Nešika by potřeboval někoho kdo mu poradí se světly

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
The One
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 23.10.2008 08:42

Nešika by potřeboval někoho kdo mu poradí se světly

Příspěvek od The One »

Po několikáté omleté téma světla a já v roli toho kdo je vyřízen co se týká volby a instalace...Hella dobrý ale pro mne možná tak trochu předražené i když vím že kvalita je kvalita..asi jako každý má na B5 r.v. 97 nějakou tu mouchu ,ale světla to je tragédie a v současnou chvíly vůbec nemůžu skoro za tmy jezdit....no druhovýroba ??to je otázka ....já bych potřeboval nějakou zlatou střední..pak jsou tu ještě xenony ale taky policie:-)

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Nešika by potřeboval někoho kdo mu poradí se světly

Příspěvek od Flico »

The One píše:Po několikáté omleté téma světla a já v roli toho kdo je vyřízen co se týká volby a instalace...Hella dobrý ale pro mne možná tak trochu předražené i když vím že kvalita je kvalita..asi jako každý má na B5 r.v. 97 nějakou tu mouchu ,ale světla to je tragédie a v současnou chvíly vůbec nemůžu skoro za tmy jezdit....no druhovýroba ??to je otázka ....já bych potřeboval nějakou zlatou střední..pak jsou tu ještě xenony ale taky policie:-)
taky je otazka jestli chces zachovat povodni vzhled nebo je to jedno, ja osobne bych ti doporucil cocku i bez xenonu to celkem dobre sviti, druhovyroba treba DEPO - nekdo na ne nadava nekomu vyhovujou, dalsi varianta napr SONAR, JOM maj trosku jinej lom svetla ale sviti pekne, FK Automotive uz drazsi svetla ale prijde mi ze sviti min, nebo dalsi varianta pokud mas v poradku paraboly koupit ty nejlevnejsi DEPO a ty plastovy prekryty prehodit nekde se tu resilo ze pasujou cenove to vychazi cca 3000 - 6000kc podle typu a vzhledu svetel, jinak s xenonama sem nemel problem ani na technicky
http://www.elitecat.cz/ArticleSelection.aspx?B=0 DEPO a HELLA
http://www.tuningshop.cz/vw-3383/?depar ... W|pageId:4 tuningsvetla

The One
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 23.10.2008 08:42

Re: Nešika by potřeboval někoho kdo mu poradí se světly

Příspěvek od The One »

děkuju za odkazy a doporučení ty FK nějak nemůžu nikde najít ale ještě mrknu na ten Elit :) Jinak letadlo máš pěkné líbí se mi to oplastování v motoru + ten vzor ...kliky taky nejsou špatný ale nej jsou ta kola ...měl bych asi trochu respekt s těch co rádi sundavaj kola ale jinak pěkný ...

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Nešika by potřeboval někoho kdo mu poradí se světly

Příspěvek od Flico »

The One píše:děkuju za odkazy a doporučení ty FK nějak nemůžu nikde najít ale ještě mrknu na ten Elit :) Jinak letadlo máš pěkné líbí se mi to oplastování v motoru + ten vzor ...kliky taky nejsou špatný ale nej jsou ta kola ...měl bych asi trochu respekt s těch co rádi sundavaj kola ale jinak pěkný ...

http://www.carbonia.cz/?m1=8&t=252&t2=77" onclick="window.open(this.href);return false; tady mas FK
jinak dik :oops: :D o ty kola obcas taky strach mam, ale znam zpusoby jak pojistit i kola :wink:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“