PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Radis B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2009 17:13
Bydliště: Česká Třebová

PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Radis B6 »

Ahoj všem, nemohl by mi někdo poradit kde najdu na passatu z r.2001 relé na přední stěrače? pojistky jsou OK a převody chodí volně ,nesliším ani klapat ciklovač prostě je to mrtví,akorá to ostřikuje a pak musím vyskočit a umýt ho ručně :cry: Děkuji za jakýkoli typ.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Paskal »

Jak sundáš dekl pod kolenama řidiče...tak uvidíš držak relatek...mělo by to být Rele R19 dole vpravo.

Radis B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2009 17:13
Bydliště: Česká Třebová

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Radis B6 »

To je to široké čené a má 14 vývodů?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Paskal »

Tohlenc :)
Přílohy
1.JPG

Radis B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2009 17:13
Bydliště: Česká Třebová

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Radis B6 »

Tak na téhle pozici nic nemám a všechny relata jsou v jedné rovině, obsazené jsou z leva první dvě a čtvrtá jinak nic, auto je čerstvej dovoz a nejdou od začátku tak nevím jestli tam náhodou nechybí a v mototechně mi nabídl jen to široký jak dvě vedle sebe ale věděl taky kulový.Tak jsem zase na začátku :lol: ale díky, jinou verzi asi už nemáš co? s pozdravem Raďas

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Paskal »

Když tak proměř Páčku a dráty co jdou do stěrače motorku jestli jde do něj šťáva.

Radis B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2009 17:13
Bydliště: Česká Třebová

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Radis B6 »

Jo to už jsem chtěl udělat jenže nějaký šikula spolu s oknem asi přilepit tu plastovou lištu co je ze spodu nasunutá a já jí nemůžu urvat abych se dostal na motorek a převody( z bídou na něj dosáhnu ale patice je ze zadu a takhle ji nesundám )tak zkoším tuhle cestu a do servisu se mi s takovou prkotinou nechce, ale školí mě to slušně.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Paskal »

Radis B6 píše:Jo to už jsem chtěl udělat jenže nějaký šikula spolu s oknem asi přilepit tu plastovou lištu co je ze spodu nasunutá a já jí nemůžu urvat abych se dostal na motorek a převody( z bídou na něj dosáhnu ale patice je ze zadu a takhle ji nesundám )tak zkoším tuhle cestu a do servisu se mi s takovou prkotinou nechce, ale školí mě to slušně.
:P
Nic neni přilepené. :mrgreen: Ona je v okne nasazená v drážce!!! A musiš ji začit sundávat uplně od rohu (buď z jedné nebo z druhé strany)...Ale pomaličku a opatrně. :old: Ona ráda praskne jak ji budeš silou rvat. A nepouživej na to žádné pačidlo nebo šroubovák atd. pač můžeš prasknout přední šibu. :tooth: A nezapomeň před tím sundát ramínka stěraču :)

Radis B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2009 17:13
Bydliště: Česká Třebová

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Radis B6 »

tak sláva, plast už je dole a celý :lol: ale moc mi to nepomohlo na motorek totiž nic nejde ,tak jsem ještě odkryl ty ralátka a na volné pozici kde by mělo být tak jsem se doměřil signálů od přepínače pod volantem a teď sháním to chybějící relé.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Paskal »

Nooo vida šikula. :P :lol:
Jinak počky...to jako mi chcež říct že ti nikdy nešly stěrače předtím?? 8O A nebo teď se ti rele vypařilo a přestali ti hungovát stěrače?? :idea:

Radis B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2009 17:13
Bydliště: Česká Třebová

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Radis B6 »

Je to čerstvej dovoz a ty stěrače mi nejdou od začátku,jen jsem netušil že někdo potřeboval relátko, ted už to vím a je objednaný, dokonce je orig. levnější něž replika.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Paskal »

Aha...tak to je jiná....ja myslel že se ti vypařilo. :lol:

Radis B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2009 17:13
Bydliště: Česká Třebová

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Radis B6 »

Tak stěrače už makají, díky za rady. Ještě jedna maličkost ,třeba se v tom vyznáš, když odemknu auto tak za kliku u spolujezdce musíš vzít dvakrát, poprvé jde jak na prázdno. s pozdravem Raďas

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Hallo »

Me jdou dvere normal na jedno zatazeni vsechny,delali my to zadni a pak se prestali otevirat zvenku uplne,tak sem to dal borcovy a ten mi v tom menil vnitrni cast kliky a od te doby ok

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSBA O RADU, STĚRAČE NA Passatu

Příspěvek od Adham »

Radis B6 píše:Tak stěrače už makají, díky za rady. Ještě jedna maličkost ,třeba se v tom vyznáš, když odemknu auto tak za kliku u spolujezdce musíš vzít dvakrát, poprvé jde jak na prázdno. s pozdravem Raďas
mě to taky dělalo a bylo to špatným nastavením lanka na klice.
Musíš vyndat vložku zámku (nebo záslepku - podle toho co tam máš) a pak na klice uvidíš nacvaklé lanko - na konci má plastovou koncovku se zoubkama.....tak ji vycvakneš a o dva zoubky povolíš. Pak už by to mělo být ok.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“