jak na B5,5nalakovat spodky dveří????????

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Stříťa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ +420777070376

jak na B5,5nalakovat spodky dveří????????

Příspěvek od Stříťa »

Jak nalakovat tu gumu na spodku dveří na B5,5??
Není na to nějakýpevný kryt?
Kdo to má přelakované, tomu se to loupe...
Poraďte, díky...
Zlaté časy, když to ještě stálo za h***o...

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na B5,5nalakovat spodky dveří????????

Příspěvek od kubiss »

Stříťa píše:Jak nalakovat tu gumu na spodku dveří na B5,5??
Není na to nějakýpevný kryt?
Kdo to má přelakované, tomu se to loupe...
Poraďte, díky...
tak to nelakuj a a nech to cerne..

Uživatelský avatar
Stříťa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ +420777070376

Re: jak na B5,5nalakovat spodky dveří????????

Příspěvek od Stříťa »

kubiss píše:
Stříťa píše:Jak nalakovat tu gumu na spodku dveří na B5,5??
Není na to nějakýpevný kryt?
Kdo to má přelakované, tomu se to loupe...
Poraďte, díky...
tak to nelakuj a a nech to cerne..
Nějaké jiné řešení :?: :?: :?: :lol: :lol:
Zlaté časy, když to ještě stálo za h***o...

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na B5,5nalakovat spodky dveří????????

Příspěvek od kubiss »

Stříťa píše:
kubiss píše: tak to nelakuj a a nech to cerne..
Nějaké jiné řešení :?: :?: :?: :lol: :lol:
na tom neni co vymyslet....popraska ti vsechno...je barva na gumy ale zapomen na odstiny podle pašy...

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Plast je na nastříkání v pohodě, ale guma?

Uživatelský avatar
sipmart
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek od sipmart »

Jen kretén může napsat někomu, kdo se tady ptá na nastříkání spodku dveří, že to má nechat černé....viz kubiss...takové rady tu ani nepiš!!! Jinak já koupil passata a mám to nastříkané, celé auto ve stříbrné barvě, ale to je celolak, takže uplně jiná barva než má passat, plasty v pohodě akorát ten spodek se občas loupe a řešení je v tom, koupit si sprej na plasty, kterým to lépe přychytí, normál barvu, lak a třeba 1 za rok to nastříkat.....ptal jsem se v barvách a matroš na obě dvě strany vyjde asi na 540,- a auto vypadá jinak pokud to chceš dávat třeba do jednotné barvy...nebo na Tuningu ve Vyškově mě ve firmě, která dělá komplet laky, normál, různé odstíny a třpitivé, že to nechat opískovat, ale to je nějaké divné.....je to právěže měkká guma, tak se to lomí.

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

sipmart píše:Jen kretén může napsat někomu, kdo se tady ptá na nastříkání spodku dveří, že to má nechat černé....viz kubiss...takové rady tu ani nepiš!!! Jinak já koupil passata a mám to nastříkané, celé auto ve stříbrné barvě, ale to je celolak, takže uplně jiná barva než má passat, plasty v pohodě akorát ten spodek se občas loupe a řešení je v tom, koupit si sprej na plasty, kterým to lépe přychytí, normál barvu, lak a třeba 1 za rok to nastříkat.....ptal jsem se v barvách a matroš na obě dvě strany vyjde asi na 540,- a auto vypadá jinak pokud to chceš dávat třeba do jednotné barvy...nebo na Tuningu ve Vyškově mě ve firmě, která dělá komplet laky, normál, různé odstíny a třpitivé, že to nechat opískovat, ale to je nějaké divné.....je to právěže měkká guma, tak se to lomí.
precti si to po sobe jeste jednou a zjistis sam jaky jsi kreten...kazdy rok to prestrikavat hmmm...tak jo uzij si to a gumu pouzij jinde aby takovych jako TY bylo co nejmin :lol: cest

Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardaB5 »

Pár jedinců to řešilo taky tím způsobem že plasty sundali, vytmelili díry po plastech a přelakovali. V archivu jsou fotky.

Uživatelský avatar
sipmart
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek od sipmart »

lepší než když to necháš černé a zbytek auta v jednom laku......pokud jsi šikovný a máš kompresor a pistol žádný problém.....a ty se zamysli nad tím co někomu píšeš....radit nech to nechá černé, když se ptá jak to nastříkat svědčí o opravdu inteligentním uvažování.....viz.....já vím co tomu je......to je pokazené.......ach.

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

jardaB5 píše:Pár jedinců to řešilo taky tím způsobem že plasty sundali, vytmelili díry po plastech a přelakovali. V archivu jsou fotky.
jj tohle reseni je prijemne ale zase ti odpadne uzitna hodnota tech chranicu a mas spodky dveri o chodnik hned dodreny... :cry:

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

sipmart píše:lepší než když to necháš černé a zbytek auta v jednom laku......pokud jsi šikovný a máš kompresor a pistol žádný problém.....a ty se zamysli nad tím co někomu píšeš....radit nech to nechá černé, když se ptá jak to nastříkat svědčí o opravdu inteligentním uvažování.....viz.....já vím co tomu je......to je pokazené.......ach.
kamo origo ty bylo, je a bude cerne...proc??aby se to nemuselo co par mesicu prestrikavat...chtel radu..tak jsem mu poradil at se nato vysere ze tizeneho "hezkeho" efektu nedosahne...leda jak rikas furt to dokola prestrikavat ale tomuhle rikam holy hnus....ale co delejte si co chcete a nech klidne plasty opiskovat jak jsi psal pak vyfot co ti z nich zbylo....kuwa kde vy na ty rozumy chodite :lol:
Naposledy upravil(a) kubiss dne 20.10.2006 14:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Stříťa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ +420777070376

Příspěvek od Stříťa »

To je zajímavé sledovat, co taková otázka vyvolá. :lol:
Něco s tím vymyslím, každopádně díky všem za rady.
Zlaté časy, když to ještě stálo za h***o...

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

dovolim si trochu nesuhlasit, videl som passikov, kde to bolo origo od vyroby vo farbe. Co sa tyka dorobenia mam pocit ze existuju tzv. pruzne farby, ktore po vytvrdnuti pracuju spolu s podkladovzm materialom bez toho aby to opadlo alebo popraskalo...

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

Cody_ke píše:dovolim si trochu nesuhlasit, videl som passikov, kde to bolo origo od vyroby vo farbe. Co sa tyka dorobenia mam pocit ze existuju tzv. pruzne farby, ktore po vytvrdnuti pracuju spolu s podkladovzm materialom bez toho aby to opadlo alebo popraskalo...
Si si isty ze to bolo od vyroby?? Mam za to ze to nerobili (VW) ani za priplatok...
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
VWkolombo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od VWkolombo »

Softy píše:
Cody_ke píše:dovolim si trochu nesuhlasit, videl som passikov, kde to bolo origo od vyroby vo farbe. Co sa tyka dorobenia mam pocit ze existuju tzv. pruzne farby, ktore po vytvrdnuti pracuju spolu s podkladovzm materialom bez toho aby to opadlo alebo popraskalo...
Si si isty ze to bolo od vyroby?? Mam za to ze to nerobili (VW) ani za priplatok...
Pánové nechci skákat do řeči, ale já to mám lakované dodatečně a nic se neloupe a u chodníků dávám bacha. Dobrý lakýrník si poradí a vý co použít. A lak je o malinko jiný, ani to není poznat.
Nejsou náhodou Sipmart s Kubissem bráchvé, že si tak rozumí? :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“