přerušovač

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Majsher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2009 20:58
Bydliště: Praha-Západ

Re: přerušovač

Příspěvek od Majsher »

Paskal píše:
Majsher píše: dělá mi to samé, jak se prosím ten přerušovač vyndá? šroubovákem se vydloubne ten kryt? je nutno předtím odpojit baterku?
JJ šroubováčkem ho opatrně vydloubni (může se ti podařit že vydloubneš jen přední krytku...tak pak špičatýma kleštičkama ho chytneš z boku a vytáhneš)...a baterku odpojovat nemusíš.
ještě k tomu - podařilo semi to vydloubnout a vytáhnout , ale jen částečně, asi o 5 cm - pak, jakoby to na něčem viselo - nechctěl jsem to rvát . Je tam ještě nějaká zarážka, kterou je třeba tahem překonat, aby to šlo vytáhnou úplně?? díky

Kyslicnik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 28.11.2008 13:42
Bydliště: Rychnovwsko

Re: přerušovač

Příspěvek od Kyslicnik »

Tak ten problém jsem měl také před asi rokem. Najednou i při blinkru v neutrální poloze si to začalo samo rachtat a bzučet. Závada byla v přepínači pod volantem, oprava byla jednoduchá. Vzal jsem WD40 a párkrát jsem pěkně prostříknul ten přepínač pod volantem, párkrát procvakal a dodnes šlape jak hodinky. Kontox je prima, ale od doby co jsem poznal WD40, tak jedině WD - kontox mi po jedné problémové sérii nesmí do baráku, protože naleptával plasty.
Jirka

Uživatelský avatar
Majsher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2009 20:58
Bydliště: Praha-Západ

Re: přerušovač

Příspěvek od Majsher »

Kyslicnik píše:Tak ten problém jsem měl také před asi rokem. Najednou i při blinkru v neutrální poloze si to začalo samo rachtat a bzučet. Závada byla v přepínači pod volantem, oprava byla jednoduchá. Vzal jsem WD40 a párkrát jsem pěkně prostříknul ten přepínač pod volantem, párkrát procvakal a dodnes šlape jak hodinky. Kontox je prima, ale od doby co jsem poznal WD40, tak jedině WD - kontox mi po jedné problémové sérii nesmí do baráku, protože naleptával plasty.
Jirka
a jak se k němu dostat - nějaký obrázek nebo popis demontáže byl nebyl?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: přerušovač

Příspěvek od Paskal »

Majsher píše:ty ceny jsou už asi s dph, že? nevíte, zda jsou to nějaké závazné oficiální ceny nebo jen orientační, ráno jsem volal do autor. servisu VW, tam mě přepojili do skladu součástek a dle VIN mi řekli ceny: přerušovač blinkrů - 538,- a teplot čidlo na vodu - 754,- ...
Ptám se, abych třeba zbytečně nevyjel na mechanika, že mě chce natáhnout, když mi řekne za součástky víc. Díky
Skladník byl asi navaléný. :drug: :mrgreen:

Vypinač vystrazných sem osobně kupovak u VW HELLERA a stojí 488 Kč :tooth:

NJN v Praze máte draze. :P

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: přerušovač

Příspěvek od Paskal »

Majsher píše:
Paskal píše: JJ šroubováčkem ho opatrně vydloubni (může se ti podařit že vydloubneš jen přední krytku...tak pak špičatýma kleštičkama ho chytneš z boku a vytáhneš)...a baterku odpojovat nemusíš.
ještě k tomu - podařilo semi to vydloubnout a vytáhnout , ale jen částečně, asi o 5 cm - pak, jakoby to na něčem viselo - nechctěl jsem to rvát . Je tam ještě nějaká zarážka, kterou je třeba tahem překonat, aby to šlo vytáhnou úplně?? díky
Žádná další zarážka tam není...bude ti to asi už držet na Káblech...když tak vytáhni ještě rádio a uvidíš to tam z boku.

Kyslicnik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 28.11.2008 13:42
Bydliště: Rychnovwsko

Re: přerušovač

Příspěvek od Kyslicnik »

Majsher píše:
Kyslicnik píše:Tak ten problém jsem měl také před asi rokem. Najednou i při blinkru v neutrální poloze si to začalo samo rachtat a bzučet. Závada byla v přepínači pod volantem, oprava byla jednoduchá. Vzal jsem WD40 a párkrát jsem pěkně prostříknul ten přepínač pod volantem, párkrát procvakal a dodnes šlape jak hodinky. Kontox je prima, ale od doby co jsem poznal WD40, tak jedině WD - kontox mi po jedné problémové sérii nesmí do baráku, protože naleptával plasty.
Jirka
a jak se k němu dostat - nějaký obrázek nebo popis demontáže byl nebyl?
Nic jsem nevytahoval, jen jsem sundal kryt nad a pod volantem a pořádně jsem to prostříkal. Hlavně to chce dolů nějaký hadr, aby ten olej nekapal na kobereček.

Jirka

Uživatelský avatar
Majsher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2009 20:58
Bydliště: Praha-Západ

Re: přerušovač

Příspěvek od Majsher »

paskal: a ty kábly odpojím jen tahem, nebo je tam nějaká vyfikundace? :)

Uživatelský avatar
Majsher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2009 20:58
Bydliště: Praha-Západ

Re: přerušovač

Příspěvek od Majsher »

Kyslicnik píše:
Majsher píše: a jak se k němu dostat - nějaký obrázek nebo popis demontáže byl nebyl?
Nic jsem nevytahoval, jen jsem sundal kryt nad a pod volantem a pořádně jsem to prostříkal. Hlavně to chce dolů nějaký hadr, aby ten olej nekapal na kobereček.

Jirka
to zkusím taky, ten kryt se sundá jen vydloubnutím - tj. vrazit do mezery šroubovák a opatrně vypáčit (nebo to drží na šroubech)?

Uživatelský avatar
MikiDNV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: přerušovač

Příspěvek od MikiDNV »

apropo mam k predaju packu smeroviek z rocnik 2002 bez tempomatu ak ma niekto zaujem 8O

Uživatelský avatar
Majsher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2009 20:58
Bydliště: Praha-Západ

Re: přerušovač

Příspěvek od Majsher »

neměl by někdo obrázek, které kryty se kolem toho volantu musí sundat? popř. jestli tam není nějaká vyfikundace? :) díky

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: přerušovač

Příspěvek od M@rty »

ten problem mam neustale:/cvakani v neutralni pozici....někdy to přestane nekdy se t pozrychluje...pačku jsem vyměnil...mam dve relatka(stare nove)..tak už nevím co vyměnit.......mohl by to byt už jen kabeláž?
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“