voda (rybník) u ridiče pod pedály

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
seam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2011 21:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od seam »

ahoj mam dotaz u me B5 ted jak byli ty privalove deste tak jsem zjistil ze mam vodu (rybník) v aute u ridiče pod pedály no pod sedačkou presne v miste kde je i komfortka,samozrejme voda tam je kdyz stojím zaparkovany u baraku,takze podlahu jsem vyloucil jako první že by tam teklo,no první co jsem udelal ze jsem vycistil od listi a zaroven proplachnul ty 2 odtokové kanaly pod baterkou a brzdovym bubnem,nevim jestli je i odtokovy kanal na pravo pod pojistkovou skriny ta mi nesla demontovat,ale tam jsem moc bordel nenasel docela pravidelne to cistím,problem vlhké nebo mokre podlahy pozoruji uz od zimy ale v zime jsem to prikladal spise ze si to clovek natahá do auta sám od bot atd.asi pred rokem a půl jsem menil prední sklo,a kdyz si vsimnete tak B5 ma hrozné mezery mezi sklem a tou gumou co je po stranách predniho skla ale to je prý v pořadku mi tvrdily v servise jenom me prijde ze ta guma je uz strouchnivela a nahore u strechy je uz takova odchlíplá, tak nevím jestli neteče tudy kdyz auto polevam tak to nevidím,mam teda i sibr tam mi tvrdil kamarad ze muze tect taky ze tam vypadava nejaka hadicka prave na odtok to pry vede sloupkama do dverí dolu k pantum a tam mi to po desti tím gumovym yvyvodem vykapava kdyz otevru dvere,nevim ale uz to odsrala asi i komfortka jelikoz mi nedavno prestal svitit komplet interier,kazdopadne mel by nekdo radu ? koupit ty gumy co jsou po stranach?nechat pretesnit prední sklo?jak zjistit jestli od sibru to netece?sakra to bude rozebiracka sloupku a vseho ze?diky kazdopadne za jakoukoliv radu :( :)

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od Sedlo01 »

Tak okno zjistíš jednoduše, otevřeš ho a budeš na okno lejt vodu, taky jsem zrovna řešil na autě že mi tam teklo oknama. Naštěstí jen na straně kde komfortka neni. Na stahovačce ve dveřích je těsnění které bylo rozdrolený a teklo to tudy. Jinak je normální že voda teče spodkem dveří jsou tam odtokový kanálky ale nesmí ti téct pod čalouněním. Šíbr bych taky testnul že bych na něj lil vodu a koukal kde co poteče.
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

Uživatelský avatar
seam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2011 21:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od seam »

no ja myslel celní okno ne boční ale to me nenapadlo ze by mohlo tect i bocnim

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od Sedlo01 »

Tak se podívej, já přetěsňoval zrovna včera všechny stahovačky. U spolujezdce a vzadu teklo dost a řidičova stranu jsem vzal preventivně taky, aby mi nenateklo do komfortky, toho se pěkně děsim :D když tu vidim ty fotky jak to tam vypadá.
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

Uživatelský avatar
seam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2011 21:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od seam »

Prosím mohl by me nekdo sikovný zjistit podle etky vyrobni cislo tech postranich dvou gum co chrani celni sklo a torpeda toho plastu dole na celnim skle pod steraci popripadne i cenu.diky

Uživatelský avatar
Druss81
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 27.04.2013 12:45

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od Druss81 »

Torpédo som kupoval priamo vo VW a vyšlo ma 22€, je to UNi tuším aj na Octáviu alebo SuperB, číslo som si vyhľadal v ETKE online, bohužial v maili ho už nemám...
Volkswagen Passat 2001, 1,9 Tdi 74kW

Uživatelský avatar
seam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2011 21:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od seam »

Ta etka online to asi rozebehnu jen na windows ja pisu z tabletu skoda

Uživatelský avatar
Ernan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 23.10.2010 11:30
Bydliště: Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od Ernan »

zacpané odtokové kanálky pod baterkou a posilovačem brzd měl jsem to samé vyndat baterku vyčistit komplet prostor pod torpédem a alespon z jednoho odtokovího kanálku sundat tu gumu aby se už neucpal
EX: Passat 3B5 1.9 TDI-PD, ATJ, EHW, 4motion r.v. 2000 Obrázek

Nyní: Audi A4 Avant B7 2.0 TFSI Quattro r.v. 2005 Obrázek

Uživatelský avatar
seam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2011 21:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od seam »

takze dnes zaprselo zadnej extrem tak jsem se zavrel do auta a vidim toto :

Obrázek


takze zrejme je to ta poslední varianta kterou jsem predpokladal a to ze to tece tim bocnim sklem zkrz dvere za tim tesnenim pres tu stahovacku
prijde mi ze se to drzi na te gume co je doraz dvere a prah,ale foto 2 ukazuje ze i otvory ve dverich voda vyteka takze neco dovnitr a neco ven

Obrázek

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od Sedlo01 »

Jasný přesně to co jsem říkal, přetěsnit stahovačku, stačí to opatlat silikonem do půlky dveří kam se cca dostaneš bez sundavání okna.
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

Uživatelský avatar
SpeedyS4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 21.11.2007 19:08
Kontaktovat uživatele:

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od SpeedyS4 »

Jak to muze skrz bocni dvere a okno tect na podlahu? pochopil bych ze to tece pres prah ale dovnitr spis jen pres predni sklo nebo nekudy podlahou.

Taky ted resim mokro....... ale kanalky jsou ciste....a hlavne je to dira kanalku tak 2cm v prumeru, cekal jsem ze budou mensi.

Kudy se tedy odvodnuje bocni okno?
Mam b5 98 variant
VW Passat Variant 1.9TDI 66kw AHU, manuál 5q

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od M@ty »

Tak netěsný plech stahovačky dokáže pěkně vytopit interiér. Voda se na podlahu dostane po boku prahu. Ty kanály mají gum. průchodky. Pokud je tam nemáš, tak už někdo vyřešil jejich ucpávání vyjmutím. Další místa kudy se voda dostává dovnitř, i když jsou odtoky průchozí, je těsnění boxů pyl. filtru a ŘJ. Také průchodka bowdenu otevírání kapoty muže pouštět vodu.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
mastibruch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 870
Registrován: 24.12.2012 13:46

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od mastibruch »

Mi to taky dělalo normáně to teče pod stahovačkou když se tam dostane trošku více vody. Stačí sundat tapec, povolit šroubky na stahovačce naplačit kolem dokola silikon přitáhnout a je to. On to těsnění co je kolem stahovačky časem steří.
VW PASSAT B5,5 2.8v6 4MOTION LPG 2002 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=268788" onclick="window.open(this.href);return false;
Citroen C4 1.4 LPG 2009

Uživatelský avatar
tbadal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 20.04.2014 22:36

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od tbadal »

Když se tu tak bavíte... :D nevíte kde se dají sehnat nová těsnění (pirely) dveří? přední dveře na 3dv. Golf IV a kufr.... na žádným e-shopu to nemůžu najít. díky
MK4 AHF
>>>Prosím nevykejte mi<<<
>>>>>DOŽIVOTNÍ SLEVA 50% NA WOOX.CZ<<<<<
Facebook VW Golf mk4 CZ/SK

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: voda (rybník) u ridiče pod pedály

Příspěvek od M@ty »

Asi jedině originál.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“