pravé přední dveře nesvítí + světlo v kufru -PROSÍM SMAZAT

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
passat b5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 18.05.2009 19:45
Bydliště: Ostrov

pravé přední dveře nesvítí + světlo v kufru -PROSÍM SMAZAT

Příspěvek od passat b5 »

Zdravím,mám dotaz odešla mi totálně komfortní jednotka a měl jsem uhnilé nějaké kablíky co vedou do komfortky elektrikář je spravil.Ale všiml jsem si,že mi stále nesvítí světélko ve dveřích co svítí na zem a tlačítko na stahování oken(u spolujezdce) a světlo v kufru.Jinak všechno jde můžete mi nějak poradit kam bych asi měl nejdřív mrknout děkuji
Naposledy upravil(a) passat b5 dne 21.04.2010 14:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: pravé přední dveře nesvítí + světlo v kufru

Příspěvek od majkl1 »

Na žárovky? :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: pravé přední dveře nesvítí + světlo v kufru

Příspěvek od fantomas.69 »

passat b5 píše:Zdravím,mám dotaz odešla mi totálně komfortní jednotka a měl jsem uhnilé nějaké kablíky co vedou do komfortky elektrikář je spravil.Ale všiml jsem si,že mi stále nesvítí světélko ve dveřích co svítí na zem a tlačítko na stahování oken(u spolujezdce) a světlo v kufru.Jinak všechno jde můžete mi nějak poradit kam bych asi měl nejdřív mrknout děkuji
....žárovky, nebo já jsem tam měl vypadlé dráty. Osvětlení kufru - mikrospinač, na ten jsem se vy.... Koupil jsem dveřní vypínač ze škodylaka navrtal díru, zapojil dráty a světlo fachčí. Někde jsem to sem nacpal i s fotkama, tak hledej...
Fantomas!

Uživatelský avatar
loprais
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.01.2010 10:06

Re: pravé přední dveře nesvítí + světlo v kufru

Příspěvek od loprais »

fantomas.69 píše:
passat b5 píše:Zdravím,mám dotaz odešla mi totálně komfortní jednotka a měl jsem uhnilé nějaké kablíky co vedou do komfortky elektrikář je spravil.Ale všiml jsem si,že mi stále nesvítí světélko ve dveřích co svítí na zem a tlačítko na stahování oken(u spolujezdce) a světlo v kufru.Jinak všechno jde můžete mi nějak poradit kam bych asi měl nejdřív mrknout děkuji
....žárovky, nebo já jsem tam měl vypadlé dráty. Osvětlení kufru - mikrospinač, na ten jsem se vy.... Koupil jsem dveřní vypínač ze škodylaka navrtal díru, zapojil dráty a světlo fachčí. Někde jsem to sem nacpal i s fotkama, tak hledej...
To jsem viděl. Vyřešil jsi to fakt originálně. Super.

Uživatelský avatar
gordonfreeman1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 01.05.2011 14:02
Bydliště: Plzeň

Re: pravé přední dveře nesvítí + světlo v kufru

Příspěvek od gordonfreeman1 »

....žárovky, nebo já jsem tam měl vypadlé dráty. Osvětlení kufru - mikrospinač, na ten jsem se vy.... Koupil jsem dveřní vypínač ze škodylaka navrtal díru, zapojil dráty a světlo fachčí. Někde jsem to sem nacpal i s fotkama, tak hledej...[/quote]



Po dlouhé době oživuji. Já koupil spínač osvětlení na Feldu a už to vzadu svítí...:-)
Vw Passat B5 Variant, 1,9 TDI 81 kW AFN

Obrázek

Uživatelský avatar
gordonfreeman1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 01.05.2011 14:02
Bydliště: Plzeň

Re: pravé přední dveře nesvítí + světlo v kufru -PROSÍM SMAZAT

Příspěvek od gordonfreeman1 »

A znova jsem tu, přestalo mi svítit všechno v autě...komfortku jsem přendal pod volant a vysušil. Nakonec jsem po přečtení jednoho vlákna vypátral rozpadlé rozvětvení drátů pod kobercem od komfortky ke stropním světélkům...vše už svítí :-)
Vw Passat B5 Variant, 1,9 TDI 81 kW AFN

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“