nové madla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zbyšík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 22.10.2008 12:12
Bydliště: Novwojičínsko
Kontaktovat uživatele:

nové madla

Příspěvek od Zbyšík »

dneska jsem dodělal opravu starých madel,na fotkach to vypada bile ale je to hlinik
Přílohy
před
před
po
po
Obraz013.jpg
Obraz015.jpg
Obraz019.jpg

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: nové madla

Příspěvek od Radim_23 »

Sry za OT, ale muzes mi prozradit jak si je sundal? mam sice GIV ale je to stejny... Dík :mrgreen:


Jinak krasna prace :wink:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Zbyšík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 22.10.2008 12:12
Bydliště: Novwojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: nové madla

Příspěvek od Zbyšík »

no byla to pakarna a drbačka ale jde to,normalně jsem je vyloupnul ze dveří a pak malým šroubovakem pěkně odehýbal ten plech od toho madla,ty male jsu v poho ale to řidičovo bylo horší ale taky to šlo :lol: :wink: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: nové madla

Příspěvek od Radim_23 »

Zbyšík píše:no byla to pakarna a drbačka ale jde to,normalně jsem je vyloupnul ze dveří a pak malým šroubovakem pěkně odehýbal ten plech od toho madla,ty male jsu v poho ale to řidičovo bylo horší ale taky to šlo :lol: :wink: :mrgreen:

jako jsi je vzal a hej rup a byli venku 8O ja mam 3dv takze mi staci jen predek... Ty woe no to bude porod :mrgreen:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Zbyšík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 22.10.2008 12:12
Bydliště: Novwojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: nové madla

Příspěvek od Zbyšík »

no však ty madla jdou normakně vyndat pod nima jsou šrouby kdyš potřebuješ sundat tapec ony tam jsou jen zacvakle na takovych perkach,nesmiš se bat že to urveš jde to sice ztuha ale jde to :wink: zkusim ti poslat navod jak na to :lol:

Uživatelský avatar
marcus86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 741
Registrován: 18.08.2008 12:49
Bydliště: Suchá Loz
Kontaktovat uživatele:

Re: nové madla

Příspěvek od marcus86 »

mam stejnou vybavu jako ty ... proste se ta folie z toho casem zacne oloupavat. Jak jsi to resil ??? Oloupal, vylestil ? Nebo jak jsi to pokumal ... postup myslim, taty ma takovou folii i stredovy panel a v zadu popelnik, tos taky resil ???
passat B5, 1.9TDI AFN
můj passat: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=118504" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Zbyšík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 22.10.2008 12:12
Bydliště: Novwojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: nové madla

Příspěvek od Zbyšík »

no tak ja vyndal ty madla a potom musíš z těch madel sundat ten hlinikový plech na kterém je ta folie,tu jsem sundal vibračkou,pak jsem si to nechal nastříkat komaxitem protože ten hliník se mi nepodařilo pěkně vyleštit a na zbytku se už pracuje tak to bude stejné.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“