nezalockovává se sedačka spolujezdce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

nezalockovává se sedačka spolujezdce

Příspěvek od alnek »

Dlouho jsem tu nezaložil téma, tak se zeptám na celkem jednoduchou věc. Třeba bude mít i někdo jednoduchou radu :-)

U spolujezdce mi přestalo fungovat zalockování sedačky - tzn. nastavování různých pozic/vzdálenosti. Zasekne se akorát na té nejvíc vzadu. Koukal jsem, že je tam nějaké lanko či co. Dá se to nějakým jednoduchým způsobem opravit, bez vyndání sedačky apod. Neobojevuje se tam nějaký častý problém, který to nejspíš bude? Díky předem za info ;)
A VWo tom to je :-)

LKP

retry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.11.2008 09:16

Re: nezalockovává se sedačka spolujezdce

Příspěvek od retry »

alnek píše:Dlouho jsem tu nezaložil téma, tak se zeptám na celkem jednoduchou věc. Třeba bude mít i někdo jednoduchou radu :-)

U spolujezdce mi přestalo fungovat zalockování sedačky - tzn. nastavování různých pozic/vzdálenosti. Zasekne se akorát na té nejvíc vzadu. Koukal jsem, že je tam nějaké lanko či co. Dá se to nějakým jednoduchým způsobem opravit, bez vyndání sedačky apod. Neobojevuje se tam nějaký častý problém, který to nejspíš bude? Díky předem za info ;)
No mě to dělalo taky, ale teď už je to ok. Myslím že to byla tyčinka od magnumu, kterou jsem tam jednou našel při úklidu a od tý doby to jde, takže zkontroluj jestli tam nemáš nějakej bordel...Ale musíš pořádně, taky jsem na to párkrát koukal a nikdy jsem nic neviděl, až jsem jí jenou objevil...

dmatejek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 26.03.2008 16:46
Bydliště: Olomouc

Re: nezalockovává se sedačka spolujezdce

Příspěvek od dmatejek »

U me se ted objevil tan samy problem. Zadny bordel jsem tam nenasel. Tak kdyby nekdo vedel kde muze byt nejaka zavada, nebo jestli se to stava , tak co s tim.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“