Výměna př. světel - nesedí motorek naklápění

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
MacaXJR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 19.08.2011 08:05
Bydliště: Heřmanův Městec

Výměna př. světel - nesedí motorek naklápění

Příspěvek od MacaXJR »

Ahoj, koupil jsem si neorigo přední čirá světla na Passat Variant a když jsem chtěl vyměnit motorky naklápění světel, zjistil jsem, že na motorku je bílé táhlo s kuličkou na konci delší, než krytka s táhlem, která na novém světle byla. Co s tím mám dělat?

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Výměna př. světel - nesedí motorek naklápění

Příspěvek od Flico »

nejspis pripojit moturek a zkusit jestli beha ( jestli nezustal vybehnutej ven ) a pak to do tech svetel dat a nechat svetla seridit

o kolik je delsi ?

Uživatelský avatar
MacaXJR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 19.08.2011 08:05
Bydliště: Heřmanův Městec

Re: Výměna př. světel - nesedí motorek naklápění

Příspěvek od MacaXJR »

to jsem zkousel.je delsi tak o centimetr...

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: Výměna př. světel - nesedí motorek naklápění

Příspěvek od jirkaR »

a motorky teda zajíždí?
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
MacaXJR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 19.08.2011 08:05
Bydliště: Heřmanův Městec

Re: Výměna př. světel - nesedí motorek naklápění

Příspěvek od MacaXJR »

Zajíždí, zasunul jsem je co tZe světla jsem odšrouboval držák na tu osičku motorku a tenhle plastový držák jsem přeřízl a o uvedenou délku navíc jsem ho zkrátil. Potom jsem to zalepil kvalitním lepidlem a skelnou tkaninou, aby to kloudně drželo a odolávalo otřesům a zítra to tam zkusím dát zpátky. Tak uvidíme.... Na fotce jsou ty držáčky osičky motorků.
Přílohy
Foto1263.jpg

Globettroter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10- Vršovice+Dobříš

Re: Výměna př. světel - nesedí motorek naklápění

Příspěvek od Globettroter »

Ahoj,taky jsem asi před dvěma kupoval nové světla od firmy DJ auto od zdejšího klubáka a narazil jsem na to samé co ty.A řikal jsme si že to tam nedostanu že je to jina dlouhé,po chvilce přemýšlení a prohlížení jsem zjistil že ve světlech s tou tyčkou která ma nakonci kuličku na kterou se nacvakne umělohmotný bílý protikus od štelování světel se dá hýbat- takže jsem vzal tenké dlouhé ploché sikovky přiblížil si vždy tyčku do potřbné vzdálenosti aby šel zacvaknout protikus ,pak ho zacvakl a pak už jen sešteloval světla(+ nechal doseřídit přesně na STK za 100kč) a bylo to :P Nevim jestli máš stejný typ světel ale u mě to tenkrát šlo a pasovalo to přesně jako orginál a nic se neklepe a svítí hezky (s žárovkami osram)Obě světla 1900kč :) (Helly by stály 5x tolik)

Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna př. světel - nesedí motorek naklápění

Příspěvek od Gumoku »

Ahoj, drželo to tenkrát?
MacaXJR píše:
14.01.2012 18:50
Zajíždí, zasunul jsem je co tZe světla jsem odšrouboval držák na tu osičku motorku a tenhle plastový držák jsem přeřízl a o uvedenou délku navíc jsem ho zkrátil. Potom jsem to zalepil kvalitním lepidlem a skelnou tkaninou, aby to kloudně drželo a odolávalo otřesům a zítra to tam zkusím dát zpátky. Tak uvidíme.... Na fotce jsou ty držáčky osičky motorků.
VW forever ;-)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“