řadička automat

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Dannek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.01.2009 17:27
Bydliště: Česká Lípa

řadička automat

Příspěvek od Dannek »

Čaute, potřeboval bych vědět jak sundat hlavu řadičky u automatu jestli to vůbec jde bez nožíku :D Popřípadě jak mám vyndat řadičku i s tou tyčkou? Potřebuju vyměnit tu plastovou pojistku co je uvnitř páky která se mi ulomila a zapříčiňuje to, že se mi nezablokuje při jízdě zpátečka a parking! Nedělal jste to někdo? po dobrém ani silou mi to nejde...
passat B8 variant, 140kW, 12/2018, model 2019

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: řadička automat

Příspěvek od magmuss »

jestli chceš sundat jen hlavici, tak stačí, když tu chromovanou tyčku pod hlavicí stahneš prstama dolů, pak vytahneš pojistku která ti zůstává viset - nemusíš se bát, prostě za ní vezmi a vytrhni ji a pak chytneš za hlavici řadičky a tahem nahoru ji "vycvykneš" ze zámku který se ti odkryje, jakmile stahneš tu tyčku dolů.

Pak si pořádně prohlídni jak to funguje, když mačkáš pojistku a pochopíš jak to tam má jít zpátky :wink:

Stejný postup je až to budeš nandavat - nasadíš hlavici, pak se podívej do hlavice - do prostoru kam budeš nasazovat pojistku, je tam malá pružinka na pojistku kterou teď musíš dobře zastrčit aby ti fungovala tak jak má. Nic na tom není, pořádně si to všechno prohlídni a vše ti bude jasné.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“