Changer pod loketkou. Jak na to?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

DMS píše:
marwin píše: az bude sviti slunicko dam si tam vychladit piti! :P

no,tak aspoň nejsem sám :lol: taky tam budu dávat chladit hlavně pití :D
a tu cokoladu samozrejme taky ... pro stoparky 8)

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pute »

Na čokoládu do auta nalákáš jedině ty základní školou povinný ... :-)
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

pute píše:Na čokoládu do auta nalákáš jedině ty základní školou povinný ... :-)
no ne tak na cokoladu lakat ne, do passata vlezou i bez cokolady, jako potom za odmenu :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

hoši, ale jsem stejně rád, že to v ty přihrádce je, konečně budu mít nepřevařený pití !!!!!!!!!!! :ura1:

Uživatelský avatar
cz_carten
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JindrichuVW Gradez
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cz_carten »

teda hoši máte to ale dovře promakaný, kam co zašít, hezký fakt, Paskal má fešnou navigaci, taky jsem o ní uvažoval, ale vzhledem k tomu že parkuju venku, není asi dobrý provokovat čoraře, jinak já bych dal do loketky asi rovnou 1DINový DVD přehrávač a napojil na tu navigaci, což?

Ale jinak dobrý nápad jak to schovat :D

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

DMS píše:hele teď nevím, ale možná je i rozdíl v tom vypnutí rádia - 1. Vypneš jen motor a na rádio nešáhneš 2. Nejdříve tlačítkem vypneš rádio a pak motor.
tak jsi měl pravdu, tvoje rada fungovala - díky :wink: ....poslední dva dny jsem to zkoušel a fakt je rozdíl jestli 1.zasnu rádio ručně nebo 2.jen zasnu motor, vytáhnu klíček a rádio se zasne samo. Když to udělám tou druhou možností (čili ručně rádio nezasínám), tak ráno dojdu do auta a rovnou když se zapne rádio po otočení klíčku, tak hraje cd. Čili je v tomto rozdíl (teda aspoň u mě), ale je zajímavý že ručním zasnutím rádia si to nepamatuje, že naposledy hrálo cd. Takže teď už jsem s changerem naprosto spokojen 8)
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

Teda já bohužel musím dát svůj příspěvek do této diskuze, a to že sice chlazenou schránku mám, ale bohužel se mi v ní nic nevychladilo. Otvor je samozřejmě otevřenej, a i když mám teplotu na těch 21 stupňů, tak do schránky sice fouká studený vzduch, ale absolutně nemá šanci to vychladit pití... To můžu jet 2 hodiny, a pití je prostě teplý, tak nrvím čím to je.
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

No Respect píše:
DMS píše:hele teď nevím, ale možná je i rozdíl v tom vypnutí rádia - 1. Vypneš jen motor a na rádio nešáhneš 2. Nejdříve tlačítkem vypneš rádio a pak motor.
tak jsi měl pravdu, tvoje rada fungovala - díky :wink: ....poslední dva dny jsem to zkoušel a fakt je rozdíl jestli 1.zasnu rádio ručně nebo 2.jen zasnu motor, vytáhnu klíček a rádio se zasne samo. Když to udělám tou druhou možností (čili ručně rádio nezasínám), tak ráno dojdu do auta a rovnou když se zapne rádio po otočení klíčku, tak hraje cd. Čili je v tomto rozdíl (teda aspoň u mě), ale je zajímavý že ručním zasnutím rádia si to nepamatuje, že naposledy hrálo cd. Takže teď už jsem s changerem naprosto spokojen 8)
to je fajn 8)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:Teda já bohužel musím dát svůj příspěvek do této diskuze, a to že sice chlazenou schránku mám, ale bohužel se mi v ní nic nevychladilo. Otvor je samozřejmě otevřenej, a i když mám teplotu na těch 21 stupňů, tak do schránky sice fouká studený vzduch, ale absolutně nemá šanci to vychladit pití... To můžu jet 2 hodiny, a pití je prostě teplý, tak nrvím čím to je.

no, já zase tam teď vozím sešit a když na něho šáhnu je uplně jak ledový...možná jen musíš doplnit klimu, aby ti foukala jak má..

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

DMS píše:
xonik píše:Teda já bohužel musím dát svůj příspěvek do této diskuze, a to že sice chlazenou schránku mám, ale bohužel se mi v ní nic nevychladilo. Otvor je samozřejmě otevřenej, a i když mám teplotu na těch 21 stupňů, tak do schránky sice fouká studený vzduch, ale absolutně nemá šanci to vychladit pití... To můžu jet 2 hodiny, a pití je prostě teplý, tak nrvím čím to je.

no, já zase tam teď vozím sešit a když na něho šáhnu je uplně jak ledový...možná jen musíš doplnit klimu, aby ti foukala jak má..
Ale to se mi nezdá, že by klima byla rozharašená, auto to chladí krásně, jen ta schránka...
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:
DMS píše:
no, já zase tam teď vozím sešit a když na něho šáhnu je uplně jak ledový...možná jen musíš doplnit klimu, aby ti foukala jak má..
Ale to se mi nezdá, že by klima byla rozharašená, auto to chladí krásně, jen ta schránka...
hmm,tak nevím,to je divný,mě to teda chladí jak ďas :?

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

DMS píše:
xonik píše: Ale to se mi nezdá, že by klima byla rozharašená, auto to chladí krásně, jen ta schránka...
hmm,tak nevím,to je divný,mě to teda chladí jak ďas :?
Hmm to se mi nelíbí, možná že to dám někam klukům ať se na tu klimu přecejenom mrknout. Ale studenej vzduch z ní tam jde, jen nemá takovou intenzitu aby to vychladil.
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:
DMS píše:

hmm,tak nevím,to je divný,mě to teda chladí jak ďas :?
Hmm to se mi nelíbí, možná že to dám někam klukům ať se na tu klimu přecejenom mrknout. Ale studenej vzduch z ní tam jde, jen nemá takovou intenzitu aby to vychladil.

zkus tam do ní dát nějakou věc a zavři ji, pak jeď třeba 20 minut s klimou a otevři schránku a poznáš, jestli je ochlazená, já když šáhnu na sešit je dost ledovej. PS a máš vůbec otevřený to kolečko ? :wink:

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

DMS píše:
xonik píše: Hmm to se mi nelíbí, možná že to dám někam klukům ať se na tu klimu přecejenom mrknout. Ale studenej vzduch z ní tam jde, jen nemá takovou intenzitu aby to vychladil.

zkus tam do ní dát nějakou věc a zavři ji, pak jeď třeba 20 minut s klimou a otevři schránku a poznáš, jestli je ochlazená, já když šáhnu na sešit je dost ledovej. PS a máš vůbec otevřený to kolečko ? :wink:
Jistě že ano, nastartuju a jedu třeba hodinu, když tam dám ruku, tak cítím jak tam ten studenej vzduch proudí, ale absolutně nic to nevychladí...
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:
DMS píše:
zkus tam do ní dát nějakou věc a zavři ji, pak jeď třeba 20 minut s klimou a otevři schránku a poznáš, jestli je ochlazená, já když šáhnu na sešit je dost ledovej. PS a máš vůbec otevřený to kolečko ? :wink:
Jistě že ano, nastartuju a jedu třeba hodinu, když tam dám ruku, tak cítím jak tam ten studenej vzduch proudí, ale absolutně nic to nevychladí...
tak jestli ti ho může někdo změřit, aby měl předepsaný stupně jaké má mít klima..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“