co to je za prednu masku na B5?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od No Respect »

Tak jsem zjistil, že ten chrom kolem se prodává zvlášť :wink: Teda na cz stránkách se mi to zatím nepodařilo najít, ale na ebay jo....tak alespoň přikládám foto a link. Takže buď koupit na ebay nebo zkusit kontaktovat nějakýho prodejce s tuning doplňkama.

a tady link ebay - mřížka
Přílohy
01.JPG
01.JPG (41.59 KiB) Zobrazeno 1725 x
02.JPG
02.JPG (29.15 KiB) Zobrazeno 1725 x
03.JPG
03.JPG (185.49 KiB) Zobrazeno 1725 x
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

no nerikal jsem to ?!! s maskou to nema nic spolecnyho!! :wink: :!:

Uživatelský avatar
robertg60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od robertg60 »

No Respect píše:Tak jsem zjistil, že ten chrom kolem se prodává zvlášť :wink: Teda na cz stránkách se mi to zatím nepodařilo najít, ale na ebay jo....tak alespoň přikládám foto a link. Takže buď koupit na ebay nebo zkusit kontaktovat nějakýho prodejce s tuning doplňkama.

a tady link ebay - mřížka
tak tu lištu mám na krámě cena 1700,-kč new ale je to jen jeden kus ! tel 603 804949

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Příspěvek od andy »

no jasne je to super ale ta cena... by som cakal ze to bude lacnejsie nez maska.

Uživatelský avatar
Vashik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 280
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od Vashik »

robertg60 píše:
No Respect píše:Tak jsem zjistil, že ten chrom kolem se prodává zvlášť :wink: Teda na cz stránkách se mi to zatím nepodařilo najít, ale na ebay jo....tak alespoň přikládám foto a link. Takže buď koupit na ebay nebo zkusit kontaktovat nějakýho prodejce s tuning doplňkama.

a tady link ebay - mřížka
tak tu lištu mám na krámě cena 1700,-kč new ale je to jen jeden kus ! tel 603 804949
1700 Kč se nerovná 9.99$ ;-)

Objednáno z ebaye :-)

Uživatelský avatar
robertg60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od robertg60 »

Vashik píše:
robertg60 píše: tak tu lištu mám na krámě cena 1700,-kč new ale je to jen jeden kus ! tel 603 804949
1700 Kč se nerovná 9.99$ ;-)

hm chytrej jakou máš školu :?:

já to koupil z německa jen na zkoušku pokud by byl zájem není problém cenu upravit , jo a nevím jak stále můžete srovnávat ceny na eshopech s cenama v kamenym obchodě asi jste nikdy neměli obchod a s ním spojený náklady které se musí promítnout do ceny ,jinak cena 10 dolarů je super takže každému doporučuju objednat a čekat až to příjde jinak převod peněz taky stojí peníze ,u mě to máte hned a bez problémů můžete si to odzkoušet na autě jak to vypadá apod. to je ten rozdíl ,jinak souhlasím že cena je vysoká ale já to nekoupil za 10 dolarů .

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

nezkoušel jste to někdo objednat z ebay? za 10usd bych do toho šel taky.Takže kdyby nás bylo víc, tak se i podělíme o náklady(poštovné atd)
Jen bych měl dotaz.Je to jen chrom,nebo leštěný nerez?Nerad bych to mel po zimě sloupané
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

dave4x4 píše:nezkoušel jste to někdo objednat z ebay? za 10usd bych do toho šel taky.Takže kdyby nás bylo víc, tak se i podělíme o náklady(poštovné atd)
Jen bych měl dotaz.Je to jen chrom,nebo leštěný nerez?Nerad bych to mel po zimě sloupané
na nerez zapomen to je plast jak vysity ircite se to bude lepit silikonem primo na tu hranu narazniku..a 2 zimy to snese urcite :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

kubiss píše:
dave4x4 píše:nezkoušel jste to někdo objednat z ebay? za 10usd bych do toho šel taky.Takže kdyby nás bylo víc, tak se i podělíme o náklady(poštovné atd)
Jen bych měl dotaz.Je to jen chrom,nebo leštěný nerez?Nerad bych to mel po zimě sloupané
na nerez zapomen to je plast jak vysity ircite se to bude lepit silikonem primo na tu hranu narazniku..a 2 zimy to snese urcite :wink:[/quoStejně tak by se člověk mohl navážet do Kubisse, když se koukne kolik tam stojí ta maska s těma lištama.

Uživatelský avatar
robertg60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od robertg60 »

robertg60 píše:
No Respect píše:Tak jsem zjistil, že ten chrom kolem se prodává zvlášť :wink: Teda na cz stránkách se mi to zatím nepodařilo najít, ale na ebay jo....tak alespoň přikládám foto a link. Takže buď koupit na ebay nebo zkusit kontaktovat nějakýho prodejce s tuning doplňkama.

a tady link ebay - mřížka
tak tu lištu mám na krámě cena 1700,-kč new ale je to jen jeden kus ! tel 603 804949
PRODANO

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Příspěvek od andy »

Ked to budete mat nekto na afte tak dajte vedat ake to je, ci to vpohode pasuje, ci sa to lepi, kvalita... :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

andy píše:Ked to budete mat nekto na afte tak dajte vedat ake to je, ci to vpohode pasuje, ci sa to lepi, kvalita... :wink:
Dám ti rád vědět.

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

šimek píše:
kubiss píše: na nerez zapomen to je plast jak vysity ircite se to bude lepit silikonem primo na tu hranu narazniku..a 2 zimy to snese urcite :wink:[/quoStejně tak by se člověk mohl navážet do Kubisse, když se koukne kolik tam stojí ta maska s těma lištama.
jj se mnou se taky domluvit neboj...ale pod 15000 nejdu :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

kubiss píše:
šimek píše: jj se mnou se taky domluvit neboj...ale pod 15000 nejdu :wink:
Jsi sakra podražil. :lol:

Uživatelský avatar
Vashik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 280
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vashik »

šimek píše:
kubiss píše: Jsi sakra podražil. :lol:
Spise preklep, co kubissi? ;-)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“