zrcatka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
pajin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 01.06.2008 19:39
Bydliště: Moravwa(Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: zrcatka

Příspěvek od pajin »

vse jsem zkousel vyhrivat zadni okno zaroven se zrcatkama ale taky bez uspechu.Adalsi problem se nasel ze na rozvodu pojistek v 9 neni taky zadna salina tak uz nevim kde hledat.mrknu na tu kabelaz k tem zrcatkum a uvidim co a jak

Uživatelský avatar
tonyack
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 10.10.2008 12:23
Bydliště: Slovensko - Bratislava

Re: zrcatka

Příspěvek od tonyack »

Ja tiez nemam ziadnu poistku na vyhrievanie zrkadiel v poistkovej skrinke. Avsak mne odisli obe vyhrievacie spiraly. Skusil si to dat na VAG? Mne pisalo vtedy, ze obe strany nefunkcne, hladal som poistku, nenasiel som tam ani len kontakty, kde by mala byt, vymenil som zrkadla a uz je to ok.

Co sa tyka vyhrievania, tak ja nemusim mat zapnute vyhrievanie zadneho okna a aj vyhrievanie zrkadiel naraz, staci, ked mam zrkadla v polohe vyhrievania a vyhrievaju aj bez zadneho okna.

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: zrcatka

Příspěvek od johnns »

Stejný problém jsem řešil zde - neúspěšně...
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... &sk=t&sd=a

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: zrcatka

Příspěvek od johnns »

tonyack píše:Ja tiez nemam ziadnu poistku na vyhrievanie zrkadiel v poistkovej skrinke. Avsak mne odisli obe vyhrievacie spiraly. Skusil si to dat na VAG? Mne pisalo vtedy, ze obe strany nefunkcne, hladal som poistku, nenasiel som tam ani len kontakty, kde by mala byt, vymenil som zrkadla a uz je to ok.

Co sa tyka vyhrievania, tak ja nemusim mat zapnute vyhrievanie zadneho okna a aj vyhrievanie zrkadiel naraz, staci, ked mam zrkadla v polohe vyhrievania a vyhrievaju aj bez zadneho okna.
A jak "dobře" šly vyměnit ty zrcátka? Dělal jsi to sám? Na kolik přijdou?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“