Rámečky - vyměněno vypadají super

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
pepa83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od pepa83 »

tak mám taky ty kroužky... ale nevim jak to rozebrat.. je to na šroubky? musim vyndat celý budíky? poradí někdo jak na to?
bla bla

Uživatelský avatar
Hrosik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hrosik »

máš SZ

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

pepa83 píše:tak mám taky ty kroužky... ale nevim jak to rozebrat.. je to na šroubky? musim vyndat celý budíky? poradí někdo jak na to?
rozebrat to teda musis urcite :)

sundej celej ten kryt co je pod volantem a vede az pod nohy, - 4 srouby - z toho dva u pojistek pod deklem, potom povol dva souby a sundej horni viko co obepina sloupek volantu, potom dalsi tri srouby drzi ten kryt co prekryva ze spodni casti trosku i budiky, pod nim uz jsou dva srouby co drzej budiky, povol je sahni za ne, odpoj dva konaktory a pak uz si zahraj na jezka v kleci a vytahni to ven, zezadu na budikach jsou dva sroubky - nezapomen je tam potom vratit jako ja ;o) - a cely to rozloupni, drzi to jen na tech zapadkach dokolecka je jich asi 8 - vsun tam zadem krouzky (musis z nich udelat trosku sisku abys je krz diru ktera je mensi dostal dovnitr, - dva se to tam zezadu, z cehoz jsem byl trosku v soku, ale jde to) a pak uz to montuj zpet.. :idea:

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Hrosik píše:máš SZ
ještě máš ty polepy budíků?? poslal jsem ti SZ

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Hrosik píše:máš SZ
Hrosiku, pošli mi na tebe kontakt - icq nebo mobil abysme se domluvili na těch budíkách :wink: . Díky David

Uživatelský avatar
magnat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od magnat »

marwin píše:
magnat píše: Tak tady to je sorry za fotku ale k750i to za šera líp neudělá :shv:
jo tak toto je luxus to chci taky misto tech mejch!!! Kdes to sehnal :?: :idea:
Já je koupil za 1000,- od bratrance koupil si B5,5 a ze starýho pašika B5 mi je vyndal než ho prodal. Výměna je jednoduchá odpojíš budíky, povolíš zezadu 2 šroubky, odcvaknež štít s plexy dáš novej štít s plexy a stříbrnejma rámečkama zakrytuješ, zacvakneš a zaštoubuješ 2šroubky a připojíš budíky a pakhoníš vodu :ura1: :ura1: . Kdybys měl zájem zeptám se kte to sehnal a za kolik.

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky

Příspěvek od Softy »

DMS píše:
Hrosik píše:hele a co třeba tohle??? :lol:

Sorry ale je to focený Nokií.......
jo to je ale B5.5 z 2000-2001 do ní se dávali tyhle budíky s těmahle ručičkama, později byly i jiný ručičky v B5.5 asi od r.2002...
Ake ine rucicky?? Kamarat ma 2003 a ma stejne rucicky jako ja v 2001. Nemas niekde fotku ako vizeraju?
Naposledy upravil(a) Softy dne 02.08.2006 09:12, celkem upraveno 1 x.
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: budíky

Příspěvek od DMS »

Softy píše:
DMS píše: jo to je ale B5.5 z 2000-2001 do ní se dávali tyhle budíky s těmahle ručičkama, později byly i jiný ručičky v B5.5 asi od r.2002...
Ake ine rucicky?? Kamarat ma 2003 a ma stejne rucicky jako ja v 2001. Nemas niekde fotku ako vyzeraju?
ty nové jsou - máš ručičku uprostřed je červená a kraje má černý..

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

magnat píše:
marwin píše: jo tak toto je luxus to chci taky misto tech mejch!!! Kdes to sehnal :?: :idea:
Já je koupil za 1000,- od bratrance koupil si B5,5 a ze starýho pašika B5 mi je vyndal než ho prodal. Výměna je jednoduchá odpojíš budíky, povolíš zezadu 2 šroubky, odcvaknež štít s plexy dáš novej štít s plexy a stříbrnejma rámečkama zakrytuješ, zacvakneš a zaštoubuješ 2šroubky a připojíš budíky a pakhoníš vodu :ura1: :ura1: . Kdybys měl zájem zeptám se kte to sehnal a za kolik.
uz jsem si za tech par dnu zvyknul na ty svoje, ale kdyby nejaka nabidka byla, nebranim se tomu, sel bych klidne do tech origo... zeptej se a kdyz bude, super... DIK :)

Uživatelský avatar
magnat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od magnat »

marwin píše:
magnat píše: Já je koupil za 1000,- od bratrance koupil si B5,5 a ze starýho pašika B5 mi je vyndal než ho prodal. Výměna je jednoduchá odpojíš budíky, povolíš zezadu 2 šroubky, odcvaknež štít s plexy dáš novej štít s plexy a stříbrnejma rámečkama zakrytuješ, zacvakneš a zaštoubuješ 2šroubky a připojíš budíky a pakhoníš vodu :ura1: :ura1: . Kdybys měl zájem zeptám se kte to sehnal a za kolik.
uz jsem si za tech par dnu zvyknul na ty svoje, ale kdyby nejaka nabidka byla, nebranim se tomu, sel bych klidne do tech origo... zeptej se a kdyz bude, super... DIK :)
Ok hodím sítě :lol:

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

:ura1: Tak už je mám taky :ura1: - Mistr Hrosik se na to vrhnul a odvedl super práci :wink: . Jenom mi tam nešli polepy z faceliftu, kvůli tomu, že by se musel přepájet tišťák budíků kvůli jinak rozmístěnejm symbolům žhavení, abs..., což je škoda, protože by to vypadalo ještě líp. Taky jsme s Hrosikem zjistily, že mám uplně jiný budíky než on - má rok 97, já 98 a model 99 a budíky mám z francie - taky to podle toho vypadalo, když se vyndaly 8O :D :wink:
Jinak na ně pořád musim čumět, protože sem z nich pěkně vyplácanej :revenant: - vážně to vypadá uplně super... :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

David píše::ura1: Tak už je mám taky :ura1: - Mistr Hrosik se na to vrhnul a odvedl super práci :wink: . Jenom mi tam nešli polepy z faceliftu, kvůli tomu, že by se musel přepájet tišťák budíků kvůli jinak rozmístěnejm symbolům žhavení, abs..., což je škoda, protože by to vypadalo ještě líp. Taky jsme s Hrosikem zjistily, že mám uplně jiný budíky než on - má rok 97, já 98 a model 99 a budíky mám z francie - taky to podle toho vypadalo, když se vyndaly 8O :D :wink:
Jinak na ně pořád musim čumět, protože sem z nich pěkně vyplácanej :revenant: - vážně to vypadá uplně super... :wink:

tak je vyfoť a dej sem foto :wink:

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

DMS píše:
tak je vyfoť a dej sem foto :wink:
teda ty seš zvědavej - ale mám to uplně přesně, jako je má magnat (fotka na druhý stránce) - starý podkresy a nový rámečky - ještě kdybych měl o víkendu dobrej foťák, tak to vyfotim v noci - to vypadá moc dobře... :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

On je zvědavy bo chce byt brzo starý... :P :wink:

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Paskal píše:On je zvědavy bo chce byt brzo starý... :P :wink:
že bys mu šel vzorem dědku?? :old: :jok: .............. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“