Dálka B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
firemaniac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Dálka B5

Příspěvek od firemaniac »

Ahoj všem, čím B5 přijímá signál z DO centrálu??Děkuji všem za odpověď...

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dálka B5

Příspěvek od Paskal »

Radiové vlny :) Přijímač v Ř.J. Komfortu.

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Dálka B5

Příspěvek od Danny »

Paskal píše:Radiové vlny :) Přijímač v Ř.J. Komfortu.
Pokud můžu být zvědavý :D Nevíš prosímtě,jak zjistim přes VAG jestli má komfortka podporuje dálku??Mám totiž podezdření že ten majitel předemnou ztratil vystřelovák a nechci si tam dávat nějaky činský dalkáč...Chtěl bych origo vystřelovak a nastavit to,aby to fakčilo!!Díky jsem VAGo laik :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dálka B5

Příspěvek od Paskal »

Danny píše:
Paskal píše:Radiové vlny :) Přijímač v Ř.J. Komfortu.
Pokud můžu být zvědavý :D Nevíš prosímtě,jak zjistim přes VAG jestli má komfortka podporuje dálku??Mám totiž podezdření že ten majitel předemnou ztratil vystřelovák a nechci si tam dávat nějaky činský dalkáč...Chtěl bych origo vystřelovak a nastavit to,aby to fakčilo!!Díky jsem VAGo laik :lol:
Načteš VAGem...a podle čisla které tam uvidíš si zjistíž jestli tvoje Ř.J.Komfortu podporuje DO. :)

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Dálka B5

Příspěvek od Danny »

Paskal píše:
Danny píše: Pokud můžu být zvědavý :D Nevíš prosímtě,jak zjistim přes VAG jestli má komfortka podporuje dálku??Mám totiž podezdření že ten majitel předemnou ztratil vystřelovák a nechci si tam dávat nějaky činský dalkáč...Chtěl bych origo vystřelovak a nastavit to,aby to fakčilo!!Díky jsem VAGo laik :lol:
Načteš VAGem...a podle čisla které tam uvidíš si zjistíž jestli tvoje Ř.J.Komfortu podporuje DO. :)
A které číslo myslíš??V jaké kolonce ho najdu? A když to číslo budu mít,tak kde ho zadám,abych zjistil,jestli to tu dálku má?? :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“