce zajede ale hned zas vyleze. kdyz auto zamykam z venku nekdy zajede a zustane dole ale nekdy vyjede nahoru.a auto se da otevrit... cim by to mohlo byt ? taky tim spinacem? kde je ? kolik stoji ? diky.
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“