Leštění karoserie

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Bullets
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2106
Registrován: 18.06.2008 23:26
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od Bullets »

Trafika píše:Chci se zeptat je někde na sev.moravě člověk který umí oživit lak šetrně?
Napis uzivateli Mattes on si nechaval vylestit kombajna tak ti rekne presne co to stalo jinak delal mu to myslim Mathyas s MVservice. Co ja sem se tak ptal je to hodne promenlive podle zniceni laku a mnozstvi cistenych a lestenych veci. Pro uplne normalni auto bych pocital 4-5 tisic ;-)

kelly01
Profík
Profík
Příspěvky: 973
Registrován: 12.01.2008 21:08
Bydliště: Přerov

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od kelly01 »

Já to chtěl taky původně nechat přeleštit..
Pak jsem si ale řek že ty naše vrány už jsou trochu OUT a na co si vlastně s 7 let starou károu budu hrát, když stačí první vlhká noc a je celý efekt v pr..li :mrgreen:

Pak jsem uviděl ve slevě od Sonaxu oživovač a tvrdý vosk po 80kč, tak jsem to vzal rukou a kašlu na to, po 14 dnech pár deštích a pouze oplachování vapkou to dělá pořád po dešti kapky jak na čerstvě naleštěným, půlka z každé piksle mi ještě zbyla, takže to udělám před zimou ještě jednou a mám za 160kč 2x oživení a leštění, který na to moje lítání kolem komína snad stačí 8O
Jo, a trvalo mi to 3 hodiny :gey:

Samo že leštiči se mi vysmějí, pohovoří o mikroškrábancích, tajných přípravcích z deštných pralesů, ale nejsem ochoten to dělat víckrát jak 2x za rok a za 5 litrů si koupím raději něco jinýho :oops:
IMG_2806.JPG

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od sss601 »

kelly01 píše:Já to chtěl taky původně nechat přeleštit..
Pak jsem si ale řek že ty naše vrány už jsou trochu OUT a na co si vlastně s 7 let starou károu budu hrát, když stačí první vlhká noc a je celý efekt v pr..li :mrgreen:

Pak jsem uviděl ve slevě od Sonaxu oživovač a tvrdý vosk po 80kč, tak jsem to vzal rukou a kašlu na to, po 14 dnech pár deštích a pouze oplachování vapkou to dělá pořád po dešti kapky jak na čerstvě naleštěným, půlka z každé piksle mi ještě zbyla, takže to udělám před zimou ještě jednou a mám za 160kč 2x oživení a leštění, který na to moje lítání kolem komína snad stačí 8O
Jo, a trvalo mi to 3 hodiny :gey:

Samo že leštiči se mi vysmějí, pohovoří o mikroškrábancích, tajných přípravcích z deštných pralesů, ale nejsem ochoten to dělat víckrát jak 2x za rok a za 5 litrů si koupím raději něco jinýho :oops:
IMG_2806.JPG
me se to libi lepsi nez nic ;-)

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od Mathyas »

Ceník na stránkách zatím není protože je hodně těžký stanovit cenu tak aby to bylo pochopeno. Na nových stránkách ceník již je, budou v provozu po létě.

A narážky na cenu... asi takto, auto běžně užívané bez hlubších korekcí případně řešení složitějších problémů vyjde od 5000 do cca 8500.- a záleží na tom jak moc je auto poškozené a jaký finiš zákazník požaduje.

Po tomto příspěvku opět vyletí příspěvky typu, já si koupil leštěnku za 50.- a je to to samé nebo že mu to někdo udělá za 1500 nebo 3000 a je to to samé.

Proto sem cenu nikdo nepíše, protože koho to zajímá tak se zastaví nebo zavolá. Když by tu cenu sem napsal on sám tak jej čeká útok na jeho osobu, proč utrácel peníze a že to šlo levněji.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

kelly01
Profík
Profík
Příspěvky: 973
Registrován: 12.01.2008 21:08
Bydliště: Přerov

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od kelly01 »

Dík za odpověď..
Sice to nepotřebuji ale jsem aspoň v obraze.
Pro porovnání: kamarád tohle taky řešil, a ve finále zjistil že za 15000,- mu to celý přestříknou i s opravou drobných poškození,
takže to nakonec taky tak udělal(jednalo se o černou metlu na Superbu).

To jen jako variantu pro člověka který si chce auto ještě nějaký čas ponechat, pak si myslím že stojí za zvážení zda si k těm 8500,- opravdu těch 7 tisíc nepřidat a mít auto jak z továrny, navíc s neztenčenou vrstvou nového laku 8O :?:

To mi právě u těchto přelešťování moc jasný není-metly jsou přelakovaný a tomu by to broušení nemělo extra prospívat?

Jak to je opravdu(jsem laik) 8O

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od Trafika »

a na kolik vyjde poleppit auto folii v barvě jakou chcete?Jak je to z nahlášením na DI když mám auto stříbrné a dám folie např černou nebo bílé :?: :?
VW passat 1,9TDI 4Motion

kelly01
Profík
Profík
Příspěvky: 973
Registrován: 12.01.2008 21:08
Bydliště: Přerov

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od kelly01 »

Taxikářům to nabízí na netu za 10-12000,-..

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od Mathyas »

to je pravda, to je otázka, ale ukaž mi taky kdo Ti to za ty peníze stříkne tak, že to bude jak originál a bez zalakovaného bordelu, ale to je věcí každého jak to cítí a nebudu tady obhajovat nic.

Otázkou ale zůstává také to, že dokážu bez stroje pouze chemií dát dohromady auto tak, že poznáš zásadní rozdíl, a někdo těch pár škrábanečků co tam zbude opravdu neřeší, pouze mu stačí aby po autě nebyly hologramy a nebylo zašedlé. A to se pak bavíme o cenách hluboko pod hranicí strojního leštění.

K těm metalízám, všeobecně žádnému laku nevoní úběr laku, a ty peníze u mě platíš za to, že technologie mám opravdu takové, které minimálně poškodí lak, není umění vzít pastu typu Tempo hrubosti jako je Cif na domácnost a přeletět auto, výsledek učitě každý z Vás již viděl a úběr laku u těchto uměleckých děl je bez nadsázky brutální.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

demixor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.02.2017 16:37

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od demixor »

Podívej se třeba ne netu. Tak například po pěti minutách "googlování" jsem našel: http://prakticky-zivot.cz/hobby/auta/le ... olaku-rady :) A nebo zkus youtube, tam budeš mít hezký návod a přímo to názorně uvidíš :)

petrs777
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.01.2019 11:19

Re: Leštění karoserie

Příspěvek od petrs777 »

dobrý den
ja jsem narazil na clanek
cim nejlip rozlestovat
tak to sem hazim
treba se bude hodit nekomu
http://www.united-c.cz/at-se-blyska-ane ... vase-auto/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“