klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Re: klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Příspěvek od arnoldp »

RSWRC píše:
arnoldp píše:
Takzte koukam skoro vsichni jedete v OSRAM nightbrake. A jak jsou na tom vzhledove??? Efekt sviceni??? Nebylo by foto??? :wink: :mrgreen: Tak na parabole urcite zalezi, kdyz je nova parabola, zari to jinak, ale na B5 mam paraboly jeste v poradku, takze si myslim, ze ty by to moc pokazit nemely. Eufab, eufab....nejsou to taliáni?? Na drivejsim aute jsem taky asi na treti pokus koupil H4 (a kdovi jestli to nebyly Eufab), koupil jsem je na tuningovy akci a perfekt. Hodne pekny svetlo, jenze pak jsem zmenil auto, kde mi H4 jsou k prdu a uz tu znacku nikde nemuzu sehnat. :evil:

Fotky Ti udělám :) ale u spolujezdce mám danou obyčejnou :lol: Teslu pač jsem si ješte nebyl tu buchlou vyreklamovat :lol:. Svítí to tak jak to pospat, no čistě až do bíla, když se na to koukam jak to svití je to taková jemná modrá barva, o Víkendu nafotím :) i s Dalkovejma ;)
Ahoj, super, počkám na fota!!! 8) díky
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
stockach
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prievidza

Re: klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Příspěvek od stockach »

Na tie fotky dlho necakaj, aby si to niekde po tme neoprel :-). Urcite nic lepsie ako Osram Nightbreaker na trhu nenajdes. Rozne Ťiňťaň ziarovky su riziko pre celu elektriku auta. Ale ziadny zazrak necakaj ani od Osram. Vylesti plasty na svetlach podla navodu tu na fore. Rozdiel spoznas aj s obycajnymi Teslami.
Druha vec je to, ze evidentne si videl, ze auto nema Xenon a svieti pekne domodra. Ano, je to tak, ale nesedel si v tom aute a nevidel si, co to robi z pohladu vodica. Ty si to videl zvonku, lebo ta to mierne a pekne oslnovalo... Ale vodic s takymi ziarovkami by potreboval pred autom aj vodiaceho slepeckeho psa....

Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Re: klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Příspěvek od arnoldp »

stockach píše:Na tie fotky dlho necakaj, aby si to niekde po tme neoprel :-). Urcite nic lepsie ako Osram Nightbreaker na trhu nenajdes. Rozne Ťiňťaň ziarovky su riziko pre celu elektriku auta. Ale ziadny zazrak necakaj ani od Osram. Vylesti plasty na svetlach podla navodu tu na fore. Rozdiel spoznas aj s obycajnymi Teslami.
Druha vec je to, ze evidentne si videl, ze auto nema Xenon a svieti pekne domodra. Ano, je to tak, ale nesedel si v tom aute a nevidel si, co to robi z pohladu vodica. Ty si to videl zvonku, lebo ta to mierne a pekne oslnovalo... Ale vodic s takymi ziarovkami by potreboval pred autom aj vodiaceho slepeckeho psa....
Jo, souhlas. Ale je to o tom, ze ja toho po tme zase tolik nenajezdim. Spis to beru tak, ze bych radsi aby to na efekt bylo dobry a kdyz to jeste k tomu dobre posviti pri pripadne vecerni ceste - tak parada. Ale podle komentaru me ty osram nb fakt zaujaly. Jen kdyby teda nekdo mel foto na aute ve dne, tak bych byl tuzr spokojen. :mrgreen: :roll: :mrgreen:
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Re: klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Příspěvek od arnoldp »

Takze foto za dne nahodou nekdo nemate... :?
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Příspěvek od ZALL »

Tak jsem to dnes v podvečer narychlo blejsknul. Na parádu ty NB tolik nejsou, okem je vidět že jsou spíš do žluta, ale zato v noci na silnici to svítí perfektně, to jsem ale neměl ještě kdy vyfotit.
Když pustim dálky ve kterejch mam NB tak barva světla na silnici se hodně blíží xenonu 4.1k a osvětlení vozovky je super.
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Re: klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Příspěvek od arnoldp »

ZALL píše:Tak jsem to dnes v podvečer narychlo blejsknul. Na parádu ty NB tolik nejsou, okem je vidět že jsou spíš do žluta, ale zato v noci na silnici to svítí perfektně, to jsem ale neměl ještě kdy vyfotit.
Když pustim dálky ve kterejch mam NB tak barva světla na silnici se hodně blíží xenonu 4.1k a osvětlení vozovky je super.
Dík moc. :wink: Už mám představu.
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Příspěvek od ameron »

Ja mam tiez Osram NightBreaker. Pred tym som tiez chcel mat biele namodrale svetlo aj som par modrych ziaroviek kupil. Vsetky vsak staly za figu a svietili slabo tak ze som za dazda nevidel nic.
Kupil som aj drahe modre Philips a oproti Osram NB svietia slabo. Jediny efekt bol ze pri vypnutych svetlach sa mi modrali v sosovke :-).

Ziadne modre ziarovky by som si uz nekupil lebo za dazda svietia slabo. Xenon nechcem, lebo nechcem platit pokuty, tak zostanem pri Osramoch NB.

Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Re: klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Příspěvek od arnoldp »

To ameron: díky za komentář. :wink: Jenze jak sem byla vlozena fotka rozsvicenych svetel, tak jsem trochu zesmutnel kdyz jsem videl, jak jsou do zluta. :cry: Ale chvala jejich svitivosti je obdivuhodna, necham si to projit hlavou. :cowb:
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: klasické žárovky, ale "výbojkový" vzhled...

Příspěvek od ameron »

V reale to vyzera lepsie ako na fotke :-)
A ty sa na to budes divat zvnutra auta nie zvonka - a mal som aj Philips Blue Vision ako pisem pri nich bolo sice pozorovat ze je to biele az modre svetlo, ale co s toho lebo ked prsalo si videl ako keby si si svietil lampasom.
Lepsie su potom podla mna uz len xenony...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“