Blinkry svítí

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Huďas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.10.2007 13:16
Bydliště: Praha

Blinkry svítí

Příspěvek od Huďas »

Dneska jedu a z ničeho nic blinkry svítí, neblikají. Celkem mě to naštvalo protože jsem kvůli nim musel nedávno vyměnit páčku, u staré už byl špatné kontakt, tak jsem musel blikat ručně, poměrně nepohodlné, kor na křižovatce :mrgreen: co by to mohlo být? Že by relé?
-------------V6 4EVER----------------

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Blinkry svítí

Příspěvek od Paskal »

Když zapneš na páce blinkry a šáhneš prstem na spinač vystražných svetel...a neucituž a neuslyšíš že v něm cvaká...tak to bude ono...to rele je právě ve spínači vystražných svetel. :)
Celý nový spínač stojí nejakých 420Kč...to není zas tak moc. A hlavně máš na něj 2 roky záruku.
Než kouoit z vraku za 200Kč a za půl roku ti odejde. :roll:

Nebo si ho od někoho puč a vyskoušej jestli to je v nim na 100%...přehození je otázka 2 minut. :brsh:

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkry svítí

Příspěvek od Paulie22 »

bych to nechal,je to jag amerika :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Huďas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.10.2007 13:16
Bydliště: Praha

Re: Blinkry svítí

Příspěvek od Huďas »

Tak dneska, než jsem se rozhodl jet pro nové relé, jsem cestou zkusil starý známý trik, a to jaksi - po dobrém nebo po zlém přesvědčit, po dobrém to nešlo, relé si nenechalo domluvit, tak jsem do něj ehm jemně bouchl a světe div se, blinkry zase blikají, stěrače stírají, klakson troubí... prostě balada :mrgreen: no ale každopádně budu připravenej že může kdykoliv odejít do věčných lovišť :wink:
-------------V6 4EVER----------------

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Blinkry svítí

Příspěvek od Danny »

Huďas píše:Tak dneska, než jsem se rozhodl jet pro nové relé, jsem cestou zkusil starý známý trik, a to jaksi - po dobrém nebo po zlém přesvědčit, po dobrém to nešlo, relé si nenechalo domluvit, tak jsem do něj ehm jemně bouchl a světe div se, blinkry zase blikají, stěrače stírají, klakson troubí... prostě balada :mrgreen: no ale každopádně budu připravenej že může kdykoliv odejít do věčných lovišť :wink:
Taky se mi to stalo,ale mě to nesvítilo,tak jsem to rozebral a vyčistil a taky zase blikám :D

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkry svítí

Příspěvek od steve »

Když budete chtit spinač varovnych svetel tak mam za 15Okč :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“