Centrál...z druhé stránky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
BadLoser
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 23.06.2008 07:17
Bydliště: jih jižní Moravy

Centrál...z druhé stránky

Příspěvek od BadLoser »

Čaute,

mám docela zajímavý dotaz ohledně starého známého centrálu u Passata....když zamknu auto, tak mi nebliká diodka Safe modu.....musím zamykat 2x....když otevřu dveře (kromě LP), tak se mi nerozsvítí vnitřní osvětlení....jasná známka vadných mikrospínačů, nebo se pletu? Problém ale nastal v případě, když jsem dal auto do servisu s tím, aby mi ho spravili, že tam asi budou vadné mikrospínače.....jenže ouhle.....když jsem auto potom zkoušel, tak se vůůůůbec nic nezměnilo a všechno fungovalo úplně stejně jak před "opravou". Za práci si vzali cca 800 kč (v částce byl někde započítán i 1 mikrospínač). Když jsem se ptal otce (auto jsem bohužel ze servisu nepřebíral já), tak mi oznámil, že mu sdělili něco ve smyslu, že to nejde opravit, že jsem tam měl kdysi centrál na dálkové ovládání (což je pravda) a jde se k tomu hrozně špatně dostat a že kdyby to rozebral, tak neví, jestli by to potom fungovalo atd. atd.....Teď se Vás tedy ptám, je to možné, aby to bylo tak složité?

Díky ;)
Passat 3C 2.0 TDI Variant Sportline 8V

fojtverovice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.05.2008 19:04

Re: Centrál...z druhé stránky

Příspěvek od fojtverovice »

:( čau v zámku je 5 mikrospínačů opravit to je dá se říct nemožné takže doporučuji výměnu zámku,

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Centrál...z druhé stránky

Příspěvek od Paskal »

fojtverovice píše::( čau v zámku je 5 mikrospínačů opravit to je dá se říct nemožné takže doporučuji výměnu zámku,
Opravít se dá všechno. :)
Oprava miktospínaču v zámku:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... 6&start=45
Trochu si počti. 8)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“