Svetla xenony, dalkove malo sviti

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Svetla xenony, dalkove malo sviti

Příspěvek od BORASK1 »

pepanos píše:
Ikebara píše:Dobry den,

mam na B5 dodatecne naistalovane xenony a zda se mi, ze dalkove, obycejna H7 nejak malo sviti.
Jestli to nebude tím,že v dálkovejch má být H4 a ne H7 jak máš ty
H4 v dialkacoch ?????Ved H4 su zdruzene

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Svetla xenony, dalkove malo sviti

Příspěvek od ZALL »

noxicek píše:
Adham píše:Koukal jsem na ně dneska z blízka a ta čočka je jakoby mléčná..a byl tam vidět trochu prach. Na ostatních autech jsou ty čočky krásně čiré..takže něco bude špatně :P Ještě přesně nevím jak to vyčistit..ale asi vyndám výbojku a pak by to mělo nějak jít. Nedělal už to někdo :?:
Ono by to chtělo kouknout na tu výbojku. Někdy se stane, že se začne tavit plast okolo výbojky, či výbojka nahřívá něco kolo sebe a ty výpary se usazují na čočce, tak na to koukni. Ale jsou jak zcela téměř čiré čočky, tak i mléčné...
Tak ty moje jsou mléčné... Výbojky samotné byli naprosto čisté když šly ven. Zevnitř se do světla teď nějaký čas nepodívám, protože musí dolu celý nárazník abych se dostal k výbojkám a na to teď asi hned tak čas nebude :( (PS opravdu to je ten typ kde to bez sundání nárazníku nejde, to už jsem tu študoval a praxe to jen potvrdila...)
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: Svetla xenony, dalkove malo sviti

Příspěvek od klimbik »

Adham píše:Jak budu vyndávat světla tak to celé prolezu a uvidí se. Dneska jsem chtěl udělat lepší foto než to minule ale foťák jsem nechal doma :roll: Ale myslím na to :wink:
to ze to tvemu kamosovi na B5,5 sviti lip bude urcite tim, ze ma origo cockove svetla a ty jsou prej lepsi, ze maji vetsi cocku. a to ze je mlecna bych tipl na zamlzeni, tusim ze to mam taky, ale jsem stejne spokojeny.
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“