Tak mám novou tvář.

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

šimek píše:Jak jsem psal, ten kluk co mi to zřizuje má taky 35% a je to super. Jdu taky do 35%. Co máš za značku folií?
3M - a pod prednima foliema ATEST - takova cervena nalepka 3M ATEST 8SD ... ...

muj kamos je ma na fordu uz dva roky a dobry reference, nevahal jsem, zdaj se super

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

marwin píše:
šimek píše:Jak jsem psal, ten kluk co mi to zřizuje má taky 35% a je to super. Jdu taky do 35%. Co máš za značku folií?
3M - a pod prednima foliema ATEST - takova cervena nalepka 3M ATEST 8SD ... ...

muj kamos je ma na fordu uz dva roky a dobry reference, nevahal jsem, zdaj se super
Tak budu mít to samé jako ty.

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

DMS píše:
bedja píše:to prý má chudou přístrojovku,jo ?


jak myslíš chudou..?

známej říkal, že působí chudě, nezajímavě na to že to má být luxusní auto. Já nevím, neviděl jsem ji...[/quote]

záleží který ročník, ale už ani BMW není co bývalo...je fakt že za 3.5mega ta palubka nic moc...ale kolečka dělala pěkně a s elegancí M5ka... :lol:
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

marwin píše:
šimek píše:Jak jsem psal, ten kluk co mi to zřizuje má taky 35% a je to super. Jdu taky do 35%. Co máš za značku folií?
3M - a pod prednima foliema ATEST - takova cervena nalepka 3M ATEST 8SD ... ...

muj kamos je ma na fordu uz dva roky a dobry reference, nevahal jsem, zdaj se super

Ještě jsem NEVIDĚL atest na přední okna na folie jiné než bezpečnostní čiré či propustnost 70%. Čímž neříkám že to tedy není. Můžeš sem dát výpis z atestu že to tak je nebo, a to bych viděl raději, Typový list? Určitě ti ho dali (zveřejňoval jsem ho tu na jiném místě).

Uživatelský avatar
SexedUp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pražák se vztahem k Olomouci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SexedUp »

marwin píše:Šimi se asi zlobit nebude když se k němu přifařim se svoji fotkou - bo naše auta jsou dvojčata, jen von to má víc nadupaný... 8)

Dnes jsem přivezl auto se zatmavejnema sklama, tak ji přihodim k tomudle tématu - už jen proto že on chce xenony a pořád se nemůže rozhoupat, tak ho trošku navnadim :) a všem vřele doporučim folii 35% - s tim co už na oknech je to dohromady udělá velmi příjemné zatmavení, na zadní plato není z venku prakticky vidět - vzadu na sedačkách je krásný šero a ven je vidět všemi směry...

vetsi foto zde .. http://www.ultradeveloper.org/projects/pasakB5/
Kurňa chlapi vy mě vytáčíte, proč já mám tu srágoru šedou a ne černou.... jdu si založit téma kdo přelakuje Passata :(

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

B5 píše:
marwin píše: 3M - a pod prednima foliema ATEST - takova cervena nalepka 3M ATEST 8SD ... ...

muj kamos je ma na fordu uz dva roky a dobry reference, nevahal jsem, zdaj se super

Ještě jsem NEVIDĚL atest na přední okna na folie jiné než bezpečnostní čiré či propustnost 70%. Čímž neříkám že to tedy není. Můžeš sem dát výpis z atestu že to tak je nebo, a to bych viděl raději, Typový list? Určitě ti ho dali (zveřejňoval jsem ho tu na jiném místě).

na to jsem taky zvědavý

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

SexedUp píše:
marwin píše:Šimi se asi zlobit nebude když se k němu přifařim se svoji fotkou - bo naše auta jsou dvojčata, jen von to má víc nadupaný... 8)

Dnes jsem přivezl auto se zatmavejnema sklama, tak ji přihodim k tomudle tématu - už jen proto že on chce xenony a pořád se nemůže rozhoupat, tak ho trošku navnadim :) a všem vřele doporučim folii 35% - s tim co už na oknech je to dohromady udělá velmi příjemné zatmavení, na zadní plato není z venku prakticky vidět - vzadu na sedačkách je krásný šero a ven je vidět všemi směry...

