LCD v opěrkách

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
SamotK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.12.2008 18:12

LCD v opěrkách

Příspěvek od SamotK »

Nemáte někdo zkušenost s elektronikou od firmy EONOM. Chtěl bych od nich hlavové opěrky s dvd, ale nikde na netu jsem nenašel nikoho kdo by měl nějakou zkušenost snima. Jedinyho čeho se bojim je že Lcd je velikost 18 a má rozlišení 480x234 nevim jestli to neni málo, aby se na to dalo vubec koukat.

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: LCD v opěrkách

Příspěvek od pianko111 »

SamotK píše:Nemáte někdo zkušenost s elektronikou od firmy EONOM. Chtěl bych od nich hlavové opěrky s dvd, ale nikde na netu jsem nenašel nikoho kdo by měl nějakou zkušenost snima. Jedinyho čeho se bojim je že Lcd je velikost 18 a má rozlišení 480x234 nevim jestli to neni málo, aby se na to dalo vubec koukat.
promin ale k cemu ti to je? to tak moc jezdis vzadu? kamarad si takhle koupil prehravac na stropnici dal ho dozadu a co vim tak za rok to pustil 2krat.podle me jsou to vyhozeny penize to bych to radsi narval do muziky
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: LCD v opěrkách

Příspěvek od rapid.direct »

Pro děti na pohádky je to dobrý..... :wink:

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: LCD v opěrkách

Příspěvek od pianko111 »

rapid.direct píše:Pro děti na pohádky je to dobrý..... :wink:
to jedine :lol: to me nenapadlo. ja bych musel mit labuti krk abych se mohl divat za jizdy :lol:
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

SamotK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.12.2008 18:12

Re: LCD v opěrkách

Příspěvek od SamotK »

Přesně takje to pro prcka,chceme jet na dovolenou a musíme ho zabavit aby to vydržel.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: LCD v opěrkách

Příspěvek od Mára_VR6 »

Pokud netrváš na opěrkách, tak můžeš sáhnout i třeba po přenosným DVD přehrávači (dneska už to stojí pár korun) nebo nějaký NTB a použiješ to častěji než v autě, třeba na to může koukat při čekání na letišti, atd....
Existují samo i takový postroje na sedačku, aby se ten přehrávač dal pověsit.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“