schema kabliku ke komfortce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Alous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.06.2010 14:23

schema kabliku ke komfortce

Příspěvek od Alous »

Cus poradi nekdo jaky kablik vede ke komfortce ktery dava signal ze jsou otevreny predni dvere? Protoze kdyz otevru jakekoli predni dvere nerozsviti se lampicky v aute ale kdyz otevru zadni tak jo. Mel jsem to rozdelany udelany novy spoje ve vsech kablech co tam vedou. Vyndal jsem celou kamfortku a kdyz do ni klepu nebo sni hybu tak problikavaji lampicky nebo dokonce zustanou chvilu svitit do dalsiho otresu - asi studenak nebo kontakt v tom konektoru. Poradi nekdo jaky pin nebo vstup to je??

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: schema kabliku ke komfortce

Příspěvek od tornado1 »

signál jde po canu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Alous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.06.2010 14:23

Re: schema kabliku ke komfortce

Příspěvek od Alous »

Takze je to ja rikam udelany v paru zadni a predni zvlast? Po canu? jsem laik amater musis na me cesky :-D treba konkretni barvu kabliku nebo pin na te komfortce :-) pokud je to mozny diky

Alous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.06.2010 14:23

Re: schema kabliku ke komfortce

Příspěvek od Alous »

Aha tak trocha sem googlil ja ten can funguje :-D vicemene by vsechny dvere meli byt propojeny jen kazdy dava jiny signal jak sem snad pochopil. takze kdyz jdou zadni dvere tak kabliky budou v poradku a nejvetsi pravdepodobnost bude studenak v komfortce. Budu rad pokud to tak neni at me nekdo opravi a trocha navede spravnym smerem. Proto ze vysira nastupovat a vystupovat vzdy za tmy kdyz jedu do prace brzo rano a vracim se pozde vecer (porad tma :-D )

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“