co to je za prednu masku na B5?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

Vashik píše:
šimek píše: Spise preklep, co kubissi? ;-)
sakra jasne no....miluju nuly :lol:

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Příspěvek od andy »

este jedna otazka: kto to vyraba neviete?

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od No Respect »

robertg60 píše:tak tu lištu mám na krámě cena 1700,-kč new ale je to jen jeden kus ! tel 603 804949
Hele máš na krámě i sportovní mřížku na mýho pašu - B5facelift, 2001 ? Možná časem budu kupovat, tak abych věděl kolik si nachystat :wink: Tu bez toho znaku (no vlastně i ty ju máš na pašíkovi). Btw. - to už jsi s tím koupil nebo jsis ju tam dával ? Jinak tvůj paša je super krasavec.

To: All
no a jak jste psali, že 1700 nerovná se 9.99$ tak to sice je pravda, ale nesmíte tam zapomínat přičitát ještě těch dalších 25$ co tam je za poštovný + případně ještě určo něco za převod peněz. Je pravda, že i tak je to levnější, ale mě šlo jen o to, že někteří píšou, že za 10doláčů maj lištu doma což není pravda......Jinak to ale na autě vypadá super a dost se to tímto odliší, takže jsem pak zvědav na fotky :wink:
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
Vashik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 280
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od Vashik »

No Respect píše:
robertg60 píše:tak tu lištu mám na krámě cena 1700,-kč new ale je to jen jeden kus ! tel 603 804949
Hele máš na krámě i sportovní mřížku na mýho pašu - B5facelift, 2001 ? Možná časem budu kupovat, tak abych věděl kolik si nachystat :wink: Tu bez toho znaku (no vlastně i ty ju máš na pašíkovi). Btw. - to už jsi s tím koupil nebo jsis ju tam dával ? Jinak tvůj paša je super krasavec.

To: All
no a jak jste psali, že 1700 nerovná se 9.99$ tak to sice je pravda, ale nesmíte tam zapomínat přičitát ještě těch dalších 25$ co tam je za poštovný + případně ještě určo něco za převod peněz. Je pravda, že i tak je to levnější, ale mě šlo jen o to, že někteří píšou, že za 10doláčů maj lištu doma což není pravda......Jinak to ale na autě vypadá super a dost se to tímto odliší, takže jsem pak zvědav na fotky :wink:
nebo na to nezapominam :-) ale porad jsem na nejakych 700Kc i s dopravou. Plati se to kreditkou, takze poplatek 0 :-)

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od andy »

Vashik píše:nebo na to nezapominam :-) ale porad jsem na nejakych 700Kc i s dopravou. Plati se to kreditkou, takze poplatek 0 :-)
Ty kokos 700! keby som sa vyznal do ebay-u tak to za tu cenu berem aj hned!!!!

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

Zkusím zjistit na kolik by vyšlo toto vyrobit z nerezu. Přeci jen tohle za 1700 je jen plast s chromem,k čemuž nemám moc důvěřivost.
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Příspěvek od andy »

dave4x4 píše:Zkusím zjistit na kolik by vyšlo toto vyrobit z nerezu. Přeci jen tohle za 1700 je jen plast s chromem,k čemuž nemám moc důvěřivost.
to by bolo este lepsie :wink:

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

dave4x4 píše:Zkusím zjistit na kolik by vyšlo toto vyrobit z nerezu. Přeci jen tohle za 1700 je jen plast s chromem,k čemuž nemám moc důvěřivost.
Dave, zkus zjistit, pokud máš možnost, kolik by vyšlo udělat boční lišty z nerezu - jako to má B5 facelift. Díky moc :wink: - rozměr by měl být na výšku 1,6cm a délka bude asi za metr...

Uživatelský avatar
robertg60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od robertg60 »

No Respect píše:
robertg60 píše:tak tu lištu mám na krámě cena 1700,-kč new ale je to jen jeden kus ! tel 603 804949
Hele máš na krámě i sportovní mřížku na mýho pašu - B5facelift, 2001 ? Možná časem budu kupovat, tak abych věděl kolik si nachystat :wink: Tu bez toho znaku (no vlastně i ty ju máš na pašíkovi). Btw. - to už jsi s tím koupil nebo jsis ju tam dával ? Jinak tvůj paša je super krasavec.

To: All
no a jak jste psali, že 1700 nerovná se 9.99$ tak to sice je pravda, ale nesmíte tam zapomínat přičitát ještě těch dalších 25$ co tam je za poštovný + případně ještě určo něco za převod peněz. Je pravda, že i tak je to levnější, ale mě šlo jen o to, že někteří píšou, že za 10doláčů maj lištu doma což není pravda......Jinak to ale na autě vypadá super a dost se to tímto odliší, takže jsem pak zvědav na fotky :wink:
masku jsem tam dával já koupil jsem to jako serii ,jinak cena je celochrom 2400,- černá 2100,-

Uživatelský avatar
MaxC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NB

Příspěvek od MaxC »

Já tuhle chrom masku mám na autě taky, vypadá to v kombinaci s čirou optikou pěkně, ale kde se to dá koupit neporadím, auto jsem s tím už koupil.
Chcešli se válet každej druhej víkend pod autem - kup si Passata

Passat - nejhorší auto jaké jsem kdy měl.

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

Hihi Maxi jak ti jde válení :lol: :lol: :lol:
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
MaxC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NB

Příspěvek od MaxC »

dave4x4 píše:Hihi Maxi jak ti jde válení :lol: :lol: :lol:
Už se to chýlí ke konci, brzy půjde z domu :wink:

P.S. Patrol šel minulý týden
Chcešli se válet každej druhej víkend pod autem - kup si Passata

Passat - nejhorší auto jaké jsem kdy měl.

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

passata nevím jak dlouho nechám,ale patrol bude.Patroly už máme přez 15let a nikdy nezklamaly.4válce ale nechci, to je k smíchu,pár sme jich přivezli a radšji pryč snima.Když kulatej tak 4,2td.Jenže tam je cena trošku jinde
...................................
jinak passatistům se omlouvám za odbočení
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je za prednu masku na B5?

Příspěvek od No Respect »

robertg60 píše:masku jsem tam dával já koupil jsem to jako serii ,jinak cena je celochrom 2400,- černá 2100,-
ok dík moc za info :wink: Cena je good a ta maska se mi fakt moc líbí na tom, takže vím komu říct až budu shánět.
No risk :arrow: No fun

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“