Slim HID ?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: Slim HID ?

Příspěvek od marecekg »

Hallo píše:Ty draty od vybojky nejdou protahnout tim orig pliskem ktery se da oddelat od stekru,proto se to musi resit jinak. :?mluvim o B 5.5 s patici H7
Stači ten plišek rozříznout na jedné straně a protáhnout dráty mě to drží už 6měsícu.
Daji se koupit i upravené plíšky http://www.exenony.cz/?p=productsMore&i ... at.(2kusy)
Přílohy
Vw_m.jpg
Vw_m.jpg (5.75 KiB) Zobrazeno 580 x

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Qweros »

marecekg píše:
Hallo píše:Ty draty od vybojky nejdou protahnout tim orig pliskem ktery se da oddelat od stekru,proto se to musi resit jinak. :?mluvim o B 5.5 s patici H7
Stači ten plišek rozříznout na jedné straně a protáhnout dráty mě to drží už 6měsícu.
Daji se koupit i upravené plíšky http://www.exenony.cz/?p=productsMore&i ... at.(2kusy)
jj takhel jsem to vyřešil ja.. flexa a hned to bylo.. měl jsem strach aby to potom nepružilo a nehejbalo se to.. ale v pohodě :wink:

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Hallo »

Me se ty plisky nechteli nicit,ale i tohle je reseni :-)

Uživatelský avatar
Radpav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Radpav »

Já mám taky tuto HID sadu a jsou perfektní. Opravdu se ty slim balasty dají schovat kdekoli, a navíc svítí to suprově. :lol:

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Hallo »

Tuhle zamnou jela octavia tour s orig xenonem a s tlumenyma presvitil moje tlumeny xenony,nebo kamos co ma lagunu II tak ma obyc zarovky v parabole a sviti mu to taky 2x tolik s obyc zarovkou......nadruhou stranu,jedinkrat na me s tema xenonama nebliklo protijedouci auto a vidim s nima vcelku pekne,takze dalkovy vyuzivam minimalne,ale oproti jinym autum je to slabota...

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od ZALL »

Hallo píše:Tuhle zamnou jela octavia tour s orig xenonem a s tlumenyma presvitil moje tlumeny xenony,nebo kamos co ma lagunu II tak ma obyc zarovky v parabole a sviti mu to taky 2x tolik s obyc zarovkou......nadruhou stranu,jedinkrat na me s tema xenonama nebliklo protijedouci auto a vidim s nima vcelku pekne,takze dalkovy vyuzivam minimalne,ale oproti jinym autum je to slabota...
Ahoj, něco podobného taky řeším. Odpověď je až někde na 7 stránce tohoto vlákna
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4&start=90
Ještě jsem neměl čas to zkusit, ale pravděpodobně to chce vyčistit pořádně vnitřek světel a budeš za vodou ;-) (tedy pokud nemáš vysvícené výbojky, ale i ty se tady na klubu dají sehnat)
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Slim HID ?

Příspěvek od Hallo »

Jedna lampa je tam davana v lete nova,plexi krasne cire,oproti druhe strane viditelny rozdil,ale ne az tak markantni jako s porovnanim s jinymi auty,vybojky tam mam 14 dni,tema to nebude,bude to proste uz konstrukci svetel a bolistka vsech obyc svetel pasatu,nebo je mam mozna az zbytecne namirene do zeme a do prava.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“