Immobilizér

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Immobilizér

Příspěvek od proche77 »

ja kupoval na B5 ve vw spinačku,2kliče.2OOOkč+ 5OOnakodovani.

tomas377
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.01.2008 18:36

Re: Immobilizér

Příspěvek od tomas377 »

Tak jsem ten konektor vyndal a vycistil. Tak uvidim. Když ti meni spinacku a klice,to mas dva potom (zapalovani+dvere). Mam VW Passat 1,9Tdi,r.v.97. Dá se vymenit jenom ten immobilizer zvlast. Díky

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Immobilizér

Příspěvek od proche77 »

no celi to stoji okolo3500kč(2kliče spinačka,zamek řid.+spol.+ kufr+ přihradka.ja mam zavařeny zamky.proto sem bral jen spinačku+ kliče.myslim,že solo spinačku ti nikdo neproda.k tomu vždy potřebuješ i kliče.

Uživatelský avatar
wakataka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 26.12.2007 18:08
Bydliště: Slovensko - SNINA

Re: Immobilizér

Příspěvek od wakataka »

tomas377 píše:Ahoj, prosím o radu nebo pomoc. Mám problémy s immo,při venkovní teplotě kolem 0,nebo menší,hlavně ráno mě vůbec nezhasne kontrolka autíčka s klíčkem. Auto natočím,ale po 2s zase chcípne. Dneska se mi to povedlo nastartovat asi na 10 pokus. Bojím se ,že zkurvím žhavení a apod. Včera jsem to měl rozebraný,a nešlo mi odpojit ten kontakt na cívce immo u spínací skřínky.Tak jsem to aspon prostříkal. Dělají mi to oba klíčky. Už nevím co s tím poradte mi. Moc díky
Zdravím ťa, tak ja som mal podobný problém. Mne bracho štaroval auto s kľúčom bez immo, a to asi 5 x, tak zablokoval RJ immo. Technik to napichol na pc, povedal mi, že mám oba transportery v ťahu, tak to bude treba na novo nakodovať aj nové transportery.
Spravil mi to všetko za 800 SKK, takže som spokojný. Konzultoval som to s Paskalom, a on mi povedal, že je to čudné, ak odišli obidva kľúče. A potom sa ma opýtal, že či mi dal tie staré transportery, a samozrejm že nedal...Ten technik myslím...
Takže treba si dávať pozor aj na takých mechanikov. Ono to síce všetko funguje, ale ojebávať ma nemusel.

tomas377
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.01.2008 18:36

Re: Immobilizér

Příspěvek od tomas377 »

Ahoj,tak jsem problém konečně vyřešil. Známý mi domluvil jednoho autoelektrikáře,dal jsem to tam a on konečně vyřešil můj problém. Říkal,že zkusil možný i nemožný a nakonec zjistil že to dělají ty transpordery (čipy)v klíčích. Akorát se divil,že oba,ale je to prý možný a setkal se s tím už u Golfu IV. Tak mi doporučil si nechat udělat nový klíč a nakodovat. Ted je vše OK.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Immobilizér

Příspěvek od Paskal »

Proč nový Klíč :roll: stačí vyměnit jen Transporder a znova nakodovat. 8)

Janosik93
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 16.01.2008 08:49
Bydliště: Spišská Nová Ves Slovensko

Re: Immobilizér

Příspěvek od Janosik93 »

Paskal píše:Proč nový Klíč :roll: stačí vyměnit jen Transporder a znova nakodovat. 8)
Presne tak. Ak nemam kablik po ruke, len prepajkujem lisovany spoj v konektore na cievke, a na palub doske, napružim kontakty, a všetko ide, ako ma :-)
samozrejme miktopajka...
Diagnostika, opravy vozidiel, chip tuning, diagnostika osciloskopom, meranie kompresných tlakov, autoelektrika . na ine veci kludne PM. http://www.powerdiesel.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“