Ovládací tlačítko zadní kapoty

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
alex3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 30.08.2008 11:09
Bydliště: Praha-Východ

Ovládací tlačítko zadní kapoty

Příspěvek od alex3 »

Ahoj, jak má fungovat ovládací tlačítko zadní kapoty co je vedle otevírání nádrže mě to nefunguje tak nevím jestli to funguje stejně jako nádrž a jestli jste to někdo opravoval a jak mě to tlačítko vůbec nereaguje

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovládací tlačítko zadní kapoty

Příspěvek od Hallo »

mam to same,ale myslim si ze to slouzi pouze k tomu ze kdyz je zamkly zamek klicem zvenku tak ze se odemce od ridice,ale nemam moznost vyzkouset,mam asi vymenene pate dvere a klic me do nich nepasuje

pivo231
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 15.06.2008 14:35
Bydliště: Rakovník až Slaný

Re: Ovládací tlačítko zadní kapoty

Příspěvek od pivo231 »

alex3 píše:Ahoj, jak má fungovat ovládací tlačítko zadní kapoty co je vedle otevírání nádrže mě to nefunguje tak nevím jestli to funguje stejně jako nádrž a jestli jste to někdo opravoval a jak mě to tlačítko vůbec nereaguje
Ahoj,
kdykoliv ho sepnu tak otevře kufr. Ať je zadní zámek kufru zamčený nebo odemčený.
Passat 2002, TrendLine, 1.9TDi, 96kW PD (AVF,FRK)

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Ovládací tlačítko zadní kapoty

Příspěvek od Hudy »

A jak to otevřeš?Sám se zvedne ten kufr?Nebo mu musíš pomoct rukou a jak velkou silou ho musíte vyklápět mě to jde celkem stuha tak nevím díkec.

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovládací tlačítko zadní kapoty

Příspěvek od cendler »

Hudy píše:A jak to otevřeš?Sám se zvedne ten kufr?Nebo mu musíš pomoct rukou a jak velkou silou ho musíte vyklápět mě to jde celkem stuha tak nevím díkec.
měl by se jenom pootevřít a jestli ti jde ztuha, tak si promaž písty, máš je zatuhlé
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovládací tlačítko zadní kapoty

Příspěvek od Hallo »

no me to nedela vubec nic,asi by to melo delat to same jako kdyz zmacknu tlacitko vzadu na kufru ze?

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovládací tlačítko zadní kapoty

Příspěvek od live69 »

Hallo píše:no me to nedela vubec nic,asi by to melo delat to same jako kdyz zmacknu tlacitko vzadu na kufru ze?
Tak tak!!!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“