přerušovač

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

přerušovač

Příspěvek od ma-jkl »

pánové a dámy...přerušovač, který oznamují svým tic tac tic tac, když je zapnutá směrovka, nebo výstražné, mi samovolně někdy kliká...už jste to někdy někdo řešil? Je to trochu o nervy... :lol:
...ford?

Uživatelský avatar
baron73
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 05.10.2007 23:08
Bydliště: Mutěnice

Re: přerušovač

Příspěvek od baron73 »

ma-jkl píše:pánové a dámy...přerušovač, který oznamují svým tic tac tic tac, když je zapnutá směrovka, nebo výstražné, mi samovolně někdy kliká...už jste to někdy někdo řešil? Je to trochu o nervy... :lol:
vypada to ze ti pomalu ale jiste odchazi prerusovac blinkru,je soucasti vypinace vystraznych svetel.

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: přerušovač

Příspěvek od ma-jkl »

baron73 píše:
ma-jkl píše:pánové a dámy...přerušovač, který oznamují svým tic tac tic tac, když je zapnutá směrovka, nebo výstražné, mi samovolně někdy kliká...už jste to někdy někdo řešil? Je to trochu o nervy... :lol:
vypada to ze ti pomalu ale jiste odchazi prerusovac blinkru,je soucasti vypinace vystraznych svetel.
děkuji, najdu...koupím... :wink:
...ford?

Uživatelský avatar
homer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 17.02.2009 14:49

Re: přerušovač

Příspěvek od homer »

no ja nez bych koupil novej tak bych ho vyndal a juknul bych jestli neni zoxidovanej a,kdyz tak ho prostrikej kontaktolem.Me to pomohlo.

Uživatelský avatar
Majsher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2009 20:58
Bydliště: Praha-Západ

Re: přerušovač

Příspěvek od Majsher »

homer píše:no ja nez bych koupil novej tak bych ho vyndal a juknul bych jestli neni zoxidovanej a,kdyz tak ho prostrikej kontaktolem.Me to pomohlo.
dělá mi to samé, jak se prosím ten přerušovač vyndá? šroubovákem se vydloubne ten kryt? je nutno předtím odpojit baterku?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: přerušovač

Příspěvek od Paskal »

Majsher píše:
homer píše:no ja nez bych koupil novej tak bych ho vyndal a juknul bych jestli neni zoxidovanej a,kdyz tak ho prostrikej kontaktolem.Me to pomohlo.
dělá mi to samé, jak se prosím ten přerušovač vyndá? šroubovákem se vydloubne ten kryt? je nutno předtím odpojit baterku?
JJ šroubováčkem ho opatrně vydloubni (může se ti podařit že vydloubneš jen přední krytku...tak pak špičatýma kleštičkama ho chytneš z boku a vytáhneš)...a baterku odpojovat nemusíš.
Přílohy
3.JPG

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: přerušovač

Příspěvek od Currahee »

Mám dojem, že tohle už se tady řešilo a byl to přepínač blinkrů pod volantem.
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
ome
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov p.R.

Re: přerušovač

Příspěvek od ome »

Nazdar,měl jsem stejný problém zhruba před rokem.Není to relé blinkru jak jsem se domníval ale dělá to páčka blinkru resp.kontakty které jsou zaoxidované a přepalují se.Jediná pomoc je demontovat volant a vyměnit.Podívej se na "spínání relé blinkru",tam je to popsané.Opravu nechej raději někomu kdo to dělal,je tam několik fajnovostí a mohl bys nadělat víc škody jak užitku.Po opravě je to OK. :)

Uživatelský avatar
Majsher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2009 20:58
Bydliště: Praha-Západ

Re: přerušovač

Příspěvek od Majsher »

Taky mi to kliká samo od sebe - blinkry naštěstí neblikají. Automechanik mi to navrhnul vyměnit - (ten přešovač pod výstražným tlačítkem). Prý ale že neví přesně, kolik to stojí - říkal něco až o 4200 Kč (originál VW). Nevíte, kolik stojí tato součástka??

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: přerušovač

Příspěvek od Paskal »

Majsher píše:Taky mi to kliká samo od sebe - blinkry naštěstí neblikají. Automechanik mi to navrhnul vyměnit - (ten přešovač pod výstražným tlačítkem). Prý ale že neví přesně, kolik to stojí - říkal něco až o 4200 Kč (originál VW). Nevíte, kolik stojí tato součástka??
:obm:
Tak to máš pěkného ojebaváka toho mechaníka. :mrgreen: Ten celý vypinač vystrazných stojí u VW 488 Kč :P
Přílohy
5.JPG

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: přerušovač

Příspěvek od Paskal »

ome píše:Nazdar,měl jsem stejný problém zhruba před rokem.Není to relé blinkru jak jsem se domníval ale dělá to páčka blinkru resp.kontakty které jsou zaoxidované a přepalují se.Jediná pomoc je demontovat volant a vyměnit.Podívej se na "spínání relé blinkru",tam je to popsané.Opravu nechej raději někomu kdo to dělal,je tam několik fajnovostí a mohl bys nadělat víc škody jak užitku.Po opravě je to OK. :)
Kdo se boji nesmí do lesa........ :newy: :)
Když to znáš tak je to brnkačka. :P :tooth:

Uživatelský avatar
ome
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov p.R.

Re: přerušovač

Příspěvek od ome »

Tak tak,Paskal ví o čem mluví.............a píše :D

Uživatelský avatar
Majsher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2009 20:58
Bydliště: Praha-Západ

Re: přerušovač

Příspěvek od Majsher »

však dneska mi má mechanik říct přesnou cifru...
nevíte jestli by někde šlo zjistit ceny součástek na Passata?? (r.v. 2001, kombi, TDI)
bude mi měnit ještě teplotní čidlo, říkal 800,- ...

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: přerušovač

Příspěvek od Paskal »

Majsher píše:však dneska mi má mechanik říct přesnou cifru...
nevíte jestli by někde šlo zjistit ceny součástek na Passata?? (r.v. 2001, kombi, TDI)
bude mi měnit ještě teplotní čidlo, říkal 800,- ...
Všechny ceny dílu zjistíž v Etce. :brsh:
čidlo venkovní teploty 8Z0820535 = 108 Kč
Dvojité čídlo teploty (4 polová zelená) 059919501A = 685 Kč

Uživatelský avatar
Majsher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2009 20:58
Bydliště: Praha-Západ

Re: přerušovač

Příspěvek od Majsher »

ty ceny jsou už asi s dph, že? nevíte, zda jsou to nějaké závazné oficiální ceny nebo jen orientační, ráno jsem volal do autor. servisu VW, tam mě přepojili do skladu součástek a dle VIN mi řekli ceny: přerušovač blinkrů - 538,- a teplot čidlo na vodu - 754,- ...
Ptám se, abych třeba zbytečně nevyjel na mechanika, že mě chce natáhnout, když mi řekne za součástky víc. Díky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“