Slim HID ?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od cendler »

Jak je tu psáno nahoře, čím menší startovací proud tím lepší, taky dělám xenony, máme 6,5A startovací proud což si myslím, že je super a dlouhodobou 3,5A.
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
Sokolda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Sokolda »

Tak to musím oponovat " SLIM" (teda alespoň moje) jsou mnohem kvalitnější, dnes na popud tohoto vlákna jsem si cvičně změřil a startovací 5A, stálej 2,5A.
Po půl roce prodeje Slimů z cca 500kusů 2xreklamace trafa.
SLIM mnohem rychlejší start, žádný zvukový doprovod, žádný rušení rádia apod., takže vracet se zpět k velkým cihlám je krok do tmy.
Barvu světla ?? Všeobecně doporučuji max. 5000K, sám jezdím na 4500K. Opravdu je to znát, zkoušel jsem všechny barvy, takže to není jen teorie.

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Slim HID ?

Příspěvek od proche77 »

Sokolda píše:Tak to musím oponovat " SLIM" (teda alespoň moje) jsou mnohem kvalitnější, dnes na popud tohoto vlákna jsem si cvičně změřil a startovací 5A, stálej 2,5A.
Po půl roce prodeje Slimů z cca 500kusů 2xreklamace trafa.
SLIM mnohem rychlejší start, žádný zvukový doprovod, žádný rušení rádia apod., takže vracet se zpět k velkým cihlám je krok do tmy.
Barvu světla ?? Všeobecně doporučuji max. 5000K, sám jezdím na 4500K. Opravdu je to znát, zkoušel jsem všechny barvy, takže to není jen teorie.
:wink: :wink: :wink: ano xenony od tebe fungujou i při veelkych mrazech :lol:

Uživatelský avatar
Sokolda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Sokolda »

proche77 píše:
Sokolda píše:Tak to musím oponovat " SLIM" (teda alespoň moje) jsou mnohem kvalitnější, dnes na popud tohoto vlákna jsem si cvičně změřil a startovací 5A, stálej 2,5A.
Po půl roce prodeje Slimů z cca 500kusů 2xreklamace trafa.
SLIM mnohem rychlejší start, žádný zvukový doprovod, žádný rušení rádia apod., takže vracet se zpět k velkým cihlám je krok do tmy.
Barvu světla ?? Všeobecně doporučuji max. 5000K, sám jezdím na 4500K. Opravdu je to znát, zkoušel jsem všechny barvy, takže to není jen teorie.
:wink: :wink: :wink: ano xenony od tebe fungujou i při veelkych mrazech :lol:
:mrgreen:

Uživatelský avatar
K8N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 17.03.2008 13:15

Re: Slim HID ?

Příspěvek od K8N »

Taky jsem kupoval u Sokoldy a zatím spokojenost. 4500K souhlas. Původně jsem objednal 5000K a na poslední chvílí to změnil na 4500K ( to už to měl zabalené a připravené k odeslání a i přesto beze slov balík přebalil ještě ten den ... tímto mu díky ) . Musím říct že jsem s 4500K udělal dobře :wink:

Uživatelský avatar
nexter
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Pardubice, Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od nexter »

Hmm, uvažuju o výměně halogenů ve svým 3BG za xenony a tohle se mi docela líbí... Uměl by Sokolda pro klubáky nějaký cenovky? :wink: :?:
VWýchodní Čechy / Praha

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Hallo »

Tak dmes jsem si je vyzvedl a uz se tesim na to jak budu svitit.Za tmy jezdimim da se rici porad,jedine co me jeste zajima je jak uchytit tu vybojku v parabole?myslel sem ze tam nejaky ten plisek kterym to chytim,ale asi se bude nejak muset improvizovat.

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Hallo »

Tak namontováno,uvidím jak svítí až pojedu za tmy,jeden ballast je v takove dire vedle nadoby s kapalinou serva a druhy na chladicove stene vedle druheho vetraku.Vybojky jsou chycene prozatimne dratem,dokud kamarad neco nevyreze v praci na dratku,tak snad to chvily vydrzi.Doufam ze to vydrží svítit déle jak žárovky :-)

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Hallo »

U technicke to musim prehodit na obyc zarovky?Normalni clovek by to ani nepoznal ze to je xenon,barva svetla je stejna jak u tech vysoce svitivých osramkach,mozna trosku vic do bíla :)

Uživatelský avatar
pipek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín

Re: Slim HID ?

Příspěvek od pipek »

Tak už je mám také od Sokoldy.Už se těším,jak to bude svítít. :D Zítra je tam naženu. :mrgreen:
Rychlost dodání a jednání se Sokoldou supr.Díky!

Uživatelský avatar
duskos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 18.02.2008 13:30
Bydliště: Michalovce, SVK

Re: Slim HID ?

Příspěvek od duskos »

Hallo píše:Tak namontováno,uvidím jak svítí až pojedu za tmy,jeden ballast je v takove dire vedle nadoby s kapalinou serva a druhy na chladicove stene vedle druheho vetraku.Vybojky jsou chycene prozatimne dratem,dokud kamarad neco nevyreze v praci na dratku,tak snad to chvily vydrzi.Doufam ze to vydrží svítit déle jak žárovky :-)
pocuj, mozes to nafotit?
preco si prichytaval vybojku drotom? som myslel,ze ked je to H7 sada,tak to len supnem namiesto ziarovky, prepojim konektory a primontujem ballasty.... :(
VW Passat Variant 1.9 TDI 74kW, r.v. 01
VW Passat Variant 2.0 TDI 103kW, r.v. 07

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Hallo »

Ty draty od vybojky nejdou protahnout tim orig pliskem ktery se da oddelat od stekru,proto se to musi resit jinak. :?mluvim o B 5.5 s patici H7
Naposledy upravil(a) Hallo dne 06.02.2009 11:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Hallo »

Montaz se provadi tak ze si udelas diru do te gumy co je navlecena na parabole na tlumenych,tam se da takova gumova pruchodka pres kterou jdou 4 vodice,dva draty se zapoji do stekru co vedl driv na zarovku a dva draty jdou zvenku dovnitr primo na vybojku,ktera ma patici takovou aby ti sedela v parabole,takze H7 u passata B 5.5,vybojku nasadis,prichytnes necim(dratem treba prozatimne) a nasadis gumu zpatky na svetlo a pak uz jen vyresis uchyceni toho starteru nekde v motorovem prostoru a je hotovo.

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Slim HID ?

Příspěvek od proche77 »

jestli myslite ty dratěny svorky co drži H7,tak mě to šlo i když huře,dat zpatky a zacvaknout.pozor,moc netlačit směrem na světlo,muže zaskočit dovnitř!pak nejde naklapěni.

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od live69 »

jaký mají startovací a stálý proud origo bixenony?????

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“