vetsi foto zde .. http://www.ultradeveloper.org/projects/pasakB5/
Kurňa chlapi vy mě vytáčíte, proč já mám tu srágoru šedou a ne černou.... jdu si založit téma kdo přelakuje Passata :(
:lol: :lol: máš recht....!
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Příspěvek od xpassat »

SexedUp píše:
marwin píše:Šimi se asi zlobit nebude když se k němu přifařim se svoji fotkou - bo naše auta jsou dvojčata, jen von to má víc nadupaný... 8)

Dnes jsem přivezl auto se zatmavejnema sklama, tak ji přihodim k tomudle tématu - už jen proto že on chce xenony a pořád se nemůže rozhoupat, tak ho trošku navnadim :) a všem vřele doporučim folii 35% - s tim co už na oknech je to dohromady udělá velmi příjemné zatmavení, na zadní plato není z venku prakticky vidět - vzadu na sedačkách je krásný šero a ven je vidět všemi směry...

vetsi foto zde .. http://www.ultradeveloper.org/projects/pasakB5/
Kurňa chlapi vy mě vytáčíte, proč já mám tu srágoru šedou a ne černou.... jdu si založit téma kdo přelakuje Passata :(
Černá barva opticky zmenšuje, stříbrnej Pašík vypadá zase větší :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

počítej celolak tak 50 tis.

Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mám novou tvář.

Příspěvek od jardaB5 »

šimek píše:Konečně jsem se dočkal a je tady pátek. No a s tím přišla i změna mé přídě, myslím, že určitě k lepšímu. Sice jsem měl strach z lepení, ale nakonec to šlo. Jednou jsem to musel strhávat, jelikož to je trošku sevřené dovnitř a chce to trošku poladit. Nakonec si to dalo říct a je to tam. Jinak samolepka 3M drží jako hovado, doufám že nadlouho. Ještě světla a jsem maximálně spokojen. :999:
Chlape kde jsi sehnal tu nerezovou ozdobu kolem masky, ta je super, masku už mám ale to co máš ty to je super. Šlo by hodit kontakt a cenu.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mám novou tvář.

Příspěvek od šimek »

jardaB5 píše:
šimek píše:Konečně jsem se dočkal a je tady pátek. No a s tím přišla i změna mé přídě, myslím, že určitě k lepšímu. Sice jsem měl strach z lepení, ale nakonec to šlo. Jednou jsem to musel strhávat, jelikož to je trošku sevřené dovnitř a chce to trošku poladit. Nakonec si to dalo říct a je to tam. Jinak samolepka 3M drží jako hovado, doufám že nadlouho. Ještě světla a jsem maximálně spokojen. :999:
Chlape kde jsi sehnal tu nerezovou ozdobu kolem masky, ta je super, masku už mám ale to co máš ty to je super. Šlo by hodit kontakt a cenu.
Mám ji od klubáka Robertg60

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mám novou tvář.

Příspěvek od TNT »

šimek píše:Mám ji od klubáka Robertg60
A to byl jen jeden kousek?:)...Btw to je origo VW dil nebo nakej tuzing? :D ..Mas to moc pekny :wink:

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Re: Tak mám novou tvář.

Příspěvek od bedja »

TNT píše:
šimek píše:Mám ji od klubáka Robertg60
A to byl jen jeden kousek?:)...Btw to je origo VW dil nebo nakej tuzing? :D ..Mas to moc pekny :wink:
duning......... :lol:
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mám novou tvář.

Příspěvek od TNT »

bedja píše:
TNT píše: A to byl jen jeden kousek?:)...Btw to je origo VW dil nebo nakej tuzing? :D ..Mas to moc pekny :wink:
duning......... :lol:
Jsem asi blbej,ale tohle mi necvaklo... :D Jsem nakej nametenej... :oops: :lol:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Měl jen jeden kousek, takže jsem měl štěstí. Můžeš ho kontaktovat a uvidíš co se dá dělat.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“