Zapojení vyhřívaných sedaček B5,5 - pomoc

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Zapojení vyhřívaných sedaček B5,5 - pomoc

Příspěvek od mako »

Ahoj lidi.
Mám Passata r.v.2002. Koupil jsem vyhřívané sedačky a ovladače výhřevu, ale nevím si rady se zapojením. Byl jsem ve VW, chtěl jsem koupit kabeláž, mají dva druhy, jeden asi za 860 Kč do roku výroby 2000 a pak druhý za dvojnásobek pro 2001-2004.
Víte někdo, jaký je v tom rozdíl, jestli jsou jiné konektory, nebo co? v tom servisu mi to nebyli schopni říct.Hlavně originál kabeláž končí 10 pinnovým štekrem, který se zapojuje do pojistkovky, ale tam to zase nebudu umět zapojit, páč nevím, který kabel je na co. Máte s tím někdo prosím zkušenosti, nejdo jen natahat zvlášť kabely mezi ovladači a sedačkami a pak to někde připýchnout na šťávu? Já bych klidně těch 1600 za origo kabeláž dal, ale nevím, jak to pak zapojit z toho koncovýho štekru. Děkuji všem za rady.

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyhřívaných sedaček B5,5 - pomoc

Příspěvek od cendler »

jsi tu nový, tak tě zasvětím, nahoře je tlačítku HLEDAT a nejsi první, kdo to chce dodělat a takových dotazů, je tu mraky, věř mi
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka


Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyhřívaných sedaček B5,5 - pomoc

Příspěvek od live69 »

cendler píše:jsi tu nový, tak tě zasvětím, nahoře je tlačítku HLEDAT a nejsi první, kdo to chce dodělat a takových dotazů, je tu mraky, věř mi
tos napsal 1A ,a ne jako když nekdo někoho zmr. mezi dveřma :wink:

Uživatelský avatar
mako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyhřívaných sedaček B5,5 - pomoc

Příspěvek od mako »

Děkuji za odpovědi.
Já jsem to zkoušel hledat, ale nic kloudného, co by mi pomohlo jsem nenašel.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Zapojení vyhřívaných sedaček B5,5 - pomoc

Příspěvek od DMS »

já ti origo kabeláž můžu prodat, je to pro 3BG (2000-2005)....1200,- + kámoš ti to může zapojit. kdyžtak napiš na e-mail : dms@centrum.cz

Uživatelský avatar
mako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyhřívaných sedaček B5,5 - pomoc

Příspěvek od mako »

To je to, co jsem chtěl od tohodle fora slyšet. Už mám něco rozjednanýho u nás, ale kdyžtak se ozvu. Moc děkuju.Tu kabeláž asi budu potřebovat určitě, zapojení snad nějak pořešim u nás.Do Boleslavi je to přece jen trošku z ruky.Zatím díky.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyhřívaných sedaček B5,5 - pomoc

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Situace se má tak - buď budeš mít kabeláž, jak píše DMS. Je to kabeláž výhřevu vypletená z hlavního svazku, což je pekelná pakárna. a pak je Origo. Dále to nabízí Kufatec za asi 1300,-. Ve VW tu kabeláž nemají, protože neexistuje. To, co Ti nabízeli je jen část od sloupku k sedačkám. Zbytek je v hlavním svazku a pokud jsi nikdy výhřev neměl, tak je Ti ta 2. část k ničemu.

Já Ti můžu prodat origo kabeláž od spínačů do toho sloupku a konektory k tomu zbytku, takže už pak jen natáhneš cca 10 drátů podle schematu (fotek), který taky dodám. Cena je litr. Kdyby něco, ozvi se. Je to prakticky ta, co měl DMS, jen jsem použil druhou část a zjistil, že ty konektory tady mám taky a že jsem to vlastně nemusel kupovat.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“