ventilátor topení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
wasssabi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 31.12.2008 11:23

ventilátor topení

Příspěvek od wasssabi »

Ahoj.Potřebuju radu,Passat,r.v.2004,1.9TDi 74kw,DIGIKLIMA.Zničehonic mi začal pohvízdávat ventilátor topení.Celkem mi to začíná lézt na nervy, tak se chci zeptat, jestli to stačí nějak prostříknout olejem a nebo celý vyměnit, popřípadě na kolik ta výměn výjde.Díky za odpvěďi.

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ventilátor topení

Příspěvek od Meggy »

vyndat a prostříknout, ale někdy to nepomůže

na novej se ti můžu podívat podle VIN
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: ventilátor topení

Příspěvek od StandaS »

Prostříknout třeba WD, ale potom každopádně ještě promazat olejíčkem. WD vyschne za začne to znovu. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
wasssabi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 31.12.2008 11:23

Re: ventilátor topení

Příspěvek od wasssabi »

Díky za radu,už jsem si i sehnal, jak ho demontovat.
Passat TDi 74kw,2004, Passat TDi 96kw AVF

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ventilátor topení

Příspěvek od vwCharlie »

kdyby ti to nepomohlo promazat,tak bych jeden měl za 500, pokud je stejný jak na B5 :wink:
Kdyby jsi náhodou měl zájem,tak bych na něj ještě koukl a nafotil ho lépe,to mám starou fotku.
Přílohy
díly topení passat B5.JPG

Uživatelský avatar
maxik.mad
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 22.10.2008 18:25
Bydliště: Přerov

Re: ventilátor topení

Příspěvek od maxik.mad »

wasssabi píše:Ahoj.Potřebuju radu,Passat,r.v.2004,1.9TDi 74kw,DIGIKLIMA.Zničehonic mi začal pohvízdávat ventilátor topení.Celkem mi to začíná lézt na nervy, tak se chci zeptat, jestli to stačí nějak prostříknout olejem a nebo celý vyměnit, popřípadě na kolik ta výměn výjde.Díky za odpvěďi.

Teď nedávno mě to začlo taky pohvizdovat, takže aspoň vím co s tím, musím to namazat, a sebe taky :drug:

Uživatelský avatar
ropo39
Řidič
Řidič
Příspěvky: 187
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ventilátor topení

Příspěvek od ropo39 »

maxik.mad píše:
wasssabi píše:Ahoj.Potřebuju radu,Passat,r.v.2004,1.9TDi 74kw,DIGIKLIMA.Zničehonic mi začal pohvízdávat ventilátor topení.Celkem mi to začíná lézt na nervy, tak se chci zeptat, jestli to stačí nějak prostříknout olejem a nebo celý vyměnit, popřípadě na kolik ta výměn výjde.Díky za odpvěďi.

Teď nedávno mě to začlo taky pohvizdovat, takže aspoň vím co s tím, musím to namazat, a sebe taky :drug:
kolegovci ja ma problem z že z priestoru kurenia to pohvizduje pri rychlosti od 80 km hore, neviete čim to bude? či tiež ventilator alebo niečo ine

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: ventilátor topení

Příspěvek od ZALL »

Mě to taky hvízdá, ale jen když zatáčím doleva (asi odstředivá síla v tom má prsty), no je to vopruz... Takže ventilátor musí ven říkáte? hmmm...
Jinak k tomu WDčku, nemáte někdo zkušenosti s jinými oleji ve spreji? Jde o to že WD opravdu časem vyschne, ale kdysi jsem měl doma něco názvem Brunox a to mělo trvanlivější vlastnosti...
Píšu to k tomuhle tématu, protože olejem ve spreji se člověk snadno dostane i k zákoutím ke kterým s obyčejnou olejničkou leda po pracné demontáži dílu...
Jaké máte zkušenosti s podobnými opravami mazáním? (pozor ne s namazáním se :roll: )
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“