POMOC se středovým panelem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

POMOC se středovým panelem

Příspěvek od Fíša »

čus, koupil jsem nový středový panel, ale bohužel má kousek jinde výřez na ruční brzdu. je to také z passatu ale z 2002, já mám 2000, ale nejde tam, dá se nějak posunout ruční brzda? díky
DSC01587.JPG
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
jono
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 20.10.2007 09:53
Bydliště: TAtry
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC se středovým panelem

Příspěvek od jono »

ten horný je z Passatu B5 a ten spodný je z passatu B5,5 , su rozdielne to ti pasovať ti nebude

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC se středovým panelem

Příspěvek od Fíša »

to máš pravdu, nenapadlo mě že v tom bude takový rozdíl, ale kamarád na passat B5, dal v pohodě z B 5,5, myslel jsem že to tam půjde.
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC se středovým panelem

Příspěvek od cendler »

jde tam, musíš jen povolid ručku na šroubek, dát ji uplně do leva a utáhnout, sice ti bude pořád trochu dřít o stěnu, ale bude fungovat jak má, mám to taky tak
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC se středovým panelem

Příspěvek od Fíša »

zkusím to, kdyžtak jí prodám nebo vyměním, ale se...e mě to. a jak jsi řešil otevírání víčka nádrže?
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC se středovým panelem

Příspěvek od cendler »

já jsem ho dal tam kde bylo, udělal jsem mu díru, nejdřív jsem ho chtěl vést do dveří, jako že by to fungovalo originál, ale pak jsem zjistil, že to má jinou koncovku, tak jsem to udělal jak to bylo
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC se středovým panelem

Příspěvek od vwszene »

Ahoj.Pokud budeš měnit ten středovej panel a dávat tam ten z faceliftu, tak ti tam pasovat nebude.1. problém je v napojení na kus jak máš plast kolem řadičky, u faceliftu je to jiný, další problém je brzda, musíš ji vyměnit z facelifta.Šoupnout jí můžeš, ale moc ti to nepomůže, protože stejně ti to bude šoupat po stranách a nebude to jako originál.Takže můj názor - Kup nebo sežeň komplet celej středovej tunel z faceliftu ale s loketkou - u faceliftu je loketka daleko lepší s polu s ruční brzdou a nic tě nemůže překvapit při výměně.Problém je jen s uchycením VAG zásuvky, ale ta se dá položit pod loketku a je k ní dobrej přístup a pak otvírání nádrže a to sem vyřešil tak že sem tam vyříz čtvereček do kterýho sem ten spínač zasadil a vypadá to jako origo.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC se středovým panelem

Příspěvek od Fíša »

já mám celej komplet až pod palubku, na fotce je jen zadní část, koupil jsem jí za dobrý prachy, proto jsem jí vzal, budu muset asi sehnat ručku z b 5,5 nebo to prodám
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“