Při otevření pravých předních dveřé 3x pípne

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Při otevření pravých předních dveřé 3x pípne

Příspěvek od danielkiraly »

Čus klubáci, stalo se to nepravidelně, celkem asi 4x, normálne po dlouhé jízde když vystupovala manželka, tak budíky 3 x pípnou. Maxidot nic nehlásí, VAG bohužel nemám, tak mě napadlo, jestli někdo nevíte čím by to mohlo být. Je zvláštní, že to dělají jen dveře spolujezdce...Passat B5.5 Variant r.v.2002 1.9TDI PD 74kw...

P.S. Někde tady na fóru jsem se dočetl, že to může být teplotou. Je pravdou, že mi teď passat nedrží teplotu na 90 ale cca 80, proto se chystám na výměnu termostatu, ale i tak mi nejde do hlavy, kdyby to mělo souvislot, proč to upozorňuje spolujezdce? Zámky vč. mikrospínačů jsou ok

Díky za jakékoli nasměrování


Dan

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: Při otevření pravých předních dveřé 3x pípne

Příspěvek od pianko111 »

musí otvírat dveře až když auto stojí. zkus za jizdy otevřít dveře a bude to pípat stejně
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Při otevření pravých předních dveřé 3x pípne

Příspěvek od danielkiraly »

pianko111 píše:musí otvírat dveře až když auto stojí. zkus za jizdy otevřít dveře a bude to pípat stejně
ty jo, tak tohle by mě fakt nenapadlo. Schválně to vyzkouším. Díky

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Při otevření pravých předních dveřé 3x pípne

Příspěvek od StandaS »

danielkiraly píše:
pianko111 píše:musí otvírat dveře až když auto stojí. zkus za jizdy otevřít dveře a bude to pípat stejně
ty jo, tak tohle by mě fakt nenapadlo. Schválně to vyzkouším. Díky
To je ta naprosto správná odpověď. :wink: Jedinej rozdíl u mého auta je, že to dělá jen když vezu tchýni :P , jenže ona je schopná to otevřít i při dvaceti Km/h :evil:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Při otevření pravých předních dveřé 3x pípne

Příspěvek od danielkiraly »

StandaS píše:
danielkiraly píše: ty jo, tak tohle by mě fakt nenapadlo. Schválně to vyzkouším. Díky
To je ta naprosto správná odpověď. :wink: Jedinej rozdíl u mého auta je, že to dělá jen když vezu tchýni :P , jenže ona je schopná to otevřít i při dvaceti Km/h :evil:

Tak jo, máte pravdu, ale přiznám se, tohle jsem nevěděl. No holt, učený jsem z nebe nespadl....

Já když vezu tchýni, tak to pípne 4x, nevíte proč? Dělá to jen když vezu jí... :lol:

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Při otevření pravých předních dveřé 3x pípne

Příspěvek od proche77 »

danielkiraly píše:
StandaS píše: To je ta naprosto správná odpověď. :wink: Jedinej rozdíl u mého auta je, že to dělá jen když vezu tchýni :P , jenže ona je schopná to otevřít i při dvaceti Km/h :evil:

Tak jo, máte pravdu, ale přiznám se, tohle jsem nevěděl. No holt, učený jsem z nebe nespadl....

Já když vezu tchýni, tak to pípne 4x, nevíte proč? Dělá to jen když vezu jí... :lol:
no,většinou je to pro ni konečna stanice :lol:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“