CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od Davidd »

Ahoj kluci.Máte někdo prosím s tímto skušenost? nevím zda to mám objednat? 8O
http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... tek-chrom/" onclick="window.open(this.href);return false;



Díky za názory a rady. D :D
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
marcus86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 741
Registrován: 18.08.2008 12:49
Bydliště: Suchá Loz
Kontaktovat uživatele:

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od marcus86 »

Zdar,nemam zkusenost :) zalezi treba na tom, jestli mas chrom kit a tak :) a taky musis premyslet, ze staci jedna blba ridicka ktera ti klene zrcatkem o zrcatku ... a dalsich milion nahod a tech chrom se odre a nebudes kvuli tomu do smrti spat :) .... teda pokud je to plast s chrmom barvou predpokladam :)
passat B5, 1.9TDI AFN
můj passat: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=118504" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od Davidd »

marcus86 píše:Zdar,nemam zkusenost :) zalezi treba na tom, jestli mas chrom kit a tak :) a taky musis premyslet, ze staci jedna blba ridicka ktera ti klene zrcatkem o zrcatku ... a dalsich milion nahod a tech chrom se odre a nebudes kvuli tomu do smrti spat :) .... teda pokud je to plast s chrmom barvou predpokladam :)
Jojo chrompaket mám atd.Mě se to líbí,ale nevím jak to na tom sedí o to mi jde tak nechci to objednat na slepo.Ten lepící chrom plast stojí 800.- a celej skelet toho zrcátka v chromu stojí 2400.-od Miloteku.Tak sem chtěl zvolit tu levnější variantu ale bojím se aby to nebyl hnus.Samo že s tím člověk musí počítat že se může stát že to někdo odře ale to by mne bolelo i bez toho chromu.
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od vwszene »

davide, ty nalepovací tam nedávej a dej tam ty výměnný.Tůhle sem to viděl na parkovišti tak sem na to koukal a sedí to dobře, ale je na pohled vidět, že je to nalepený na to krytu, protože dole ze vnitř toho zrcátka je normál ta barva.Já schánim tyhle kryty ale na Supa bez blinkru, nevíš o něčem někde?na mylotecu maj jen na model s blinkrama.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od Davidd »

vwszene píše:davide, ty nalepovací tam nedávej a dej tam ty výměnný.Tůhle sem to viděl na parkovišti tak sem na to koukal a sedí to dobře, ale je na pohled vidět, že je to nalepený na to krytu, protože dole ze vnitř toho zrcátka je normál ta barva.Já schánim tyhle kryty ale na Supa bez blinkru, nevíš o něčem někde?na mylotecu maj jen na model s blinkrama.
Ahoj. Toho sem se právě bál,že to bude vidět.Asi to nechám plavat a časem objednám ti celý kryty v chromu. Na superba jak koukám tak sem narazil jen na toto http://www.agcar.cz/detail/kryty-zrcate ... b-402.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od Davidd »

Je to hnus už to vidím,máš pravdutady to je pěkně vidět
http://www.agcar.cz/detail/kryty-zrcate ... t-960.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od vwszene »

Díky, ale to je právě taky to lepící.Já schánim taky výměný.Dal sem si na pašíka zrcátka ze Supa, tak sem si řikal, že sehnat na tohle výměnný bude lehčí, než na ty asférický ale je to stejnej problém.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od Davidd »

vwszene píše:Díky, ale to je právě taky to lepící.Já schánim taky výměný.Dal sem si na pašíka zrcátka ze Supa, tak sem si řikal, že sehnat na tohle výměnný bude lehčí, než na ty asférický ale je to stejnej problém.
Kdybych na to narazil tak ti to sem šoupnu.Furt někde čučím a hledám. :wink:
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od vwszene »

Ok díky moc.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
martiner
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od martiner »

davidde,abych řekl pravdu,tak já mám velice špatné zkušenosti s chrom zrcátkama o carpointu,byli sice za 600(od milotecu 1600),tak jsem je koupil,jedna zima a jdou z auta :evil: .S chrom věcma od milotecu mám jen ty nejlepší zkušenosti(ještě když jsem měl filetu),být tebou tak radši připlatím a vemu milotec,nebo camei :wink:
já už se taky budu radši řídit tím že néjsem tak bohatý abych kupoval levné věci 8)

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: CHROM KRYTKY ZRCÁTEK

Příspěvek od Davidd »

martiner píše:davidde,abych řekl pravdu,tak já mám velice špatné zkušenosti s chrom zrcátkama o carpointu,byli sice za 600(od milotecu 1600),tak jsem je koupil,jedna zima a jdou z auta :evil: .S chrom věcma od milotecu mám jen ty nejlepší zkušenosti(ještě když jsem měl filetu),být tebou tak radši připlatím a vemu milotec,nebo camei :wink:
já už se taky budu radši řídit tím že néjsem tak bohatý abych kupoval levné věci 8)
Já už viděl ty nalepovací a HRŮŮZA!! jak to sedí no děs kamaráde.Fuj :wink: to dopadne tak že to nechám jak to je a bude to lepší.
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“