zapojení - zpětná facelift zrcátka v plné výbavě superb

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Lukyluk10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.01.2014 19:56

zapojení - zpětná facelift zrcátka v plné výbavě superb

Příspěvek od Lukyluk10 »

zdravím..projížděl jsem forum a jaksi jsem stále nenarazil na nějáké schématické zapojení,
byl bych vděčný, kdyby mi někdo poradil, kam co mám zapojit, pomohou obrázky ..el schémata atd..asi to tu už řešilo mnoho lidí..tak by mi spadl kámen ze srdce..prý je zapojení u B5.5 stejné jak supíku ..děkuji :)

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zapojení - zpětná facelift zrcátka v plné výbavě superb

Příspěvek od xerxes »

musiš akorat natahnout kable na blinkr pohledam schematko

Lukyluk10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.01.2014 19:56

Re: zapojení - zpětná facelift zrcátka v plné výbavě superb

Příspěvek od Lukyluk10 »

no na blinkr to je samozřejmé ..to už vím, že se musí , ale mě jde hlavně o to, jak je zapojení na tom 12 pinovém konektoru a ještě tam mam malý 4 pinový, moje staré zrcátko mělo 12 pinový velký konektor a jeden malý 2 pinový, ted co mám facelift zrcátka, tak tam mám opět velký 12 pinový a malý ale 4 pinový konektor, potřeboval bych vědět co na jakém pinu je jak zapojit

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení - zpětná facelift zrcátka v plné výbavě superb

Příspěvek od Tomikcek »

Zdravím pánové, nechci zakládat nové téma tak snad nebude vadit když se zeptám tu - Jak demontuju zrcátka ? Koupil jsem ze superba a potřeboval bych je přehodit ale nevím jak na to . Díky :)
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení - zpětná facelift zrcátka v plné výbavě superb

Příspěvek od M@rty »

Tomikcek píše:Zdravím pánové, nechci zakládat nové téma tak snad nebude vadit když se zeptám tu - Jak demontuju zrcátka ? Koupil jsem ze superba a potřeboval bych je přehodit ale nevím jak na to . Díky :)
sundat tapec,sundat vyškače...za ním najdeš jeden šroub:)povolit a odpojit konektor...a zrcatka jsou venku:)otázka 5 minut
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

jirkaac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.06.2008 14:49

Re: zapojení - zpětná facelift zrcátka v plné výbavě superb

Příspěvek od jirkaac »

muže někdo poslat schéma zapojeni předem dekuji

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“