smazat-špatně zadané

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jakub88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 21.02.2009 11:49
Bydliště: Ostrava

smazat-špatně zadané

Příspěvek od Jakub88 »

Všiml jsem si, že se tady už něco podobného řešilo, ale odkaz již není funkční. Mám dotaz na spoiler na aukru viz obrázek a odkaz. Chtěl bych se zeptat jaktože jeho cena je 6x nižší oproti originálním. Jaky může být s tímto křídlem problém a v čem jsou naopak lepší originální. Také bych se chtěl zeptat jestli se takové křídlo na pátých dveřích (stříška) uvádí do techničáku a jestli bývá problém na STK nebo u kontroly Policie.
http://www.aukro.cz/item627281789_kridl ... 99_kc.html
627281789_1.jpg
627281789_1.jpg (6.78 KiB) Zobrazeno 537 x
627281789.jpg
taky jsem si všiml, že se bohatě řešilo zda se musí ztmavovací folie zapisovat d otechničáku. By mě zajmalo jak to je v zákonu. Vím, že nové dvojkové fábie, které mají v základu folie (sport edice) tak je v techničáku zapsané mají. Nechci mít nějaký větší problém na technické a s četníky
Naposledy upravil(a) Jakub88 dne 12.05.2009 20:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
strong
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 18.05.2008 18:33
Bydliště: Znojvwo

Re: křídlo, stříška GIV aukro

Příspěvek od strong »

Jakub88 píše:Všiml jsem si, že se tady už něco podobného řešilo, ale odkaz již není funkční. Mám dotaz na spoiler na aukru viz obrázek a odkaz. Chtěl bych se zeptat jaktože jeho cena je 6x nižší oproti originálním. Jaky může být s tímto křídlem problém a v čem jsou naopak lepší originální. Také bych se chtěl zeptat jestli se takové křídlo na pátých dveřích (stříška) uvádí do techničáku a jestli bývá problém na STK nebo u kontroly Policie.
http://www.aukro.cz/item627281789_kridl ... 99_kc.html
627281789_1.jpg
627281789.jpg
taky jsem si všiml, že se bohatě řešilo zda se musí ztmavovací folie zapisovat d otechničáku. By mě zajmalo jak to je v zákonu. Vím, že nové dvojkové fábie, které mají v základu folie (sport edice) tak je v techničáku zapsané mají. Nechci mít nějaký větší problém na technické a s četníky

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“