Auto zamrzle zevnitr

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
crazy.girl3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.12.2008 21:54

Auto zamrzle zevnitr

Příspěvek od crazy.girl3 »

Ahoj.Mam Passata mesic a ted pres zimu mi zamrzalo celni sklo i zevnitr.Koberecky jsou mokre. Nasla jsem si,ze je problem kdesi ve vyparniku...Mohl by mi nekdo pomoct?jako co s tim?jestli s to da udelat doma(ne ja,ale sikovnej chlap) nebo jestli to musi do servisu.Diky moc
VW Passat 98, 1.9TDi, 81kW

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto zamrzle zevnitr

Příspěvek od Qweros »

Já bych řekl že to je tím když si neoklepeš nohy od sněhu tak je mokrej koberec a pak tam je hold hodně vlhko až zamrzne okno ze vnitř.. Ale jestli je to něčím jiným rád bych to také veděl..

Uživatelský avatar
peetji
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto zamrzle zevnitr

Příspěvek od peetji »

Možná by to taky mohl dělat pilovej filtr. Když je hodně zanešenej tak Ti tam neproudí moc vzduchu.

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: Auto zamrzle zevnitr

Příspěvek od pianko111 »

nebo ucpaný odtoky pod baterkou
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

crazy.girl3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.12.2008 21:54

Re: Auto zamrzle zevnitr

Příspěvek od crazy.girl3 »

Qweros píše:Já bych řekl že to je tím když si neoklepeš nohy od sněhu tak je mokrej koberec a pak tam je hold hodně vlhko až zamrzne okno ze vnitř.. Ale jestli je to něčím jiným rád bych to také veděl..

BYLO TO MOKRY I BEZ SNEHU.PRISLI JSME NA TO,ZE JE DIRA V JAKYMSI CEMSI,CO MA ODVADET VODU Z PREDNIHO SKLA,TAK TO ZKUSIME OPRAVIT A SNAD TO BUDE OK
VW Passat 98, 1.9TDi, 81kW

DavidDC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 18.06.2008 01:17
Bydliště: Děčín

Re: Auto zamrzle zevnitr

Příspěvek od DavidDC »

Take se mi to stavalo, ze mi sklo zamrzne zevnitr... je to tim, ze si tam moc zatopite a pak je tam po odchodu z auta, moc teplo a venku chlad...srazi se tam vlhko a na skle se udela rosa...pak to zamrzne, kdyz je pod nulou...
Je dobry auto nechat tak 2-3 minutky otevreny at to vyluftuje...pak ho zavrit...ja to tak delam a je to OK
VAG - Děčín a okolí
Projekční práce - elektroinstalace (silnoproud, slaboproud, fotovoltaika)

crazy.girl3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.12.2008 21:54

Re: Auto zamrzle zevnitr

Příspěvek od crazy.girl3 »

DavidDC píše:Take se mi to stavalo, ze mi sklo zamrzne zevnitr... je to tim, ze si tam moc zatopite a pak je tam po odchodu z auta, moc teplo a venku chlad...srazi se tam vlhko a na skle se udela rosa...pak to zamrzne, kdyz je pod nulou...
Je dobry auto nechat tak 2-3 minutky otevreny at to vyluftuje...pak ho zavrit...ja to tak delam a je to OK

U me to fakt bylo tim prasklym cimsi...vzali jsme auto do mycky a teklo tama dovnitr
VW Passat 98, 1.9TDi, 81kW

DavidDC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 18.06.2008 01:17
Bydliště: Děčín

Re: Auto zamrzle zevnitr

Příspěvek od DavidDC »

crazy.girl3 píše:
DavidDC píše:Take se mi to stavalo, ze mi sklo zamrzne zevnitr... je to tim, ze si tam moc zatopite a pak je tam po odchodu z auta, moc teplo a venku chlad...srazi se tam vlhko a na skle se udela rosa...pak to zamrzne, kdyz je pod nulou...
Je dobry auto nechat tak 2-3 minutky otevreny at to vyluftuje...pak ho zavrit...ja to tak delam a je to OK

U me to fakt bylo tim prasklym cimsi...vzali jsme auto do mycky a teklo tama dovnitr
To je pak ta horsi varianta... :roll:
Ja holt po vystupu z auta chvilku topim panu bohu do oken a zatim mi nic nazamrza :wink:
VAG - Děčín a okolí
Projekční práce - elektroinstalace (silnoproud, slaboproud, fotovoltaika)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“