Pomoc - barva

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Pomoc - barva

Příspěvek od TNT »

Ahojte, nevite nekdo nahodou jaka je tohle presne barva?...Jeji oznaceni a jesli nahodou nedelali neco jako modrosedou???...Diky 8)
Přílohy
passat.jpg
passat.jpg (129.2 KiB) Zobrazeno 1576 x

Uživatelský avatar
mullerko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mullerko »

no ja ma na mojom 3BG taku istu farbu a jej oznacenie je F7
ale presny kod mas na stitku v zadnom kufri pri rezerve a tam si to pozri :lol:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

mullerko píše:no ja ma na mojom 3BG taku istu farbu a jej oznacenie je F7
ale presny kod mas na stitku v zadnom kufri pri rezerve a tam si to pozri :lol:
Diky,...to auto ale stoji v rajchu a ja bych chtel vedet jeste predtim nez ho privezu ,jaka je to vubec barva...Me se porad zda jakoby modra... :roll: To bych nechtel.

Uživatelský avatar
SexedUp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pražák se vztahem k Olomouci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SexedUp »

No do modra vypadá, ale to podle fotky stejně nepoznáš. Stačí, aby měl foťák trochu blbé vyvažování bílé nebo vypnutou automatiku a bude to vypadat úplně jinak :o/

Já mám šedou metlu a v papírech mám od policajtů modrá, takže je to možná stejná barva. Nicméně upřímně bych si podruhé v životě šedý auto nekoupil, je to pěkný umytý, ale trocha prachu, pilu, čehokoliv a vypadá to hrozně....

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

SexedUp píše:No do modra vypadá, ale to podle fotky stejně nepoznáš. Stačí, aby měl foťák trochu blbé vyvažování bílé nebo vypnutou automatiku a bude to vypadat úplně jinak :o/

Já mám šedou metlu a v papírech mám od policajtů modrá, takže je to možná stejná barva. Nicméně upřímně bych si podruhé v životě šedý auto nekoupil, je to pěkný umytý, ale trocha prachu, pilu, čehokoliv a vypadá to hrozně....
No tak mozna to bude jenom tim fotakem,kdyz mi o tom aute kamos rikal,mumlal neco o stribrny barve,tak nevim... :) ....Ale to s tim prachem a pylem je fakt,predchozi auto sem mel nalakovany tou nejcernejsi z cernych,tak jsem na to tak nejak pripravenej.... 8)

Uživatelský avatar
SexedUp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pražák se vztahem k Olomouci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SexedUp »

TNT píše:
SexedUp píše:No do modra vypadá, ale to podle fotky stejně nepoznáš. Stačí, aby měl foťák trochu blbé vyvažování bílé nebo vypnutou automatiku a bude to vypadat úplně jinak :o/

Já mám šedou metlu a v papírech mám od policajtů modrá, takže je to možná stejná barva. Nicméně upřímně bych si podruhé v životě šedý auto nekoupil, je to pěkný umytý, ale trocha prachu, pilu, čehokoliv a vypadá to hrozně....
No tak mozna to bude jenom tim fotakem,kdyz mi o tom aute kamos rikal,mumlal neco o stribrny barve,tak nevim... :) ....Ale to s tim prachem a pylem je fakt,predchozi auto sem mel nalakovany tou nejcernejsi z cernych,tak jsem na to tak nejak pripravenej.... 8)
No jenže to je právě rozdíl, taky jsem měl předchozí auto černý s pěrleťovým efektem... umytý to byla luxusní limuzína a špinavý/zaprášený to bylo prostě špinavý pěkný auto.... jenže ten šedej neumytej passat vypadá jak popelnice :-(

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

SexedUp píše:
TNT píše: No tak mozna to bude jenom tim fotakem,kdyz mi o tom aute kamos rikal,mumlal neco o stribrny barve,tak nevim... :) ....Ale to s tim prachem a pylem je fakt,predchozi auto sem mel nalakovany tou nejcernejsi z cernych,tak jsem na to tak nejak pripravenej.... 8)
No jenže to je právě rozdíl, taky jsem měl předchozí auto černý s pěrleťovým efektem... umytý to byla luxusní limuzína a špinavý/zaprášený to bylo prostě špinavý pěkný auto.... jenže ten šedej neumytej passat vypadá jak popelnice :-(
Tak bude Passik spinavej,neda se nic delat... :D A nebo bublinkovou koupel minimalne 3x do tydne :P ....Hlavne,ze budu mit auto,kolo uz me fakt nebavi. :o

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“